BK Centre ‒ 2 vs Komanda X (43:49)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Draugiškos rungtynės
2016 sausio 12 d., Antradienis, 20:10 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Komanda X“ po atkaklios kovos palaužė „BK Centre ‒ 2“

2016 sausio 13 d., Trečiadienis, 00:23 val., peržiūros: 1193

Antradienį, sausio 12 dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės rungtynės tarp O pogrupio komandų – vietos „BK Centre ‒ 2“ bei svečių „Komandos X“. Pirmojoje rungtynių pusėje šeimininkai demonstravo neblogą gynybą bei spaudė savo varžovus, kuriems tikrai sunkiai sekėsi užpulti savo varžovus. Visgi, viskas pasikeitė antroje rungtynių pusėje. „Komanda X“ įšoko į ritmą, suklydo vos vieną kartą per šią rungtynių pusę bei galiausiai iškovojo sunkią pergalę nerezultatyviose rungtynėse.

Pirmąjį kėlinį kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkų ekipa, kuri pelnė pirmuosius penkis taškus šiose rungtynėse. Tuomet pirmuosius du taškus pelnė ir svečių ekipa, bet tada „BK Centre ‒ 2“ pelnė dar šešis taškus be atsako ir įgijo jau devynių taškų pranašumą. Galiausiai „Komandai X“ pavyko apsiginti nuo varžovų atakų bei patiems įmesti porą kartų į krepšį, kas leido sumažinti atsilikimą. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 12:6. Antrajame kėlinyje komandų puolimas vėl nespindėjo, tačiau buvo kiek geresnis nei pirmajame ketvirtyje. Kėlinį sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie pelnė pirmuosius keturis taškus bei įgijo jau dviženklį pranašumą. Vėliau komandos pradėjo žaisti gan apylygiai. „Komanda X“ turėjo šansą sumažinti atsilikimą, tačiau šiame kėlinyje prametė net penkis baudos metimus. Taigi, po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 27:15.

Trečiąjį kėlinį „BK Centre ‒ 2“ pradėjo taikliu dvitaškiu, bet tuomet jie krito į duobę. L. Klangausko vedina „Komanda X“ pelnė devynis taškus be atsako bei sumažino atsilikimą iki penkių taškų. Tuomet keturis taškus pelnė šeimininkai ir vėl kiek nutolo nuo savo varžovų, tačiau kėlinio pabaiga priklausė svečiams. Jie ketvirtį užbaigė 12:4 spurtu ir po trijų kėlinių turėjo minimalų deficitą – 37:36. Lemiamas ketvirtis vėlgi nebuvo rezultatyvus. „Komanda X“ kėlinuką pradėjo pelnydami penkis tašku be atsako ir pirmą kartą šiose rungtynėse įsiveržė į priekį. Tuomet „BK Centre ‒ 2“ ekipa pataikė du dvitaškius ir išlygino rezultatą. Visgi, tuomet L.Klangauskas pelnė aštuonis taškus savo komandai, į ką šeimininkai sugebėjo atsakyti tik taikliu dvitaškiu. Taigi, „Komanda X“ po nekokios mačo pradžios, apvertė viską aukštyn kojomis antroje rungtynių pusėje bei iškovojo sudėtingą pergalę, rezultatu 43:49.

M.Kaziulis („Komanda X“):
„Svarbiausias faktorius buvo tai, kad pagaliau visa komanda susirinko. Šiais metais esame ištroškę pergalių, tai gerai sukovojom ir laimėjom. Antroje rungtynių pusėje atsikovojom kamuolius, pradėjom šiek tiek „nagliau“ žaisti ir viskas pasisekė“.

BK Centre ‒ 2: Pavel Kirilenko – 14 tšk. (10 atk. kam.), Nikita Malahov – 8 tšk., Kiril Abramtsov – 8 tšk. (5 išpr. praž.)

Komanda X: Lukas Klangauskas – 17 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Raimondas Gudžiūnas – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Ernestas Kalinskas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

„Komanda X“ po varginančios kovos palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 15:02 val.)„KMAIK“ namuose palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Akademija“ išvargo pergalę prieš „BK Centre ‒ 2“ (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 21:03 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 23:35 val.)Po įinirtingos kovos „Kėdainiai“ palaužė „BK Centre-2“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 17:09 val.)Ryterna Group ketvirtajame kėlinyje palaužė BK Centre ‒ 2 (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 23:37 val.)Penkiese žaidę „Ragai“ dramatiškoje rungtynių pabaigoje įveikė „BK Centre ‒ 2“ komandą (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 15:20 val.)Emocingose rungtynėse pergalę pasiekė BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:34 val.)Nelengva „Elektrėnų“ pergalė rungtynėse prieš BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)“Komanda X” iškovojo pirmąją pergalę (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 23:21 val.)