Green Death vs Baltijos „Mirtini pingvinai“ (70:57)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 23 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“

2015 lapkričio 23 d., Pirmadienis, 22:21 val., peržiūros: 1381

Lapkričio 23 dieną, 19:00 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Green Death“ (šeimininkai) ir Baltijos „Mirtini pingvinai“ (svečiai). Pirmoji rungtynių dalis vyko labai lygiai, ne pilnos sudėties susirinkę šeimininkai du kėlinukus žaidė taškas į tašką su varžovais ir tik antroje susitikimo dalyje jiems pavyko nutolti. Daug geresnis pataikymas ir kova po krepšiais leido „Green Death“ ekipai pasiekti dviženklį pranašumą ir laimėti susitikimą rezultatu 70:57.

Susitikimo pradžioje abi komandos žaidė gana banguotai ir ne vieną kartą keitėsi pirmaujanti ekipa, o pats žaidimas nebuvo labai rezultatyvus ir broko pasitaikė nemažai. Abi komandos nevengė žaisti kietai, tad ir pražangų skaičius gana sparčiai augo, o krepšininkai turėjo ne vieną progą pelnyti taškus nuo baudų metimo linijos. Nors vis dažniau šeimininkams pavykdavo pabėgti į priekį, bet prasidedant ilgajai pertraukai jie turėjo vos vieno taškelio pranašumą ir pirmavo rezultatu 28:27.

Po ilgosios pertraukos „Green Death“ krepšininkai priminė varžovams, kad gali puikiai pataikyti iš toli ir daugiausia tritaškių metimų dėka nutolo. Skirtumas tarp komandų greitai išaugo ir netrukus šeimininkai jau turėjo 10 taškų pranašumą. Baltijos „Mirtini pingvinai“ ne visuomet pasirinkdavo tinkamus kelius puolant, komanda pradėjo klysti, o gynyboje labai trūko pagalbos vienas kitam. „Green Death“ po truputį didino savo pranašumą, kol vienu metu pirmavo net 18 taškų skirtumu. Baltijos „Mirtini pingvinai“ rungtynių pabaigoje sugebėjo priartėti, bet kovoti dėl pergalės jiems jau nebebuvo šansų. Susitikimas baigėsi rezultatu 70:57.

Dalius Grušauskas („Green Death“):

„šiandien susirinko ne visa komanda, tad iš pradžių bandėm žaisti aukštu penketuku, todėl ir žaidimas buvo lygus. Vėliau pakeitėm savo žaidimą, bet ir varžovas buvo už mus silpnesnis“.

Green Death: Igoris Konovalenko – 22 tšk., Dalius Grušauskas – 16 tšk., Mindaugas Čižas – 13 tšk. (6 rezult. perd.)

Baltijos „Mirtini pingvinai“: Mindaugas Mikalauskas – 23 tšk., Marius Savickas – 14 tšk., Lukas Jasiulevičius – 7 tšk. (5 rezult. perd.)

„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 23:35 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ įveikė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:24 val.)Vos penkiese į pirmas rungtynes susirinkę „Laipsniai“ palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 22:28 val.)SK „Neveronys“ bevargo susitvarkė su Baltijos „Mirtini pingvinai“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Laipsnių“ penketukas palaužė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ krepšininkus (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:33 val.)Jonavos LSK „Technoera“ be vargo sutriuškino Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 20:51 val.)„Lapės“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipos. (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 21:30 val.)„Green Death“ po atkaklios kovos palaužė „KMAIK“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:10 val.)„OnRoll“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:12 val.)Per anksti pergale patikėję „Laipsniai“ turėjo vargo su Baltijos „Mirtinais pingvinais“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:58 val.)