Grizliai vs BC „Gazuotas pienas“ (104:97)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 20 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šv. Pranciškaus mokykla, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

Fantastiškose rungtynėse ‒ „Grizlių“ pergalė

2014 lapkričio 20 d., Ketvirtadienis, 23:58 val., peržiūros: 863

Ketvirtadienį, lapkričio 20 dieną, Šv. Pranciškaus mokykloje susitiko "C" lygos, A pogrupio komandos – "Grizliai" (šeimininkai) bei BC "Gazuotas pienas" (svečiai). Jau nuo pat pirmų minučių komandos džiugino gan gražiu bei rezultatyviu žaidimu. Nors rungtynėse ir buvo labai daug klaidų, tačiau tai nesutrukdė rungtynių grožiui, o lemiamais momentais tvirčiau atrodę šeiminikai, iškovojo sunkią pergalę.

Pirmasis kėlinys vyko permainingai. Nuo pat pradžių komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir tai viena, tai kita komanda būdavo priekyje. Vis tik kėlinuko pabaigoje "Grizliai" spurtavo 10:0 bei įgavo kiek solidesnį pranašumą. Po pirmojo kėlinio rezultatas 25:20. Antrąjį kėlinį "Gazuotas pienas" pradėjo spurtu 5:13 bei įgavo trijų taškų pranašumą. Vėliau komandos žaidė taškas į tašką. Kėlinį sėkmingiau baigė šeimininkai, laimėdami atkarpėlę 13:7 bei taip susigrąžino kiek solidesnį pranašumą. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 53:47.

Antrąją rungtynių pusę šeiminikai pradėjo iškart padidindami pranašumą iki dviženklio. Likusią kėlinio dalį svečiai vis bandė vytis varžovus, tačiau klaidos pakišdavo koją ir "Grizliai" neleido priartėti savo varžovams. Šeimininkai dar minimaliai padidino savo pranašumą prieš ketvirtąjį kėlinį – 77:70. Lemiamą ketvirtį svečiai pradėjo pelnydami du taškus, tačiau greitai šeimininkai atsakė spurtu 8:0 ir įgavo jau trylikos taškų pranašumą. Tuomet R.Maleckas smeigė du tritaškius paeiliui bei sumažino deficitą. Likusią kėlinio dalį "Gazuotas pienas" po truputį vijosi varžovus ir galų gale sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Likus žaisti 15 sekundžių, svečiai turėjo progą išplėšti pratęsimą arba bent jau pelnyti taškus, tačiau klaida išsimetant kamuolį kainavo pergalę. M.Valaitis sumetė abu baudos metimus bei taip galutinai padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 104:97.

Grizliai: Vaidotas Gadliauskas – 35 tšk., Martynas Valaitis – 32 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Andrius Žilaitis – 12 tšk., Mantas Malinauskas – 10 tšk. (11 atk. kam.)

BC „Gazuotas pienas“: Rokas Maleckas – 37 tšk., Mantas Gasperavičius – 17 tšk., Mantas Stankevičius – 14 tšk. (22 atk. kam., 7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Martynas Stonkus – 14 tšk., Aidas Borodinas – 11 tšk.

Po atkaklios kovos ‒ „Grizlių“ pergalė (2014 spalio 31 d., penktadienis, 01:14 val.)Svečiuose rungtyniavę „Grizliai“ nušlavė Birštono „Olimpą“ (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 01:02 val.)„Aurelinas“ įveikė „Grizlių“ pasipriešinimą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 14:42 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepavargo rungtynėse su „New Team“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:47 val.)„KMAIK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Grizlius“ (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Martyno Valaičio vedami „Grizliai“ palaužė Kauno „Rami“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)„Konsus“ po atkaklios kovos įveikė „Grizlius“ (2015 vasario 13 d., penktadienis, 23:00 val.)„Aurelinas“ antrą kartą įveikė „Grizlius“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 23:29 val.)„Kėdainiai & Addecco“ nesunkiai susitvarkė su „Grizliais“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)Birštono „Olimpas“ vos neužbaigė „Grizlių“ sezono jau pirmajame tarpusavio susitikime. (2015 vasario 20 d., penktadienis, 23:12 val.)