Naujokai vs Akademija (58:85)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 09 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Akademija“ neturėjo vargo su „Naujokais“.

2014 lapkričio 10 d., Pirmadienis, 14:36 val., peržiūros: 1197

Lapkričio 9-ąją "VDU "Rasos" gimnazijos"salėje įvyko "C" lygos"ALTreklama" pirmenybių dvikova tarp šeimininkų "Naujokai" ir svečių "Akademija".Rungtynių [pradžioje tik pasispardę šeimininkai vėliau nebeturėjo jokių šansų prieš svečių puolimą. "Akademija" atėjo vos 7,kai vienas jų buvo epizodiškai pasirodantis treneris L.Juknys,tačiau visas rungtynes atrodė visa galva pranašesni,greitesni. Rungtynes be vargo laimėjo "Akademija" rezultatu 85:58.

Rungtynės kiek netikėtai prasidėjo šeimininkų sėkminga atkarpa 7:4,kuri kiek pribloškė svečių žaidėjus,kurie tikėjosi lengvo pasivaikščiojimo nuo pirmos akimirkos. Visgi po A.Girskio tritaškio rezultatas išsilygino (9:9) ir tuomet "Akademija" šovė į priekį 10:1 ir laimėjo pirmąjį kėlinį 19:10.

Antrajame kėlinyje svečiai nesustodami tolo,o šeimininkų žaidime matėsi panikos požymiai,žaidėjai iš gan gerų pozicijų sudvejodavo mesti,ko pasekoje dažnai metimus tekdavo atlikti jau iš nepatogių pozicijų atakos laikui bėgant į pabaigą. "Naujokai" per šį kėlinį įmetė 16taškų,kurių 12pelnė du žaidėjai,tai T.Čepkauskas ir R.Puplesis. Tačiau prieš tokį varžovą dviejų žaidėjų indelio nepakaks.Po dviejų kėlinių jau buvo aišku,kad pergalės "Akademija" neišleis.(46:26).

Antroje rungtynių dalyje "Akademija" atrodė kiek atsipalaidavus ir tai leido šeimininkų puolimuj atsigauti,tačiau šiame kėlinyje A.Nausėda ir A.Girskis varžovams atseikėjo 16taškų,o skirtumas vis augo. Po trijų kėlinių rezultatas 69:45.

Lemiamas ketvirtis nieko nebereiškė,todėl abi ekipos nebeturėjo kur skubėti. Nors "Akademija" ir stengėsi puolime žibėti,tačiau dažnai jų metimai skriejo pro šalį. Šeimininkai puolime taipogi nežibėjo ir prametė visus 7mestus tolimus metimus. Kėlinuką visgi laimėjo svečiai 16:13 ir šventė užtikrintą pergalę 85:58. Šeimininkams tai buvo jau antras pralamėjimas šiame sezone,tuo tarpu "Akademija" iškovojo trečiąją pergalę.

Po rungtynių L.Juknys sakė" " Dėkui savo žaidėjams,kurie susirinko. Ačiū teisėjams,už gerą darbą. Na,o varžybos parodė,kuri komanda yra pajegesnė."

Naujokai: Tomas Čepkauskas – 17 tšk., Andrius Zakarevičius – 14 tšk., Andrius Stankūnas – 9 tšk. (5 išpr. praž.)

Akademija: Aurimas Girskis – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Dainius Balkus – 17 tšk., Artūras Nausėda – 14 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Danas Laurinavičius – 13 tšk. (6 išpr. praž.),

„BK Centre“ neturėjo vargo su „Naujokais“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Lituanica“ neturėjo vargo su „Naujokų“ ekipa. (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 21:51 val.)„Naujokai“ neturėjo vargo su „Remza“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:56 val.)„Akademija“ nugalėjo „Kauno Rami“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:24 val.)„Sporto manija“ pasismagino su „Naujokais“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Kauno Rami“ užtikrintai nugalėjo „Naujokus“. (2014 lapkričio 15 d., šeštadienis, 16:00 val.)„Liuksas“ nesunkiai įveikė „Naujokus“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:43 val.)„KMAIK“ kiek netikėtai krito prieš „Naujokus“ (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:47 val.)BC „Liuksas“ palaužė „Naujokus“ (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 20:05 val.)„Akademija“ aštuntfinalyje eliminavo BC „Gazuotą Pieną“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)