BK Centre ‒ 2 vs Akademija (54:59)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 24 d., Šeštadienis, 13:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Akademija“ išvargo pergalę prieš „BK Centre ‒ 2“

2015 spalio 24 d., Šeštadienis, 21:03 val., peržiūros: 1489

Spalio 24 dieną, 13:00 val., Kauno kolegijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „BK Centre ‒ 2“ (šeimininkai) ir „Akademija“ (svečiai). Rungtynės, o ypač jų pradžia, buvo labai nerezultatyvios. Abi komandos dažnai klydo, prastai pataikė, bet didžiąją laiko dalį priekyje buvo „Akademijos“ krepšininkai. Negausiai susirinkę svečiai rungtynių pabaigoje atlaikė varžovų bandymus sugražinti intrigą ir išlaikė pranašumą savo pusėje 54:59.

Rungtynių pradžioje krepšys abiems komandoms buvo tarsi užrištas, sužaidus 3 minutes rezultatas greičiau priminė futbolo varžybas (0:1) ir tik tuomet krepšininkams pavyko išjudinti savo puolimą. Nors pirmieji į priekį pabėgo svečiai, tačiau netrukus „BK Centre ‒ 2“ atsatė lygybę. Iki pat ilgosios pertraukos žaidimas vis dar vyko nerezultatyviai, šeimininkai atakavo tiesiog tragišku taiklumu, tuo tarpu „Akademija“ pagaliau prisitaikė, bet komanda turėjo kitą bėdą – didelį klaidų skaičių. Tačiau to užteko svečiams, jog būtų pasiektas nedidelis pranašumas ir „Adademija“ po dviejų kėlinukų pirmavo rezultatu 26:32.

Po ilgosios pertraukos „Akademijai“ pavyko pabėgti tolyn, kol vienu metu jų pranašumas pasiekė rekordinį – 13 taškų pranašumą. Tačiau ties šiuo momentu svečių žaidimas sustojo, o „BK Centre ‒ 2“ ekipa didelių pastangų dėka priartėjo, kol galiausiai intriga sugrįžo ir rezultatas tapo lygus. Viskas sprendėsi paskutinėmis minutėmis, tuomet savo didesnį meistriškumą pavyko įrodyti „Akademijos“ žaidėjams, kurie sužaidė drausmingiau ir išsaugojo trapų pranašumą savo rankose. Rungtynės baigėsi rezultatu 54:59.

Linas Juknys („Akademija“):

„komanda negausiai susirinko, krepšininkai dar nėra susižaidę, tačiau šiandien padėjo didesnis noras laimėti. Taip pat noriu pasveikinti Tadą Jankevičių su gimtadieniu ir palinkėti „Galerai“ sėkmės šiandien žaidžiant Mero taurės finale“.

BK Centre ‒ 2: Denis Malinauskas – 16 tšk., Nikita Malahov – 12 tšk., Vatslou Bugao – 9 tšk. (13 atk. kam.)

Akademija: Mantas Gudeliauskas – 17 tšk., Andrius Zareckis – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Artūras Nausėda – 12 tšk. (5 išpr. praž.)

Nelengva „Elektrėnų“ pergalė rungtynėse prieš BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Komanda X“ po atkaklios kovos palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 00:23 val.)Emocingose rungtynėse pergalę pasiekė BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:34 val.)„KMAIK“ namuose palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Komanda X“ po varginančios kovos palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 15:02 val.)„Akademija“ rungtynių pabaigoje palaužė SK „Neveronis“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 23:35 val.)Penkiese žaidę „Ragai“ dramatiškoje rungtynių pabaigoje įveikė „BK Centre ‒ 2“ komandą (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 15:20 val.)Po įinirtingos kovos „Kėdainiai“ palaužė „BK Centre-2“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 17:09 val.)Fantastiškai ketvirtąjį kėlinį sužaidusi „Akademija“ pavogė pergalę iš BC „Straight“ ekipos (2016 vasario 16 d., antradienis, 01:05 val.)