ICE vs emobilus.lt & SK „Mattas“ (64:66)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 18 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Inirtingos dvikovos atomazgoje sunki „emobilus.lt & SK Matto“ pergalė

2015 sausio 18 d., Sekmadienis, 21:49 val., peržiūros: 935

Sekmadienį, sausio 18 dieną. V.Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "Ice" ir svečių "emobilus.lt & SK Matto" ekipų. Susitikimo pradžioje į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai ir buvo įgiję solidų pranašumą, tačiau antroje rungtynių pusėje užtikrintai žaidę svečių krepšininkai žaidimą išlygino bei kiek geriau sužaidę rungtynių pabaigą iškovojo sunkią pergalę rezultatu 64:66 (21:15, 18:14, 16:22, 9:15).

Susitikimo pradžioje į priekį iškart šovė aikštės šeimininkai ir įgijo keturių taškų pranašumą, tačiau ilgai netrukus svečių žaidėjai rezultatą išlygino. Puolime itin sėkmingai rungtyniavę "Ice" ekipos krepšininkai ir toliau vieną po kito rinko taškus, ko pasekoje jiems pavyko įgyti penkių taškų pranašumą. Kiek vėliau "emobilus.lt & SK Mattas" buvo sumažinęs atsilikimą iki trijų taškų, tačiau kėlinuko pabaigą geriau sužaidę šeimininkai įgijo šešių taškų persvarą. 21:15.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai smeigė tritaškį metimą, tačiau iškart po jo sekė "Ice" spurtas 13:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki šešiolikos taškų. Ilgai nesnaudę svečių krepšininkai į šį spurtą atsakė devyniais taškais iš eilės, kurių dėka braukė savo deficitą daugiau nei perpus. Ketvirčio pabaigoje abi komandos žaidė panašiai, todėl skirtumas tarp jų žymiai nepakito. 39:29.

Po ilgosios pertraukos "emobilus.lt & SK Mattas" iškart griebė jautį už ragų ir po itin sėkmingos atkarpos sumažino savo atsilikimą iki keturių taškų, tačiau čia pat prabilo R.Misevičius, kuris pataikė keturis tolimus metimus, leidusius "Ice" ekipai išlaikyti iniciatyvą savo rankose. Kiek vėliau, R.Misevičiui atsisėdus ant atsarginių žaidėjų suolelio, svečių krepšininkai surengė kelias sėkmingas atakas ir geriau užbaigę trečią kėlinuką sumažino savo deficitą iki keturių taškų. 55:51.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pirmosiomis minutėmis "emobilus.lt & SK Mattas" išlygino rezultatą, tačiau taiklus tolimas V.Ginevičiaus metimas dar šiek tiek "patraukė" aikštės šeimininkus į priekį. Vis tik, ir toliau užtikrintai žaidę svečių ekipos žaidėjai sugebėjo perimti iniciatyvą, kurią išlaikė visą likusį laiką, nors ne vieną kartą jam buvo kilusi grėsmė, tačiau netaiklūs "Ice" baudos metimai lemiamomis akimirkomis padovanojo pergalę varžovams. 64:66.

Po pergalės nugalėtojų treneris Aurimas Dervinskas kalbėjo: "Rungtynes pradėjome tokie, lyg būtume pavargę, lyg po sunkaus savaitgalio, nors, aišku, nemažai žaidėjų žaidė jau antras rungtynes po 30-35 minučių, tai natūralu, jog sunku buvo. O šiaip, varžovai buvo labiau motyvuoti, labai norėjo nugalėti ir jiems tikrai neblogai sekėsi, gerai pataikė, o mums sunkiai sekėsi gintis. Po to susitvarkėme šiek tiek, padarėme kelis derinius, išnaudojome savo žaidimą vienas prieš vieną, pasivijome ir, ačiū Dievui, laimėjome".

Pralaimėtojų strategas Tomas Jonkus sakė: "Rungtynių pabaigoje jau nebepataikėme taip, kaip pataikėme pradžioje ir net nežinau, persvara, atrodo, mažėja labai lėtai. Šiandien visas rungtynes labai gerai žaidėme puolime, o gynyboje šiek tiek prasčiau sekėsi, galbūt reikėjo poroje atakų geriau apsiginti, taip pat ir neįmetėme iš po krepšio, žodžiu, viskas susidėjo. Negalėjome jau prasiženginėti, varžovai visus baudų metimus sumetė ir, kas svarbiausia, perėmė iniciatyvą ir to pakako, išlaikė tą persvarą, su kuo ir sveikinu. Dabar esame sunkioje situacijoje, daug rungtynių pralaimėjome paskutinėmis sekundėmis, greičiausiai tai patirties trūkumas, tačiau jau norėtųsi, kad fortūna bent per likusias rungtynes atsisuktų į mūsų pusę".

"Ice": Rokas Misevičius – 25 tšk. (5 išpr. praž.), Kęstutis Petrauskas – 10 tšk. (6 išpr. praž.), Vilius Ginevičius – 9 tšk.

"emobilus.lt & SK Mattas": Eimantas Daunora – 15 tšk. (8 išpr. praž.), Kęstutis Dimitrijevas – 12 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Ignas Urbonas – 11 tšk., Šarūnas Kenstavičius – 11 tšk.

Ketvirtajame kėlinyje prabudę emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo pergalę (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 01:11 val.)„emobilus.lt & SK Mattas“ išlieka be pralaimėjimų (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:14 val.)Namų tvirtovę gynusiai „Žaliai-Balti“ komandai teko pripažinti „emobilus.lt & SK „Mattas““ pranašumą. (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 00:52 val.)Kietoje kovoje BC „Gazuotas Pienas“ parklupdė iki šiol nepralaimėjusį „emobilus.lt & SK Mattą“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 20:59 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ pasiekė nelengvą pergalę (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:33 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas““ nesunkiai nugalėjo „Nepyk“ ekipą (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:13 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas“ pamatus pergalei susikrovė jau po pirmojo kėlinio (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 18:05 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:51 val.)„Lietuviški Patiekalai“ išlipo iš gilios duobės, tačiau vistiek krito prieš „Emobilus.lt & SK Mattas“ (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 22:16 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ pergalę apkartino V.Vainausko patirta trauma (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 03:05 val.)