BK Centre vs KMAIK (101:64)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 17 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BK „Centre“ lengvai įveikė negausiai susirinkusius „KMAIK“

2015 sausio 17 d., Šeštadienis, 16:16 val., peržiūros: 918

Sausio 17 dieną "Kauno kolegijos" sporto salėje įvyko "C" lygos "ALT reklamos" pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai BK "Centre" priemė svečius "KMAIK". "Centre" buvo iškovoję penkias pergales ir šešis kartus buvo pralaimėję. "KMAIK" sąskaitoje buvo šešios pergalės ir septyni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai. Sužaidus dvi minutes trijų taškų persvarą turėjo "Centre" (4:7). Baigiantis šeštai minutei "KMAIK" išsiveržė į priekį (12:13). Netrukus iniciatyvą perėmė "Centre". Aikštės šeimininkai pelnė net 16 taškų be atsako (28:13). Baigiantis ketvirčiui taiklus A. Petrausko tritaškis sumažino šeimininkų persvarą iki 12 taškų (28:16).

Antro kėlinio pradžioje persvarą pamažu didino "Centre". Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 20 taškų (39:19). Penktą minutę spurtą pradėjo šeimininkai, kurie pelnė 12 taškų be atsako (51:19). Įpusėjus šeštai minutei minutės pertraukėlės paprašė "KMAIK". Po jos šiek tiek atsigavo svečiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 25 taškai (51:26). Per likusį laiką geriau rungtyniavo "Centre", kuriems pavyko padidinti persvarą iki 29 taškų (58:29).

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes be klaidų gynėsi "Centre", o šeimininkai pelnė dar šešis taškus (64:29). Trečią minutę pirmus taškus ketvirtyje pelnė "KMAIK" (64:32). Svečiai surado jėgų sužaisti neblogą atkarpą, po kurios "Centre" persvara sumažėjo iki 25 taškų (66:41). Iki kėlinio pabaigos buvo likę dvi su puse minutės. Į geresnę "KMAIK" atkarpą "Centre" atsakė pelnydami aštuonis taškus be atsako (74:41). Per paskutinę minutę su puse "Centre" išsaugojo 30 taškų pranašumą (78:48).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos žaidė apylygiai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 32 taškai (84:52). Likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos komandas skyrė 32 taškai (90:58). "Centre" laimėjo dviejų minučių atkarpą rezultatu 9:1 (98:59). Baigiantis rungtynėms 101 tašką "Centre" komandai pelnė K.Abramtsov (101:64).

"Centre" komandos žaidėjas Tomas Petrauskas: "Šiandien visi žaidėjai pas mus komandoje įdėjo savo indėlį į pergalę, buvo didelė žaidėjų rotacija. Yra naujų žaidėjų, bet jie puikiai prisitaikė. Varžovai į rungtynes atvyko penkiese, nesusirinko. Tai dažnas reiškinys mėgėjų lygoje. Toks minusas jų buvo. Jie neturėjo pajėgių aukštaūgių, dėl to ir perlaužėme rungtynes. Manau, visose pozicijose buvome pranašesni." Paklaustas, ar stengėsi nuvarginti varžovus, žaidėjas atsakė: "Gal truputi, bet rungtynės buvo daugiau kaip treniruotė. Kaip sakiau yra daug naujų žaidėjų, todėl jiems reikia išmokti mūsų derinius, presingo sistemas ir panašiai. Specialiai varginti ar triuškinti tikrai nesiruošėme."

"KMAIK" treneris Petras Vyšniauskas: "Visi taktiniai planai, keitimai nepasiteisino. Aišku, aš juokauju. Į rungtynes atvykome tik penkiese. Žaidėmė praktiškai keturiese, vienas praktiškai buvo statistas. Keturiese neįmanoma išlošti. Tuo labiau, kad mes gan apylygės komandos." Paklaustas, kodėl sunkiai sekėsi tvarkytis su varžovų spaudimu, treneris atsakė: "Aš net nustebęs, kad komandos žaidimas taip vaikiškai sugriuvo varžovams paspaudus. Kaip žaidėme prieš kitą komandą ir jie spaudė, gerai susitvarkėme."

BK Centre: Nikolaj Kirsanov – 27 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Tomas Petrauskas – 23 tšk. (13 atk. kam.), Karolis Zokas – 17 tšk., Kiril Timofeev – 14 tšk.

KMAIK: Gražvydas Mockus – 24 tšk. (9 išpr. praž.), Arnas Petrauskas – 15 tšk. (10 rezult. perd.), Evaldas Basys – 13 tšk., Mantas Kalakauskas – 12 tšk.

BK „Centre“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 20:41 val.)„BK Centre“ įrodė savo pranašumą prieš „KMAIK“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:11 val.)„BK Centre“ nesunkiai įveikė „Sportija“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 02:05 val.)„BK Centre“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Olympic“ (2015 sausio 10 d., šeštadienis, 16:57 val.)„KMAIK“ lengvai susitvarkė su BC „Liuksas“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:39 val.)„BK Centre“ neturėjo vargo su „Naujokais“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:19 val.)„BK Centre“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Naujokų“ ekipa. (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 16:49 val.)Visas rungtynes pirmavę „BK Centre“ įveikė „Liuksą“ (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 16:07 val.)„BK Centre“ sutriuškino „Kauno Liberalus“ (2014 spalio 25 d., šeštadienis, 18:57 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „BK Centre“ įveikė BC „Liuksą“ (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 18:19 val.)