BC „Gazuotas pienas“ vs United ‒ „Alta transportas“ (80:54)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 lapkričio 30 d., Pirmadienis, 19:55 val. @ Dainavos pagrindinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinuke sutriuškino „United ‒ Alta transportą“

2015 lapkričio 30 d., Pirmadienis, 22:14 val., peržiūros: 1359

Pirmadienį, lapkričio 30 dieną, Kauno Dainavos pagrindinėje mokykloje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių Didžiosios taurės K pogrupio rungtynės, tarp vietos BC „Gazuoto pieno“ (2/0) ir svečių „United – Alta transporto“ (0/1) ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė atkakli kova, tačiau lemiamais momentais atsigaudavę šeimininkai vis susigrąžindavo persvarą. Antrame kėlinuke vis atitrūkti bandę BC „Gazuoto pieno“ krepšininkai pernelyg nepabėgo, nes svečiai sugebėdavo rezultatą išlyginti, tačiau prieš ilgąją pertrauką spurtavę aikštės šeimininkai įgijo keturių taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos geriau startavęs BC „Gazuotas pienas“ dar labiau atitrūko, tačiau pranašumo neišsaugojo ir vienu momentu „United – Alta transportas“ buvo perėmęs iniciatyvą. Vis tik, ketvirtame svečių žaidimas sugriuvo ir galingai spurtavę aikštės šeimininkai pradėjo triuškinti palūžusius varžovus, ko pasekoje šventė pergalę rezultatu 80:54 (16:14, 16:14, 18:20, 30:6).

Susitikimą sėkmingai pradėjęs M. Čipas išvedė BC „Gazuotą pieną“ į priekį, tačiau čia pat Ž. Krupskis skirtumą tarp komandų kiek sušvelnino. Toliau sekė du iš eilės sėkmingi M. Gasperavičiaus reidai, po kurių šeimininkų pranašumas išaugo iki šešių taškų, tačiau sėkmingo L. Vėlavičiaus žaidimo dėka „United – Alta transportas“ sumažino deficitą iki minimumo. Vis tik, ir dar kartą atitrūkę aikštės šeimininkai nesugebėjo išsaugoti pranašumo, nes čia pat spurtavę svečiai perėmė iniciatyvą įgydami minimalią persvarą, tačiau kėlinuko pabaigoje iš toli pataikęs K. Kokoška sugrąžino BC „Gazuotam pienui“ dviejų taškų pranašumą. 16:14.

Antro kėlinuko pradžioje abi komandos apsikeitė taikliais baudų metimais bei rezultatyviai pasibaigusiai reidais, ko pasekoje skirtumas tarp jų nepakito. Vis tik, pora epizodų sėkmingai sužaidę M. Stankevičius ir T. Bumbulevičius kiek atitolino aikštės šeimininkus nuo varžovų, tačiau pastarieji nebuvo linkę snausti ir Ž. Krupskį maitinę kamuoliais baudos aikštelėje rezultatą išlygino. Nepaisant to, ir vėl blykstelėjęs bei komandą į priekį patraukęs M. Čipas surinko kelis taškus iš eilės, taip suteikdamas šeimininkams šešių taškų persvarą. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos kelis epizodus sėkmingai sužaidęs L. Vėlavičius kiek sušvelnino savo komandos deficitą. 32:28.

Trečiojo ketvirčio pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais metimai, tačiau iškart po jų dar vieną tolimą metimą smeigęs M. Čipas padidino skirtumą tarp komandų iki šešių taškų. Kiek vėliau, pasiaukojančio T. Bumbulevičiaus žaidimo dėka BC „Gazuotas pienas“ perėmė kelis svarbius kamuolius, ko pasekoje dar labiau atitrūko, tačiau pačiu laiku susiėmę svečiai surengė spurtą 0:6 ir vėl priartėjo prie varžovų. Kiek vėliau, pora itin svarbių tolimų metimų pataikę „United – Alta transporto“ krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas, tačiau svarbų tritaškį pataikęs M. Stankevičius neleido priešininkams įsižaisti, ko pasekoje po trijų kėlinių dviejų taškų pranašumą turėjo BC „Gazuotas pienas“. 50:48.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje komandos dar apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, po kurių rezultatas buvo lygus, tačiau, svečių nelaimei, čia jų žygis link pergalės ir pasibaigė, kadangi čia pat spurtą net 13:0 surengę aikštės šeimininkai iškart atitrūko dviženkliu taškų skirtumu. Pačiu svarbiausiu momentu savo taikiklį iš toli sureguliavę K. Kokoška skriaudė „United – Alta transporto“ gynybą. Į tai svečiai atsakė vos vienu taikliu baudos metimu, po kurio sekė dar viena didelė virtinė sėkmingų BC „Gazuoto pieno“ atakų, kurių dėka šeimininkai jau ėmė triuškinti galutinai palūžusius varžovus. 80:54.

Jomanto Eibuko )BC „Gazuotas pienas“) komentaras:

Kodėl tik ketvirtame kėlinuke pavyko atitrūkti?

„Manau, išlaikėme daugiau jėgų. Nors dauguma pagrindinių žaidėjų rungtyniavo virš 30 minučių, tačiau net ir tos kelios poilsio minutės davė daug. Varžovai pradėjo klysti, nervintis ir mes tuo pasinaudoję perlaužėme varžybų eigą“.

Beveik visas rungtynes pirmavote, kas padėjo išlaikyti iniciatyvą ir nesugriūti?

„Gera gynyba. Prastai metėme tritaškius, tačiau analogiškai sugebėdavome apsiginti nuo varžovų atakų ir laiku pelnydavome taškus. Gerai dirbome su Ž.Krupskiu, todėl žinodami, jog varžovai akcentuoja žaidimą per jį, apribojome jo veiksmus ir įgyvendinome žaidimo planą“.

Antrą etapą pradėjote dvejomis pergalėmis, kokios prognozės tolimesniuose susitikimuose?

„Jei išlaikysime koncentraciją kiekviename susitikime, manau, galime pasiekti nemažai. Žinoma, tai tik pradžia, dar laukia ne vienas sunkus susitikimas, tačiau manau, jog prasibrausime į TOP 24 etapą. Dabar svarbu užimti kuo aukštesnę poziciją“.

BC „Gazuotas pienas“: Mantas Čipas – 25 tšk., Mantas Stankevičius – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Tautrimas Subatkis – 10 tšk.

„United ‒ Alta transportas“: Žygimantas Krupskis – 19 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Linas Vėlavičius – 11 tšk. (6 rezult. perd.), Mindaugas Daraškevičius – 8 tšk.

BC „Gazuotas pienas“ tik ketvirtame kėlinuke susitvarkė su „Elektrėnais“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:13 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Buritus“ ekipos. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:14 val.)BC „Gazuotas pienas“ sutriuškino negausiai susirinkusius varžovus (2016 vasario 02 d., antradienis, 01:28 val.)BC „Gazuotas pienas“ išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 11:37 val.)BC „Gazuotas pienas“ pratęsime palaužė „Kėdainius“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:17 val.)BC „Gazuotas pienas“ nepaliko vilčių Veiverių „Amberiui“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Ragai“ po sunkios kovos palaužė United ‒ „Alta transportas“ ekipą. (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 22:11 val.)Puikiai „Kėdainių“ sužaista antroji pusė leido leido pasiekti lengvą pergalę prieš United ‒ „Alta transportą“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:09 val.)Ž.Krupskio sugrįžimas paženklintas „United ‒ Alta Transportas“ pergale (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 22:51 val.)Veiverių „Amberis“ pratęsime turėjo pripažinti United ‒ „Alta transporto“ pranašumą (2015 gruodžio 18 d., penktadienis, 22:07 val.)