Sportija vs BL Old (72:46)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 26 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Sportija“ lengvai nugalėjo „BL Old“

2014 lapkričio 26 d., Trečiadienis, 20:44 val., peržiūros: 1237

Lapkričio 26 dieną Atžalyno vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos "ALT reklamos" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Sportija" priemė svečius "BL Old" komandą. "Sportija" buvo iškovojusi vieną pergalę ir keturis kartus buvo pralaimėjusi. "BL Old" komanda buvo pralaimėjusi visas šešias žaistas rungtynes.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai. Sužaidus beveik tris minutes komandas skyrė vienas taškas (5:4), o minutės pertraukėlės paprašė "Sportija". Po jos šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako (11:4), "BL Old" tris minutes negalėjo pralaužti varžovų gynybos. Septintą minutę svečiai sumažino šeimininkų persvarą iki keturių taškų (11:7). Paskutinėmis ketvirčio minutėmis geriau rungtyniavo "Sportija", kuriai pavyko padidinti persvarą iki septynių taškų (16:9).

Pirmomis antro kėlinio minutėmis "Sportija" gynėsi be klaidų. Sužaidus dvi minutes šeimininkų persvara buvo padidėjusi penkiais taškais (21:9). Sužaidus keturias minutes "BL Old" paprašė minutės pertraukėlės (23:9). Po jos dar penkis taškus be atsako pelnė "Sportija" (28:9). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "BL Old" pelnė pirmus taškus (28:12). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 15 taškų (33:18). Paskutines dvi pirmos rungtynių pusės minutes komandos sužaidė apylygiai (37:20).

Trečio kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais (41:24). Ketvirtą minutę "Sportijos" pranašumas padidėjo iki 21 taško (45:24). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 22 taškai (50:28). Septintą minutę spurtą pradėjo "BL Old". Svečiai pelnė septynis taškus be atsako (50:35). Per paskutinę minutę su puse "Sportija" gynėsi be klaidų, o septyni pelnyti taškai atstatė šeimininkų 22 taškų pranašumą (57:35).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliu "Sportijos" tolimu metimu (60:35). Vėliau komandos apsikeitė taikliais metimais. Įpusėjus penktai minutei komandas skyrė 23 taškai (62:39). Po "BL Old" minutės pertraukėlės du taškus pelnė "Sportija", bet netrukus svečiai atsakė tuo pačiu (64:41). Antroje ketvirčio pusėje komandos žaidė nerezultatyviai, o "Sportija" padidino pranašumą iki 27 taškų (72:45).

"Sportija" iškovojo antrą pergalę, o "BL Old" pralaimėjo septintą kartą.

"Sportijos" treneris Andrius Mačiulis: "Aš manau, kad pradžioje rungtynių buvo viskas aišku, kad mes panašaus lygio komandos. Ne veltui turnyrinėje lentelėje abi esame gale. Mūsų papraščiausiai buvo daugiau ir turėjome daugiau judresnių žaidėjų. Mes daugiau keitėmės, o jie manau daugiau pavargo. Dar pergalei padėjo nusiteikimas, kuris šiandien buvo tikrai neblogas. Dėl viso šito ir laimėjome." Paklaustas, ar prieš stipresnes komandas neatrodė komandos žaidimas geresnis, treneris atsakė: "Manau mūsų geriausios rungtynės buvo prieš Ryterną ir Žaliai baltus. Šiandien neturėjome aukščiausio žmogaus ir žemiausio. Vistiek, esu patenkintas rezultatu. Taippat linkiu sėkmės priešininkams."

Sportija: Vaidotas Augustaitis – 18 tšk., Tautvydas Skrupskelis – 17 tšk., Giedrius Valančius – 10 tšk. (16 atk. kam.)

BL Old: Jurijus Seniuta – 14 tšk., Rimvydas Skrodenis – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Ramūnas Simonaitis – 11 tšk.

„Šilainiai – 2“ užtikrintai nugalėjo „BL Old“ ekipą (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 21:55 val.)„Vaistinė.lt“ nepasigailėjo „BL Old“ ekipos (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:57 val.)„R2P Sport-2“ nesunkiai įveikė „BL Old“ ekipą. (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Kulautuva“ susitvarkė su „BL Old“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:17 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „BL Old“ ekipą (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„R2P Sport – 2“ neturėjo vargo su „Bl OLD“ ekipa (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 01:51 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ antroje rungtynių pusėje susidorojo su „BL Old“ (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 00:27 val.)Atkakliose rungtynėse „Sportija“ palaužė „Naujokus“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 20:59 val.)BC „Straight“ nepaliko vilčių BL „Old“ ekipai (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:48 val.)LCP KK „Ragai“ sutriuškino „BL OLD“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:50 val.)