Baltic Transline vs ASU (79:83)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 13 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Baltic Transline“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „ASU“ pranašumą

2016 kovo 13 d., Sekmadienis, 16:59 val., peržiūros: 1160

Kovo 13 dieną „ASU“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių Mažosios taurės pirmos aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Baltic Transline“ priemė svečius „ASU“.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais. Sužaidus dvi minutes vieno taško persvarą turėjo „Baltic Transline“ (5:4). Netrukus spurtą pradėjo „ASU“, kurie pelnė septynis taškus be atsako (5:11). Septintą minutę „Baltic Transline“ pradėjo vytis varžovus, o aštuntą minutę rezultatas tapo lygus (11:11). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai, nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo.

Pirmomis antro kėlinio minutėmis aikštėje toliau vyko atkakli kova. Sužaidus šešias minutes rezultatas buvo lygus (32:32), o „Baltic Transline“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos baudos metimą pataikė „Baltic Transline“, o netrukus į tai „ASU“ atsakė taikliu dvitaškiu metimu (33:34). Septintą minutę tritaškį pataikė „Baltic Transline“ (36:34). Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė vienas taškas (36:37). Per likusį laiką komandos žaidė lygiai, o įpusėjus rungtynėms komandas skyrė vienas taškas (43:42).

Antrą rungtynių pusę geriau pradėjo „ASU“, kurie sužaidus dvi su puse minutės privertė „Baltic Transline“ paprašyti minutės pertraukėlės. „Baltic Transline“ dar nebuvo pelnę taškų kėlinyje, o „ASU“ jų turėjo devynis (43:51). Po minutės pertraukėlės tritaškį pataikė „ASU“ (43:54). Netrukus pirmus taškus pelnė „Baltic Transline“ (45:54). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė aštuoni taškai (50:58). Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai (54:61).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai, o sužaidus dvi minutes komandas skyrė šeši taškai (61:67). Netrukus spurtą pradėjo „ASU“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (61:75). Prasidėjus antrai kėlinio pusei „ASU“ puolimas užstrigo, o „Baltic Transline“ pelnė 11 taškų be atsako (72:75). Devintą minutę „ASU“ pranašumas padidėjo iki šešių taškų (72:78). Paskutinę kėlinio minutę „Baltic Transline“ buvo pavykę įgyti vieno taško persvarą (79:78), bet taiklus „ASU“ tritaškis likus 10 sekundžių išvedė į priekį svečius (79:81). „Baltic Transline“ mestas tritaškis skriejo pro šalį, o du taiklūs baudos metimai įtvirtino „ASU“ pergalę (79:83).

“ASU“ serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį rezultatu 1:0, antros serijos rungtynės vyks Kovo 17 dieną 18:45 „ASU“ sporto salėje.

„ASU“ komandos trenerė R. Liaugminienė: „Šiandien žaidėme tiesiog savo žaidimą, nors kartais jis bangavo galima sakyti. Pabaigoje buvo idomu tikrai.“ Paklaustas, kodėl gale rungtynių varžovai pasivijo, trenerė atsakė: „Nebuvo taip, kad būtų labai didelis atotrūkis vienos ar kitos komandos, apyligės komandos buvo.“

„Baltic Transline“ komandos treneris M.Leščinskas: „Nesugraibėme kamuolio, neišsimiegojome ir pralaimėjome.“ Paklaustas, kiek turėjo įtakos rungtynių galui, kad varžovai beveik visą laiką pirmavo, treneris atsakė: „Tiek ir turėjo. Turėjome minusą ir gale rungtynių neužteko jėgų atsigriebti. Pavargome.“ Paklaustas, ką planuoja prieš kitas rungtynes, treneris atsakė: „Pataikyti iš po krepšio.“ Šalia stovėjęs V.Sindaras teigė, jog kitose rungtynėse varžovus komanda „paims taktiškai“.

Baltic Transline: Darius Kisielius – 36 tšk. (16 atk. kam., 11 išpr. praž.), Modestas Paršeliūnas – 17 tšk., Aivaras Keršis – 11 tšk.

ASU: Evaldas Vaitkus – 21 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Marius Trumpickas – 20 tšk. (11 atk. kam.), Vaidotas Levanauskas – 15 tšk. (5 rezult. perd.)

„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvara“ ekipos pasipriešinimą (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 16:54 val.)„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 16:44 val.)United ‒ „Alta transportas“ be gailesčio sutriuškino „ASU“ krepšininkus (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„Baltic Transline“ parklupdė „Hidraulines sistemas“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 17:25 val.)„Baltic transline“ nukovė spartiečius (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 23:45 val.)Klaidose paskendę „Baltic Transline“ nepasipriešino Jonavos LSK „Technoerai“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„A. S. K. „Persvara“ nesunkiai nugalėjo „ASU“ krepšininkus (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:27 val.)Permainingose rungtynėse „ASU“ įrodė pranašumą prieš „MRU VSF“ (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 21:01 val.)„Nebajeris“ ketvirtame kėlinuke užtikrintai įveikė „ASU“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Nebajeris“ užtikrintai įveikė „ASU“ krepšininkus (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)