Kauno technikos kolegija vs Sporto manija (57:85)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 17 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno technikos kolegija“ neatsilaikė prieš „Sporto maniją“

2014 gruodžio 17 d., Trečiadienis, 21:09 val., peržiūros: 1152

Gruodžio 17 dieną, 17:30 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos „Kauno technikos kolegija“ (šeimininkai) ir "Sporto manija" (svečiai). Du su puse kėlinuko aikštelėje vyko labai atkakli ir lygi kova, tačiau „Kauno technikos kolegija“ komanda nesugebėjo išlaikyti vienodo tempo ir jų žaidimas ėmė byrėti. Skirtumas greitai pasiekė 10 taškų ribą, o rungtynių pabaigoje „Kauno technikos kolegija“ pralaimėjo atkarpą net 0:17 ir patyrė pralaimėjimą triuškinamu rezultatu 57:85.

Rungtynių pradžia vyko gana lygiai, nors „Kauno technikos kolegija“ puikiai jautėsi savoje aikštelėje, tačiau stabdyti varžovų puolimą jiems sekėsi sunkiai. Tiesa, "Sporto manijos" krepšininkai nors ir atakavo aukštu procentu, bet labai nebrangino kamuolio ir būtent klaidos atėmė ne vieną progą nutolti. Nepaisant to skirtumas lėtai augo svečių naudai ir komandas vienu metu skyrė 9 taškai. Tik didelių pastangų dėką šeimininkai sugebėjo priartėti, bet pasivyti "Sporto manijos" taip ir nepavyko. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 30:35.

Po ilgosios pertraukos „Kauno technikos kolegija“ sugebėjo sugražinti intrigą ir netgi persvėrė rezultatą savo naudai. Tačiau tai buvo tarsi ženklas svečiams, kurie netrukus padidino savo tempą, puikiai atakauodami iš dvitaškio zonos jie netrukus vėl kontroliavo rungtynių eigą, o skirtumas tapo dviženklis. Ketvirtojo kėlinuko pradžioje žaidimas kurį laiką vyko lygiai, bet „Kauno technikos kolegijos" žaidimas staiga visiškai subyrėjo. Gausybė šeimininkų klaidų leido "Sporto manijai" smagintis puolant, ne vieną jų ataką papuošė galingi dėjimai. Skirtumas tapo triuškinamas, o rungtynės baigėsi rezultatu 57:85.

Kauno technikos kolegija: Nerijus Aleknavičius – 12 tšk., Justinas Mašeckis – 12 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Sigitas Vaitkus – 10 tšk. (11 atk. kam.)

Sporto manija: Deividas Rinkūnas – 24 tšk. (8 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Rytis Adžgauskas – 14 tšk., Renatas Issak – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Mindaugas Mackevičius – 12 tšk., Mantas Kudirka – 10 tšk. (5 perimt. kam.)

„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „R2P Sport – 2“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Kauno technikos kolegija“ šventė sunkią pergalę prieš „Birštono Olimpą“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 21:59 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Kėdainiai“ ekipą (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Kauno technikos kolegija“ šventė lengvą pergalę prieš „Kauno Liberalus“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:35 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Kaunas“ ekipą (54:80). (2015 vasario 06 d., penktadienis, 01:23 val.)„Kauno Technikos kolegija“ paskutiniame ketvirtyje palaužė „Birštono Olimpą“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 21:42 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ užtikrintai įveikė KK „13“ (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 21:29 val.)„Kauno technikos kolegija“ po pratęsimo, iškovojo dramatišką pergalę (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 21:15 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neatsilaikė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:56 val.)„Kauno technikos kolegija“ pasiekė nesunkią pergalę namuose (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 21:18 val.)