Baltijos „Mirtini pingvinai“ vs Lapės (72:57)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 13 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Baltijos „Mirtini pingvinai“ iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone

2015 gruodžio 13 d., Sekmadienis, 21:57 val., peržiūros: 889

Sekmadienį Jachtklubo sporto salėje įvyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko Baltijos „Mirtini pingvinai“ (šeimininkai) ir „Lapės“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų sekundžių Baltijos „Mirtini pingvinai“ perėmė iniciatyvą į savas rankas , kur išlaikė pranašumą iki rungtynių pabaigos ir iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone – 72:57.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie per keletą minučių įgijo 7 taškų pranašumą ( 9:2). „Lapės“ susitvarkė su savo gynyba ir po dviejų taiklių tritaškių metimų išlygino rezultatą ( 11:11). Vis dėlto, Baltijos „Mirtini pingvinai“ surengė spurtą 8:0 ir atstatė turėtą pranašumą. Paskutinėmis sekundėmis taiklus G.Sadovskio dvitaškis metimas leido šeimininkams turėti 9 taškų pranašumą – 21:12.

Antrąjį ketvirtį Baltijos „Mirtini pingvinai“ pradėjo „sausa“ atkarpa 7:0 ( 28:12). M.Alekna individualiais veiksmai leido „Lapių“ ekipai sumažinti skirtumą iki 11 taškų. Svečiams pavyko tris atakas iš eilės pelnyti tritaškius metimus, bet vis sulaukdavo atsako iš Baltijos „Mirtinų pingbvinų“ ( 38:28). Likus žaisti apie dvi minutes abi komandos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis ir šeimininkai išlaikė dviženklį pranašumą – 40:29.

Po ilgosios pertraukos „Lapių“ žaidimas pasikeitė ir ataka po atakos pradėjo mažinti skirtumą ( 42:37). Po minutės pertraukėlės Baltijos „Mirtini pingvinai“ atsigavo po šalto dušo ir atstatė greitomis atakomis dviženklį pranašumą ( 48:37). „Lapės“ surengė mini spurtą ir vėl pavijo varžvovus, tačiau nesustabdomai žaidęs M.Savickas leido prieš lemiamą ketvirtį šeimininkams atstatyti dviženklį pranašumą – 52:42.

Ketvirtąjį kėlinuką Baltijos „Mirtini pingvinai“ pradėjo tolimais metimais ( 62:46). Svečiai greitomis atakomis bandė mažinti skirtumą, tačiau nesisekdavo apsiginti nuo varžovų atakų ( 67:53). Likus žaisti apie tris minutes „Lapės“ bandė gelbėti situaciją tolimais metimais, bet skriedavo pro šalį. Baltijos „Mirtini pingvinai“ išsaugojo pranašumą ir iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone – 72:57.

Po laimėtų rungtynių Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipos treneris, A.Stvola, kalbėjo:“ Iš tikrųjų žinojom, kad šiandien žaidžiam su panašaus pajėgumo komanda. Pasistengėm visi susirinkti į rungtynes. Į rungtynes žiūrėti rimtai. Nuo pat pradžių pasistengėme aktyviai gynyboje, aktyviai puolime. Jau pati pirma ataka davė mums vaisių, perėmėm kamuolį ir pelnėm taškus. Gavom gerą tonusą pergalei.“

Baltijos „Mirtini pingvinai“: Mindaugas Mikalauskas – 18 tšk. (6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Saulius Mikalauskas – 17 tšk., Marius Savickas – 14 tšk.

Lapės: Mindaugas Alekna – 17 tšk. (15 atk. kam.), Antanas Žvirblis – 14 tšk. (7 išpr. praž.), Aivaras Datas – 9 tšk.

Baltijos „Mirtini pingvinai“ iškovojo sunkią pergalę (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 23:06 val.)Baltijos „Mirtini pingvinai“ ir toliau lieka be pergalių (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:56 val.)„ASU“ iškovojo antrąją pergalę (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)Solidų pranašumą iššvaistę Baltijos „Mirtini pingvinai“ po pratęsimo krito prieš „Ryterna Group“ (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 23:42 val.)„Laipsnių“ penketukas palaužė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ krepšininkus (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:33 val.)„OnRoll“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:12 val.)SK „Neveronys“ bevargo susitvarkė su Baltijos „Mirtini pingvinai“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Lapės“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipos. (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 21:30 val.)„Lapės“ į savo sąskaitą įsirašė pirmą pergalę (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)Mirtini pingvinai paskendo Dumblas komandoje. (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 17:47 val.)