ICE vs BuyPCgame.eu (66:27)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Bedantį puolimą demonstravę „BuyPCgame.eu“ neprilygo „Ice“ ekipai

2015 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 21:35 val., peržiūros: 1395

Lapkričio 29-ąją dieną, sekmadienį, V.Kuprevičiaus pagrindinėje mokykloje įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Didžiosios taurės L pogrupio mūšis tarp namuose žaidusios „Ice“ ekipos ir svečių rolėje buvusių „BuyPCgame.eu“ krepšininkų.

Pirmosiomis susitikimo minutėmis „Ice“ į priekį tempė A.Kurauskas, kuris realizavo porą tritaškių ir nuo pat pirmųjų akimirkų leido savo komandai įsitvirtinti pirmaujančiųjų vaidmenyje (6:2). Tiesa, vėliau žaidimas išsilygino ir abi ekipos taškus rinkosi panašiu tempu. K.Petrausko ir D.Narkevičiaus taiklūs dvitaškiai leido „Ice“ atitrūkti 7 taškais (13:6), bet antroje ketvirčio pusėje sėkmingas S.Monkevičiaus žaidimas puolime neleido aikštės šeimininkams dar labiau atitrūkti ir padėjo „BuyPCgame.eu“ krepšininkams šiek tiek sumažinti atsilikimą. Po pirmųjų 10 minučių rezultatas buvo 19:14.

Didžiosios „BuyPCgame.eu“ bėdos prasidėjo antrajame ketvirtyje, kuriame šios komandos puolimas gerokai šlubavo ir pirmųjų taškų teko laukti daugiau nei 6 minutes. Šią itin nesėkmingą svečių atkarpą T.Jonkaus kariauna išnaudojo pakankamai turiningai, surinko 11 taškų ir padidino atstumą iki 16 taškų (30:14). Tik tiksinti paskutinėms antrojo kėlinio minutėms, D.Šikšnys nutraukė „BuyPCgame.eu“ taškų sausrą (30:16), o vėliau jo komandos draugai dar šiek tiek sušvelnino nuostolius, tačiau įpusėjus dvikovai „Ice“ vis dar džiaugėsi dviženkliu atotrūkiu – 32:19.

Po didžiosios pertraukos svečių žaidima toliau buksavo ir intriga po truputį blėso. Ketvirčio pradžioje „Ice“ sutvirtino savo pozicijas iki 17 taškų (36:19), o po poros minučių prabilo ir „BuyPCgame.eu“. Vis dėlto, kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo vienintelis taiklus svečių metimas trečiajame ketvirtyje ir likusios 7,5 minutės „BuyPCgame.eu“ žaidime buvo nevaisingos. Pasinaudoję tuo, kad priešininkai šaudo pro šalį, „Ice“ krepšininkai surinko 12 taškų be atsako ir prieš paskutinę rungtynių dalį abejonių dėl dvikovos baigties praktiškai neliko – 48:21.

Ketvirtasis ketvirtis prasdėjo 3 minučių tyla abejose aikštės pusėse, kurią pirmiej i sudrumstė aikštelės šeimininkai (50:21). Vis dėlto, netrukus savo žodį tarė ir „BuyPCgame.eu“ ekipa, kuri surengė kelias sėkmingas atakas ir šiek tiek pajudino savo reikalus puolime. Tiesa, kaip apsiginti nuo „Ice“ atakų, svečiams vis dar buvo sunkus galvosūkis, o rungtynių tiesiojoje „BuyPCgame.eu“ vėl nutilo ir paskutines 3 minutes tęsė taškų bado akciją, kuri buvo trumpam nutrukus. Spurtu 9:0 rungtynes baigę „Ice“ krepšininkai, nuaidėjus finaliniam švilpukui šventė solidžią pergalę rezultatu 66:27.

Tomas Jonkus („Ice“):

Iš pirmo žvilgsnio – lengva pergalė. Leidote varžovams įmesti vos 27 taškus. Ar gera gynyba ir buvo kertinis akmuo šiandien?

„Šiaip su šiais varžovais teko susidurti ir praėjusiame sezone ir susidariau įspūdį, kad tau daugiau gynybinio tipo komanda, kuri visąlaik meta mažai taškų. Jų pergalės kelias eina per gynybą, bet šiandien jiems sunkiai sekėsi stabdyti mūsų greitą puolimą. Stengiamės išnaudoti tai, kad turime gerus ir greitus gynėjus. Pastaruoju metu mūsų tritaškių pataikymo procentas suprastėjęs, bet šiandien pabaigoje pataikėm kelis tolimus metimus ir šiek tiek pagerinom. taiklumą. Šiaip šiandien gerai ir organizuotai žaidėme puolime. Be to tikrai neblogai gynėmės aikštės gynyba. Tai privertė varžovus gana dažnai klysti.“

„BuyPCgame.eu“ rungtynių komentuoti nepanoro.

„Ice“ pergalės kalviais buvo A.Plytnikas (22 tšk.), R.Rakauskas (11 tšk., 13 atk. k., 2 bl.), A.Kurauskas (10 tšk., 5 rez. p.), D.Narkevičius (5 tšk.), T.Jonkus (5 tšk.), A.Gagiškis (5 tšk.), K.Petrauskas (4 tšk., 7 atk. k.) ir O.Laucius (4 tšk.).

„BuyPCgame.eu“ gretose pasižymėjo S.Monkevičius (12 tšk., 6 atk. k.), D.Kondrotas (6 tšk., 2 bl.), D.Šikšnys (4 tšk.), V.Gaidys (4 tšk.) ir L.Plečkaitis (1 tšk.).

Tai buvo pirmosios rungtynės „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių antrajame etape abiems ekipos.

Klampioje kovoje „BuyPCgame.eu“ pranoko KK „13“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 21:37 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėjusi „BuyPCgame.eu“ nusileido „Konsus“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 22:50 val.)„BuyPCgame.eu“ komanda po atkaklios kovos nusileido „Buritus“ ekipai (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:25 val.)Dantis rodę „BuyPCgame.eu“ vistiek krito prieš „Advokatų Kontorą Konsus“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:07 val.)Blankiai puolę „Grizliai“ turėjo pripažinti „Ice“ pranašumą (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 22:09 val.)„BuyPCgames.eu“ komanda paskutiniame ketvirtyje palaužė „Dumblas“ ekipą (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 18:54 val.)„Kėdainiai“ išvykoje nesunkiai susidorojo su „BuyPCgame.eu“ ekipa (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 23:08 val.)Įnirtingos kovos pratęsime triumfavo „BuyPCgame.eu“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:17 val.)„BuyPCgame.eu“ ekipa nesunkiai susidorojo su Kleboniškio „Vilkų“ komanda. (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ privertė „ICE“ ekipą patirti pirmąjį pralaimėjimą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:10 val.)