SK „Neveronys“ vs BC „Straight“ (93:73)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 28 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

SK „Neveronys“ įveikė iki tol nepralaimėjusius BC „Straight“ vyrus

2014 lapkričio 28 d., Penktadienis, 23:00 val., peržiūros: 1238

Penktadienio vakarą KKL "C" lygos "ALT Reklamos" pirmenybėse susitiko dvi, iki tol nepralaimėjusios ekipos SK "Neveronys" ir BC "Straight". Pirmojo kėlinio metu atrodė, jog šeimininkai varžovams gali nepalikti didesnių vilčių, tačiau ilgainiui BC "Straight" atsitiesė ir grąžino intrigą į rungtynes. Tačiau šis svečių "renesansas" neužsitęsė iki rungtynių pabaigos. Trečiojo kėlinio pabaigoje SK "Neveronys" vėl perėmė iniciatyvą, kurios nepaleido iš savo rankų ir ketvirtame kėlinyje bei iškovojo dar vieną solidžią pergalę (93:73).

Rungtynes SK "Neveronys" pradėjo daugiau nei užtikrintai ir greit spurtavo 13:2. Tačiau čia pat svečiai atsakė taip pat sėkminga atkarpa 1:8 ir skirtumas tarp komandų sušvelnėjo (14:10). Tačiau ilgai laukti nereikėjo ir šeimininkai dar kartą "driokstelėjo" šiame susitikime bei spurtavo 13:1, o skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 16-os taškų (27:11). Kėlinį BC "Straight" užbaigė šešiais taškais be atsako (27:17).

Antrojo kėlinio metu svečiai sutvarkė savo gynybą, kurios dėka sugebėjo atsitiesti. Keletas sėkmingų atakų ir ekipas skyrė jau tik 7 taškai (34:27). Nors SK "Neveronys" pelnė keturis taškus iš eilės, tačiau ketvirtis užsibaigė svečių spurtu 2:9 ir prieš ilgąją pertrauką varžoves skyrė tik 4 taškai (40:36).

Vos prasidėjus trečiajam kėliniui BC "Straight" dar labiau sumažino savo atsilikimą (45:44). Tačiau būtent tada šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo tolti nuo varžovų. Laimėję kėlinuką rezultatu 22:16, SK "Neveronių" žaidėjai prieš lemiamą ketvirtį turėjo dviženklę persvarą (62:52).

Lemiamos dešimt minučių prasidėjo šeimininkų spurtu 13:3 ir visa intriga žaibiškai išgaravo (75:55). Galiausiai su rungtynių baigtimi susitaikė abi ekipos ir suprasdamos rungtynių baigtį komandos nepersistengė. Antroji ketvirtojo kėlinio pusė tapo lengvu pasibėgiojimu. Tačiau net ir tai nesutrugdė SK "Neveronims" sužaisti itin solidaus kėlinuko, per kurį šeimininkai surinko net 31 tašką, o praleido 21. Rungtynių švieslentei skaičiuojant paskutines sekundes ir komandų žaidėjams einant spausti rankų Evaldas Jurgaitis diplomatiškai nusprendė nebeatakuoti krepšio ir palikti kamuolį. Tačiau BC "Straight" ekipoje atsirado apie garbingą žaidimą ir krepšinio etiką nieko negirdėjęs pasalūnas Ernestas Arbačiauskas, kuris pagriebė kamuolį su vienintele mintimi: kiek geresnė statistika, o savo kėslus pabrėžė klausimu: "ar perimtas kamuolys bus užrašytas?". Tačiau net ir tokio žemo lygio poelgis nepakeitė fakto: BC "Straight" patyrė skaudžią nesėkmę rezultatu (93:73).

SK „Neveronys“: Giedrius Purauskas – 31 tšk. (9 rezult. perd., 8 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Evaldas Jurgaitis – 20 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Arijus Kanovalovas – 15 tšk., Justinas Virbickas – 10 tšk.

BC „Straight“: Laimonas Garnelis – 22 tšk. (6 perimt. kam.), Mantas Ungurys – 12 tšk., Paulius Stankūnas – 9 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 11)

Zaidejas12014 lapkričio 30 d., 12:20 val.
Linksma tik tau buvo. BC Straight iš vis iš tų komandų, kur patys muša, patys verkia. Ypač ten vienas jų lyderių. Pastoviai rauna ant visų net už smulkias pražangas. O čia dar atsirado ne tik rovėjas, bet ir "linksmutis" paskutinių sekundžių buzzerbeateris. I komiko vakarą tą lnksmutį ir visą BC Straight.
PaprastasNNT2014 lapkričio 30 d., 01:27 val.
zalias_kraujas  as  nesinervuoju ir nestresuoju frown Mes tik visi linksmai pazvengem, kad nemaciau kiek laiko buvo like ir tiek, bet tu labai jau sutirstinai spalvas

P.S. Buk laimingas ir linksmutis
PaprastasNNT2014 lapkričio 30 d., 01:13 val.
_Mikaso_  su zalio kraujo statistika, kaip ir viskas normaliai, bet  jo aprasymai ir pasisakymai (zmoniu juodinimai) viesoje erdveje turetu buti labiau atsakingesni - uzimant tokias pareigas KKL komandoje...
SK „Neveronys“ įveikė „Darbiečius“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 18:31 val.)SK „Neveronys“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)SK „Neveronys“ pirmąjį etapą baigė be pralaimėjimų, įveikdama „Krepšininkas.net“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 23:31 val.)SK „Neveronys“ nepasigailėjo lygos debiutantų BL „OLD“ komandos. (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 11:10 val.)„Neveronys“ nesunkiai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 21:47 val.)SK „Neveronys“ antrojoje rungtynių pusėje palaužė „Partizaną“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:56 val.)SK „Neveronys“ po atkaklios kovos palaužė „Akademiją“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt dramatiškoje kovoje palaužė BC „Straight“ krepšininkus. (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 10:33 val.)SK „Neveronys“ ir toliau neklumpa (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:04 val.)SK „Neveronys“ po nervingos kovos palaužė „Kauno SRC- 2“ ekipą. (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)