A. S. K. „Persvara“ vs Nebajeris (61:86)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 24 d., Sekmadienis, 20:20 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Nebajeris“ gan nesunkiai įveikė A. S. K. „Persvarą“

2016 sausio 24 d., Sekmadienis, 22:51 val., peržiūros: 1362

Sausio 24 dieną J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai A. S. K. „Persvara“ priemė svečius „Nebajerį“. A. S. K. „Persvara“ buvo iškovoję septynias pergales ir šešis kartus buvo pralaimėję. „Nebajerio“ sąskaitoje buvo septynios pergalės ir penki pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Ketvirtą minutę A. S. K. „Persvara“ pirmavo rezultatu 7:4, bet netrukus „Nebajeris“ pasivijo ir pralenkė varžovus (7:8). Svečiai tuo neapsiribojo ir gindamiesi be klaidų didino persvarą. Septintą minutę komandas skyrė 12 taškų (7:19). Per likusį laiką A. S. K. „Persvara“ neleido daugiau padidinti persvaros varžovams. Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė 10 taškų (13:23).

Antro kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė A. S. K. „Persvara“ (18:23). Baigiantis antrai minutei pirmus taškus kėlinyje pelnė „Nebajeris“ (18:25). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Sužaidus šešias minutes komandas vis dar skyrė septyni taškai (22:29). Aštuntą minutę svečių pranašumas padidėjo iki 11 taškų (22:33). Per paskutines kėlinio minutes „Nebajeris“ išsaugojo 10 taškų persvarą (26:36).

Pirmomis trečio kėlinio minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais. Įpusėjus ketvirtai minutei komandas skyrė septyni taškai (33:40). Netrukus spurtą pradėjo „Nebajeris“, kuris pelnė 15 taškų be atsako (33:55). Septintą minutę, po ilgesnės pertraukos, taškus pavyko pelnyti A. S. K. „Persvarai“ (34:55). Aštuntą minutę „Nebajerio“ pranašumas sumažėjo iki 18 taškų (37:55). Paskutines kėlinio minutes geriau sužaidė „Nebajeris“, kuriam pavyko padidinti persvarą iki 25 taškų (40:65).

Pirmomis ketvirto kėlinio minutėmis geriau žaidė svečiai. Antrą minutę jų pranašumas padidėjo iki 32 taškų (42:74). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Sužaidus keturias minutes komandas vis dar skyrė 32 taškai (46:78). Penktą minutę spurtą pradėjo A. S. K. „Persvara“, kuri pelnė penkis taškus be atsako (51:78). Paskutinėmis rungtynių minutėmis komandos žaidė apylygiai, o persvarą rezultatu 61:86 iškovojo „Nebajeris“.

“Nebajeris“ iškovojo aštuntą pergalę, o A. S. K. „Persvara“ pralaimėjo septintą kartą.

„Nebajerio“ treneris A.Zadorožnyj: „Šiandien susirinko visi pagrindiniai žaidėjai. Daugiau mažiau rungtynių planą įgyvendinome. Prieš juos žaidėme praeitą savaitę, žinojome kokias klaidas padarėme, kodėl pralaimėjome. Šiandien pasistengėme tas klaidas ištaisyti. Tai pavyko. Taškų įmetėme daug, nebūdingai savo komandai.“ Paklaustas, ar stengėsi įgyti persvarą reikiamą prieš varžovus, treneris atsakė: “Kadangi mes su šiandienos varžovais dalinamės pirmą antrą vietas grupėje. Praeitas rungtynes mes pralaimėjome 17 taškų skirtumu, todėl šiandien mums reikėjo laimėti didesne persvara. Tai mes ir padarėme.“

A. S. K. „Persvaros“ komandos atstovas: „Šiandien komandai trūko keletos svarbių žaidėjų, motyvacijos, nusiteikimo. Niekas nesužaidė gerai.“ Paklaustas, ar blogai, kad varžovai pasiekė pergalę dideliu taškų skirtumu, komandos atstovas atsakė: „Vėliau skaičiuosis gal taškų skirtumai turnyrinėje lentelėje, o šeip nuo pat rungtynių pradžios nesisekė. Varžovai stipresni. Su pergale sveikiname.“

A. S. K. „Persvara“: Marius Satkevičius – 19 tšk. (7 išpr. praž.), Vilius Narbutas – 15 tšk., Vytautas Bereiša – 14 tšk.

Nebajeris: Robertas Petrolis – 19 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Valdas Čiuplys – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Tadas Čiuplys – 15 tšk., Rytis Sadauskas – 13 tšk. (18 atk. kam., 6 rezult. perd.), Andrius Motužis – 10 tšk., Mindaugas Ežerskis – 10 tšk.

„ASU“ ketvirtame kėlinyje įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 20:59 val.)„Lituanica“ įveikė A. S. K. „Persvara“ ekipą (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Nebajeris“ minimaliu skirtumu įveikė „Akademija“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 13:29 val.)„Nebajeris“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Randerį“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 21:45 val.)„Hidraulinės sistemos“ nukovė A. S. K. „Persvara“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:31 val.)Atsitiesusi „Lituanica“ nesugebėjo įgelti A.S.K. „Persvarai“ (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Nebajeris“ ketvirtame kėlinuke užtikrintai įveikė „ASU“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Nebajeris“ užtikrintai įveikė „ASU“ krepšininkus (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvara“ ekipos pasipriešinimą (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 16:54 val.)Vien „Komanda X“ kovingumo nepakako ‒ į aštunfinalį keliauja A.S.K. „Persvara“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:51 val.)