Sparta vs SK „Neveronys“ (60:80)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 10 d., Antradienis, 19:40 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Didelį rungtynių tempą palaikę SK „Neveronys“ be didesnio pasipriešinimo įveikė varžovus.

2015 vasario 10 d., Antradienis, 22:53 val., peržiūros: 806

Vasario 10 dieną, Milikonių vidurinėje mokykloje, susitiko C lygos, „ALTreklama“ pirmenybių komandos "Sparta" (šeimininkai) ir SK „Neveronys“ (svečiai). Šios dvi komandos susitiko jau antrąjį kartą. Pirmąsias , kaip ir šiandienos rungtynes, pergale džiaugėsi SK „Neveronys“ komanda. Negausiai susirinkusi šeimininkų ekipa , neprilygo aukštą tempą diktuojančiai svečių komandai, kuri per 40 minučių pelnė 80 taškų. Rungtynės pasibaigė rezultatu 80:60 SK „Neveronys“ komandos naudai.

Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių komandos paeiliui pelnytais 6 taškais be atsako, tačiau ne už ilgo taškų kraitį taip pat atidarė ir šeimininkų ekipa. Greitomis kontratakomis po atkovotų kamuolių gynyboje, SK „Neveronys“ krepšininkai rinko taškus ir sužaidus kiek daugiau nei 5 minutes komandas jau skyrė 9 taškai (17:8). Per likusią kėlinio dalį šeimininkams pavyko tik šiek tiek sumažinti atsilikimą ir po 10 minučių žaidimo rezultatu 21:16 priekyje SK „Neveronys“.

Antrasis ketvirtis prasidėjo "Sparta" komandos pelnytais dviem taškais. Po jų iš karto sekė svečių komandos atakų virtinė, kuri leido padaryti spurtą 10:0 ir dar labiau padidinti savo pranašumą (31:18). Likusio kėlinio laiko metu šeimininkai šiek tiek pristabdė varžovų greitas ir rezultatyvias atakas ir sužaidus 2 kėlinius rezultatas buvo 31:43 SK „Neveronys“ komandos naudai.

Po ilgosios pertraukos sugrįžusios komandos per pirmas 5 minutes žaidė apylygiai. Komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir įpusėjus kėliniui rezultatas buvo (41:51). Tačiau per likusias 5 minutes svečių ekipa sugebėjo padidinti dar labiau pranašumą, laimėdami atkarpą 15:6. Po 3 kėlinių rezultatu 66:47 priekyje SK „Neveronys“.

Per paskutinį kėlinį pirmaujanti svečių komanda neatsipalaidavo ir rungtynes užbaigė turėdama solidžią 20 taškų persvarą. 60:80 pergale džiaugėsi SK „Neveronys“ krepšininkai.

Sparta: Giedrius Prabulis – 39 tšk., Šarūnas Sobolis – 9 tšk., Renatas Dabašinskas – 6 tšk. (9 rezult. perd.)

SK „Neveronys“: Antanas Macys – 16 tšk., Evaldas Jurgaitis – 13 tšk. (10 atk. kam., 8 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Arijus Kanovalovas – 13 tšk., Karolis Petkevičius – 11 tšk.

Po rungtynių pakalbintas SK"Neveronys" komandos atstovas kalbėjo: Nesusirinko varžovų, traukėm į priekį kuo greičiau ir viskas. Pirmus du kėlinius "grybavom" gynyboj labai stipriai. Trečiam kėliny gerai sulošėm atkarpą ir susikrovėm persvarą.

„Darbiečiai“ be didesnio vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 17:09 val.)SK „Neveronys“ įveikė „Darbiečius“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 18:31 val.)„Neveronys“ nesunkiai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 21:47 val.)Antroje rungtynių pusėje aukštesnę pavarą įjungę „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Sparta“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 01:36 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Sparta“ įveikė „Lietuviškus patiekalus“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:54 val.)„SK Neveronys“ užtikrinta persvara įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 23:50 val.)SK „Neveronys“ be didesnio vargo eliminavo Birštono „Olimpą“ aštuntfinalyje (2015 kovo 07 d., šeštadienis, 00:00 val.)Grupės lyderių akistatoje fantastišką pergalę po pratęsimo pasiekė SK „Neveronys“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:06 val.)„SK Neveronys“ sutriuškino „Sportijos“ krepšininkus. (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 01:02 val.)Kovingumą pademonstravę „Neveronys“ antrą kartą turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)