Hidraulinės sistemos vs Advokatų kontora „Konsus“ (71:69)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 24 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Ketvirtame kėlinuke atsibudusios „Hidraulinės sistemos“ panaikino septyniolikos taškų deficitą ir išplėšė pergalę

2016 kovo 24 d., Ketvirtadienis, 22:45 val., peržiūros: 1559

Ketvirtadienį, kovo 24 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Didžiosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos „Hidraulinių sistemų“ ir svečių „Advokatų kontoros Konsus“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė atkakli kova, tačiau bėgant laikui vis ryškėjo svečių ekipos pranašumas, kurie, iki ilgosios pertraukos įgijo devynių taškų atotrūkį. Po pertraukos ir toliau geriau atrodžiusi „Advokatų kontora Konsus“ susikrovė net septyniolikos taškų pranašumą, tačiau ketvirtame kėlinuke antrą kvėpavimą įgavę aikštės šeimininkai sugebėjo pasivyti varžovus ir rungtynių pabaigoje išplėšti pergalę rezultatu 71:69 (17:19, 19:26, 11:19, 24:5).

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, tačiau kiek vėliau keturis taškus iš eilės surinkę svečiai įgijo šešių taškų atotrūkį. Kiek vėliau rezultatyvią atkarpą sužaidusios „Hidraulinės sistemos“ kiek sušvelnino atsilikimą, bet J. Kalinausko tolimas šūvis ir vėl atitolino „Advokatų kontorą Konsus“, kuri įgijo septynių taškų persvarą. Kėlinuko laikui bėgant į pabaigą aikštės šeimininkai dar sugebėjo surengti kelis iš eilės rezultatyvius išpuolius, kurių dėka skirtumas tarp komandų ištirpo iki dviejų taškų. 17:19.

Antrojo kėlinuko pradžioje kiek geriau atrodę aikštės šeimininkai, taiklių M. Markevičiaus ir M. Kudako tritaškių dėka, persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau iniciatyvos ilgai neišlaikė, nes čia pat penkis taškus be atsako surinkę „Advokatų kontoros Konsus“ krepšininkai susigrąžino keturių taškų atotrūkį. Kiek vėliau abi komandos dar apsikeitė trumpomis atkarpomis, po kurių sekė svečių ekipos žaidėjo J. Kalinausko inicijuotas spurtas 0:7, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dešimties taškų. Vis tik, kėlinuką geriau užbaigusios „Hidraulinės sistemos“ sumažino deficitą iki vienženklio. 36:45.

Po ilgosios pertraukos ir vėl blykstelėjęs J. Kalinauskas surinko penkis taškus iš eilės, taip ir vėl įkvėpdamas komandą spurtui, kuri sužaidė atkarpą 3:12 ir įgijo aštuoniolikos taškų pranašumą. Situaciją kiek sušvelnino I. Krukonio tolimas šūvis, tačiau ir toliau priešininkų gynybą ardę „Advokatų kontoros Konsus“ krepšininkai įgijo dvidešimties taškų persvarą. Per likusį laiką iki trečiojo ketvirčio pabaigos taikliai nuo baudų metimo linijos atakavę aikštės šeimininkai sugebėjo nežymiai sušvelninti savo atsilikimą. 47:64.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje buvo galima manyti, jog ši bus tik formalumas, tačiau jau nuo pirmos minutės M. Šumlinskas pelnė penkis taškus iš eilės ir sumažino šeimininkų deficitą iki dvylikos taškų. Į tai „Advokatų kontora Konsus“ atsakė dviem taškais, po kurių sekė dar dešimt iš eilės „Hidraulinių sistemų“ taškų, po kurių skirtumas tarp komandų netikėtai staigiai ištirpo iki keturių taškų. Sutrikę svečių krepšininkai dar bandė gelbėtis, tačiau didžioji dalis mestų baudų metimų skriejo pro šalį ir tuo puikiai pasinaudoję šeimininkai, po taiklaus T. Vasiliausko tolimo šūvio, rezultatą išlygino. Likus žaisti trims sekundėms P. Mickūnas prasižengė prieš T. Vasiliauską, kuris, realizavęs abu baudų metimus, išplėšė pergalę „Hidraulinėms sistemoms“. 71:69.

Po šios pergalės „Hidraulinės sistemos“, serijoje iki dviejų pergalių, išsiveržė į priekį 1:0. Antrasis mačas įvyks kovos 30 dieną, trečiadienį, 20:30 val. A. Sabonio krepšinio centre.

Po pergalės „Hidrauinių sistemų“ treneris Vitalijus Kirilovas kalbėjo: „Aš matau, jog pas mus jau tampa tradicija apsisunkinti didžiąją rungtynių dalį, o tik ketvirtame kėlinuke pradėti žaisti. Tai dabar tas ir įvyko. Aš nežinau, kaip jie sugebėjo persilaužti, bet, kaip matėte, nuo paskutinio ketvirčio vidurio prasidėjo aktyvus žaidimas. Vyrai kovojo dėl kiekvieno centimetro, pataikė kai kuriuos neįtikėtinus metimus. Ypač tie paskutiniai metimai, kurie išplėšė pergalę buvo tiesiog žiauru, žiauriai gerai. Na, o varžovai, sakyčiau, laikosi įsikandę dantimis ir tikrai iki pusfinalio lengvai nepraleis“.

„Hidraulinės sistemos“: Marius Šumlinskas – 18 tšk. (14 atk. kam.), Martynas Kudakas – 17 tšk., Tadas Vasiliauskas – 11 tšk., Ignas Krukonis – 11 tšk. (8 rezult. perd.)

„Advokatų kontora Konsus“: Justas Kalinauskas – 21 tšk., Povilas Mickūnas – 15 tšk. (8 išpr. praž.), Lukas Jasevičius – 12 tšk. (19 atk. kam., 6 išpr. praž.)

Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinukas nutiesė „Hidraulinėms sistemoms“ kelią į ketvirfinalį (2016 kovo 18 d., penktadienis, 21:59 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėjusios „Hidraulinės sistemos“ nusileido Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Antrajame kėlinyje aukštą pavarą įjungusios „Hidraulinės Sistemos“ nesuteikė vilčių „Kaišiadorims“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 00:04 val.)Nuožmioje kovoje „Hidraulinės Sistemos“ išplėšė kelialapį į pusfinalį (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ metus pradėjo užtikrinta pergale (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 22:57 val.)Po kietos kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė emobilus.lt & SK „Mattas“ ir žengia į C lygos finalą (2016 balandžio 18 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ privertė „ICE“ ekipą patirti pirmąjį pralaimėjimą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:10 val.)„R2P ‒ Sport S/M“ po permainingo ketvirto kėlinio privertė pasiduoti „Hidraulinių sistemų“ ekipą. (2016 vasario 05 d., penktadienis, 22:17 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)