Kauno liberalai vs Abstinentai (34:83)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 12 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Abstinentai“ nesulaukė „Kauno liberalų“ pasipriešinimo

2015 vasario 12 d., Ketvirtadienis, 22:21 val., peržiūros: 1054

Vasario 12 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko "Kauno liberalai" ir svečių teisėmis žaidę "Abstinentai". Intriga dingo jau po penkių žaidimo minučių, rezultatui tapus 1:16, po 10 minučių žaidimo skirtumas jau buvo triuškinantis (9:29). Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė ir atotrūkis tik didėjo (17:49).Trečiasis kėlinys abiems komandoms susiklostė nerezultatyviai, visgi tendencija išliko tapati, skirtumas tik augo. Ketvirtojo kėlinio pradžia šeimininkams susiklostė labai sėkmingai ir skirtumas sumažėjo, visgi surimtėję svečiai surengė atkarpą 0:16 ir užtikrintai laimėjo rungtynes rezultatu 37:83.

"Abstinentai" rungtynes pradėjo pelnydami 6 taškus be atsako, po taiklaus oponentų baudos metimo jie surengė spurtą 0:10, taip po 5 minučių skirtumas tapo triuškinantis 1:16. Po šalto dušo atsigavę šeimininkai vis dažniau pradėjo rengti sėkmingesnes atakas ir šiek tiek pristabdė "Abstitentų" dominavimą. Šiame kėlinyje labiausiai nesulaikomas svečių ekipoje buvo M.Liepa per 10 minučių pelnęs 14 taškų.

Antrasis kėlinys šeimininkams susiklostė dar prasčiau, jie iš žaidimo pataikė tik vieną metimą, tuo labiau varžovai pradėjo pataikyti tritaškius, bei padarę vieną klaida naturalu kad sparčiai didino skirtumą. Įpusėjus kėliniui komandas jau skyrė 34 taškai ir nebeliko jokios vilties "Kauno liberalams" sugrąžinti bent menkiausią intrigą. Šeimininkų komandoje pradėjo ryškėti lyderiai, kurių dėka dar pavykdavo pelnyti taškus, bei apsiginti nuo oponentų išpuolių tai L.Sakalauskas, R.Maskvytis ir K.Dovliaš. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 17:49.

Trečiajame kėlinyje abi komandos žaidė gana vangiai, pirmaujančioje komandoje daugiau laiko galėjo pasireikšti mažiau žaidę žaidėjai, o septyniese susirinkusiems šeimininkams galbūt pradėjo trūkti jėgų. Po eilinės "Abstinentų" rezultatyvios atkarpos skirtumas pasiekė rekordinę atžymą 39 taškus.

Ketvirtojo pradžioje ir šeimininkams pavyko laimėti ilgesnę atkarpą, per kelias minutes jie sumažino atsilikimą iki 28 taškų, visgi "Abstinentai" nebuvo nusiteikę nuolaidžiauti ir suaktyvinę gynybą, bei po perimtų kamuolių prisirinkę lengvų taškų jie paskutines 6 minutes neleido varžovams pelnyti taškų. Po galutinio rungtynių švilpuko skirtumas tapo nepadorus, "Abstinentai" šventė pergalę 46 taškų skirtumu. 37:83.

Po rungtynių nugalėtojų treneris K.Aleksandravičius sakė: Varžovai buvo tikrai silpnesni, bet ir mes sužaidėme geras rungtynes, tikimės žygiuoti taip ir toliau, bei pasiekti savo išsikeltą tikslą, laimėti pirmą vietą.

"Kauno liberalų" treneris sakė: Šiandien trūko vieno iš lyderių, kuriam trūko achilo sausgyslė, galbūt su juo rezultatas būtų gražesnis. Dabar beliko užbaigti sezoną ir tikiuosi kitais metais pavyks surinkti komandą.

Kauno liberalai: Liutauras Sakalauskas – 13 tšk. (13 atk. kam.), Robertas Maskvytis – 9 tšk., Karolis Dovliaš – 5 tšk. (10 atk. kam.)

Abstinentai: Marius Liepa – 26 tšk., Aurimas Jurkšaitis – 17 tšk., Saulius Banaitis – 14 tšk.

„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „Kauno liberalų“ ekipos. (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:06 val.)„Abstinentai“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ krepšininkus (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 23:01 val.)BC „Ambi“ nušvalė „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 04:31 val.)„New Team“ nesunkiai įveikė „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:10 val.)„Abstinentai“ nesunkiai nugalėjo BC „Ambi“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 00:32 val.)„BK Centre“ sutriuškino „Kauno Liberalus“ (2014 spalio 25 d., šeštadienis, 18:57 val.)„Abstinentai“ po sunkios kovos palaužė „Komanda X“. (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:27 val.)„Kėdainiai & Addeco“ sutriuškino „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:45 val.)„Vaistinė.lt“ be vargo susidorojo su „Kauno liberalais“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 00:49 val.)BC „Ambi“ neturėjo vargo su „Kauno Liberalais“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)