Baltic Transline vs Resmila & SmeliavimoDarbai.lt (65:57)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“

2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 16:44 val., peržiūros: 1290

Lapkričio 22 dieną „ASU“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Baltic Transline“ priemė svečius „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“. „Baltic Transline“ buvo iškovoję tris pergales ir kartą buvo pralaimėję. „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ savo sąskaitoje turėjo vieną pergalę ir keturis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (2:2). Trečią minutę svečiai įgijo penkių taškų persvarą (2:7). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus šeštai minutei „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ vis dar turėjo penkių taškų pranašumą (6:11). Paskutinėmis ketvirčio minutėmis „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ neleido varžovams prisivyti. Sužaidus pirmą ketvirtį „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ turėjo devynių taškų persvarą (10:19).

Pirmą antro kėlinio minutę keturis taškus be atsako pelnė „Baltic Transline“ (14:19). Po šių taškų šeimininkų puolimas kuriam laikui užstrigo. Trečią minutę svečių pranašumas vėl padidėjo iki 10 taškų (14:24). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė šeši taškai (20:26). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Ketvirčio pabaigoje geriau rungtyniavo „Baltic Transline“. Šeimininkams baigiantis pirmai rungtynių pusei pavyko persverti rezultatą savo naudai (25:24).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“. Svečiai sužaidus pirmą minutę pirmavo rezultatu 26:30. Sužaidus tris minutes vėl priekyje buvo „Baltic Transline“, o „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ paprašė minutės pertraukėlės (31:30). Įpusėjus kėliniui „Baltic Transline“ prireikė minutės pertraukėlės (34:32). Po jos komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (37:37). Per likusį laiką „Baltic Transline“ sugebėjo įgyti trijų taškų persvarą (46:43).

Ketvirto kėlinio pradžioje „Baltic Transline“ stengėsi išlaikyti įgytą persvarą. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė penki taškai (54:49). Dar po minutės „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ paprašė minutės pertraukėlės (58:51). Po jos komandos žaidė nerezultatyviai. Paskutinėmis kėlinio minutėmis „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ nesugebėjo prisivyti varžovų ir atkurti intrigos. Rungtynės baigėsi „Baltic Transline“ pergale rezultatu 65:57.

“Baltic Transline“ iškovojo ketvirtą pergalę, o „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ pralaimėjo penktą kartą.

„Baltic Transline“ treneris M.Leščinskas: „Rungtynės šiandien buvo sunkios. Šiandien mūsų komanda po gero baliaus. Šventėme komandos įkūrimą, gerą sezono startą. Antroje rungtynių pusėje po truputi atsigavome ir laimėjome.“ Paklaustas, antroje rungtynių pusėje kas pasikeitė komandos žaidime, treneris atsakė: „Pakeitėme gynybą į zoninę ir varžovai tada nebepataikė.“

„Resmilos & SmeliavimoDarbai.lt“ komandos treneris R.Vaitasius: „Pradėjome kaip ir planavome užtikrintai. Dalinomės kamuoliais, aktyviai žaidėme gynyboje ir puolime. Po ilgosios pertraukos varžovai labai labai aktyviai pradėjo gintis, išmušė mus iš vėžių. Padarėme daug klaidų, nepataikėme metimų. Vėliau lyg atsistatėme, bet žaidimas vyko apylygiai. Varžovai primetė mums tritaškių, pataikė ir pabėgo. Lauksime naujo etapo.“

Baltic Transline: Modestas Paršeliūnas – 13 tšk. (6 rezult. perd.), Aivaras Keršis – 11 tšk., Tomas Klimavičius – 11 tšk.

Resmila & SmeliavimoDarbai.lt: Martynas Šiukščius – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Edgaras Jauneika – 13 tšk., Kęstutis Aleksandravičius – 9 tšk.

„Sparta“ tik anktroje rungtynių pusėjė palaužė „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 spalio 20 d., antradienis, 23:38 val.)„Lapės“ gana nelengvai įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 16:45 val.)„Compensa“ be vargo įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvara“ ekipos pasipriešinimą (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 16:54 val.)„Nebajeris“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Laipsniai“ be jokio vargo susidorojo su „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:50 val.)„Nebajeris“ antrą kartą įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ ir tiesiausiu keliu žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 15 d., antradienis, 23:15 val.)„Laipsniai“ tik paskutinėmis minutėmis pabėgo nuo „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos. (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)A.S.K „Persvara“ išvargo pergalę prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)Itin nerezultatyvioje kovoje pergale džiaugėsi „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)