Baltic Transline vs LCP KK „Ragai“ (69:91)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 05 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Ragai“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Baltic Transline“ krepšininkus

2014 lapkričio 05 d., Trečiadienis, 23:37 val., peržiūros: 1828

Lapkričio 5 dieną ASU sporto salėje įvyko C lygos reguliariosios A pogrupio rungtynės tarp "Baltic Transline" (šeimininkai) ir "Ragai" (svečiai) komandų. Pirmame kėlinyje šiek tiek stipriau atrodė svečiai, kurie po kėlinio pirmavo 21:15. Antrame ketvirtyje "Ragai" ekipai pavyko dar labiau atitolti nuo varžovų – 47:32. Trečiame kėlinuke svečiai toliau sėkmingai atakavo "Baltic Transline" krepšį ir po kėlinio pirmavo jau beveik dvidešimčia taškų – 69:50. Paskutiniame ketvirtyje "Ragai" užtikrintai laikė persvarą savo rankose iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę rezultatu 91:69.

Rungtynes šiek tiek geriau pradėjo šeimininkai, kurie pirmavo 6:4. Tada, "Ragai" spurtavo 12:0 ir išsiveržė į priekį 16:6. Šeimininkai atsakė į tai laimėta atkarpa 10:3, kuri leido sumažinti atsilikimą iki keturių taškų (15:19). Iki kėlinio pabaigos svečiai sukūrė vieną rezultatyvią ataką be varžovų atsako ir rezultatas po kėlinio 21:15 "Ragai" komandos naudai.

Antrąjį kėlinuką užtikrintai pradėję svečiai po truputį krovėsi sau persvarą, kuri vienu metu buvo net 16 taškų (35:19), tačiau šiek tiek vėliau "Baltic Transline" krepšininkams pavyko jį sumažinti (28:38). Kėliniui einant į pabaigą "Ragai" laimėjo dar vieną atkarpą 9:4 ir po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 47:32.

Trečiojo kėlinuko pradžioje komandos žaidė gana apylygiai ir "Ragai" ekipos turima persvara beveik nepasikeitė (56:42), tačiau netrukus sekęs svečių spurtas 6:0 leido jiems atitolti nuo varžovų 64:44. Iki kėlinio pabaigos šeimininkai stengėsi panaikinti savo turimą deficitą, tačiau "Ragai" neleido jų vytis ir kėlinys baigėsi rezultatu 69:50.

Paskutiniame ketvirtyje svečiai buvo vėl susigrąžinę dvidešimties taškų persvarą (77:55), tačiau "Baltic Transline" pavyko ją sumažinti (77:62). Iki rungtynių pabaigos svečiai dar kartą spurtavo ir padidino savo persvarą. "Ragai" šventė pergalę rezultatu 91:69.

Po rungtynių "Ragai" kapitonas sakė: "Pergalę lėmė mūsų greitas žaidimas ir geras tritaškių pataikymas"

Baltic Transline: Narūnas Čekaitis – 24 tšk. (10 atk. kam.), Aivaras Keršis – 16 tšk., Tomas Klimavičius – 13 tšk. (5 perimt. kam.)

LCP KK „Ragai“: Mindaugas Gilius – 18 tšk., Arnoldas Račickas – 16 tšk., Viktoras Žukauskas – 15 tšk., Mindaugas Kazikaitis – 14 tšk., Kęstutis Ruočkus – 12 tšk.

Labai prastas taiklumas nesutrugdė pergalę pasiekti „Baltic Transline“ ekipai (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 21:11 val.)BC ,,Gazuotas Pienas“ iššvaistė 18taškų persvarą ir turėjo pripažinti „Baltic Transline“ ekipos pranašumą. (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 00:56 val.)„Grizliai“ po įtemptos kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 05:27 val.)Rungtynių pabaigoje klydusi „Kolpingo Kolegija“ nusileido „Baltic Transline“ krepšininkams (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 22:39 val.)Po įtemptos kovos, „VU KHF“ palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:59 val.)Ketvirtame kėlinyje „Partizanas“ įveikė „Baltic Transline“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:27 val.)Komandiškai žaidusi „KMAIK“ komanda nugalėjo „Baltic Transline“. (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 15:40 val.)Pirmame kėlinyje dominavę „Ryterna Group“ palaužė „Baltic Transline“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)LCP KK „Ragai“ antrą kartą įveikė „Elektromontuotoją“ ir žengė į ketvirtfinalį (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 22:50 val.)LCP KK „Ragai“ tiesiog išsityčiojo iš „Bl Old“ ekipos jų pačių arenoje. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 23:46 val.)