OnRoll vs Laipsniai (54:69)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Šv. Mato gimnazija, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388

„Laipsniai“ antrąjį etapą pradėjo pergale

2015 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 18:47 val., peržiūros: 1178

Sekmadienio popietę Šv. Mato gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „OnRoll“ (šeimininkai) ir „Laipsniai“ (svečiai). Nuo pat rungtynių pradžios „Laipsniai“ atitrūko nuo varžovų, kur visas rungtynes išlaikė saugų pranašumą prieš varžovus. „Laipsiai“ iškovojo pergalę, rezultatu – 54:69.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Laipsniai“, kurie greitai pabėgo nuo varžovų ( 2:7), bet aikštelės šeimininkai susitvarkė su gynyba ir sumažino skirtumą iki minimumo. Vis dėlto, „OnRoll“ pradėjo klysti , o tuo pasinaudoję svečiai greitomis atakomis atstatė turėtą pranašumą ( 10:15). Po taiklaus M. Dobrovolskio tritaškio metimo skirtumas vėl ištirpo, tačiau kėlinuko pabaigoje „Laipsniai“ surengė spurtą 7:0, kur pranašumas išaugo iki 9 taškų – 13:22.

Prasidėjus antrajam ketvirčiui „OnRoll“ toliau neatrado savojo žaidimo nei puolime, nei gynyboje. Šeimininkai svečius sugebėdavo stabdyti tik asmeninėmis pražangomis. „Laipsniai“ šaltais nervais realizavo baudos metimus ir pranašumas išaugo iki dviženklio ( 17:31). Likus žaisti mažiau nei minutę „OnRoll“ surengė keletą greitų atakų, kur skirtumas sumažėjo iki 10 taškų – 21:31.

Po ilgosios pertraukos S.Banaitis surengė savo pasirodymą, kur iš eilės pelnė net 5 tritaškius metimus ir pranašumas išaugo iki 21 taško ( 25:46). Po minutės pertraukėlės T.Zliutelis individualiais veiksmais leido „OnRoll“ ekipai sušvelninti skirtumą iki 17 taškų. Per likusį laiką tarp ekipų pranašumas nepakito – 33:50.

Lemiamam kėlinukui prasidėjus „OnRoll“ nenuleido rankų ir pademonstravo kovingumą, kur pradėjo „sausa“ atkarpa 6:0 , o dar po keletos minučių surengė vėl spurtą. Skirtumas ištirpo iki 8 taškų ( 46:54). „Laipsniai“ sugebėjo atsigauti po šalto dušo ir per keletą minučių atstatė turėtą pranašumą ( 46:62). „OnRoll“ dar bandė gelbėti padėtį tolimais metimais, tačiau visada sulaukdavo atsako iš svečių. „Laipsniai“ iškovojo pergalę, rezultatu – 54:69.

Po laimėtų rungtynių „Laipsnių“ ekipos žaidėjas , M.Liepa, teigė:“ Vis dar prastai žaidžiame, nesiklijuoja mums dar žaidimas. Turime naujokų komandoje. Galvojame , kad įsivažiuosim. Dar neįgavome formos, kurią turėjome praeitame sezone.“

Po pralaimėtų rungtynių „OnRoll“ komandos žaidėjas, J.Fiodorovičius, greitai nusitiekęs kalbėjo:“ Mažai bulkučių suvalgėme. Jau senokai iš kepyklėlės „OnRoll“ gavome bulkučių, todėl ir nepatraukėme. Alaus vakar mažai gėrėme, nes daug kam į darbus reikėjo. Tinklinis prieš varžybas buvo ir užsižiūrėjome. Bandėme kamuolį įmušti, o nepataikyti. Nekrito šiandien visiems, pats viską pramečiau. Antras rungtynes bandome kažką žaisti kito, o ne savąjį žaidimą.“

OnRoll: Mindaugas Dobrovolskis – 12 tšk., Simonas Ziutelis – 11 tšk., Justinas Randis – 10 tšk.

Laipsniai (S): Saulius Banaitis – 15 tšk., Mantautas Patašius – 14 tšk., Marius Liepa – 14 tšk. (5 rezult. perd.)

„Laipsniai“ ketvirtąjame kėlinyje įveikė „Randerį“ (2015 lapkričio 06 d., penktadienis, 23:54 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Dumblas“ sezoną pradėjo pergale (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 19:05 val.)„Laipsniai“ ‒ C lygos, mažosios taurės finalo ketverte. (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Laipsniai“ antrą kartą įveikę „KMAIK“ prasiskynė sau kelią į „Mažosios“ taurės finalą (2016 balandžio 25 d., pirmadienis, 20:52 val.)„Laipsniai“ eliminavo „Green Death“ ir žengia toliau (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:50 val.)„Laipsniams“ didesnių pastangų įveikti „Compensą“ neprireikė (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Laipsnių“ penketukas palaužė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ krepšininkus (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Laipsniai“ be jokio vargo susidorojo su „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:50 val.)Galingai startavę „Laipsniai“ susidorojo su „Lapėmis“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Laipsniai“ laimėjo pirmąsias „C“ lygos Mažosios taurės pusfinalio rungtynes (2016 balandžio 15 d., penktadienis, 21:13 val.)