ICE vs emobilus.lt & SK „Mattas“ (60:69)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 01 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ nepavyko nutraukti pralaimėjimų serijos

2015 vasario 02 d., Pirmadienis, 00:57 val., peržiūros: 956

Sekmadienio vakarą KKL "C" lygojos "ALT Reklamos" pirmenybėse "ICE" mėgino nutraukti 4-ių iš eilės pralaimėjimų seriją. Apskritai, šį komanda iki šio vakaro dvikovos buvo iškovojusi vos vieną pergalę antrame etape, o ir ta pati buvo techninis laimėjimas 20:0. Šeimininkai nestigo motyvacijos ir mėgijo pirmąja savo auka aikštėje padaryti "emobilus.lt & SK Matto" komandą. Nepaisant didelių Tomo Jonkaus komandos pastangų, "ICE" turėjo nuryti 5-ą iš eilės karčią pralaimėjimo piliulę (60:69).

Susitikimą abi komandos pradėjo pakankamai didele sparta. Nors svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, tačiau kėliniui įpusėjus rezultatas buvo lygus (10:10). Neilgai trukus "ICE" jau buvo priekyje (15:10), vėliau (20:14). Tačiau kėlinio pabaigą užtikrinčiau sužaidė "emobilus.lt & SK Mattas" ir savo atsilikimą sumažino vos iki dviejų taškų (20:18).

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai ir vėl atrodė užtikrinčiau. Jie laimėjo atkarpą 2:7 ir pirmaujanti komanda dar kartą pasikeitė (22:25). "ICE" šio ketvirčio metu susidūrė su rimtomis problemomis puolime ir antrasis kėlinukas nė iš tolo nepriminė pirmųjų dešimties žaidimo minučių. Per šį kėlinį šeimininkai sukrapštė vos 11 taškų, o varžovams leido pasižymėti 18-a ir svečiai prieš ilgąją pertrauką turėjo 5-ių taškų persvarą (31:36).

Trečiasis kėlinys ir vėl buvo kovingas bei atkaklus. Nors "emobilus.lt & SK Mattas“ į šias rungtynes atvyko su favoritų etikete, tačiau "ICE" neketino pasiduoti be kovos ir sekė varžovams įkandin. Trečiojo kėlinio metu abi komandos gynybą paliko antrame plane ir labiau sisitelkė į puolimą. Nepaisant akivaizdžiai pagerėjusio šeimininkų žaidimo puolant varžovų krepšį, teko pripažinti, kad ir šiame kėlinuke "emobilus.lt & SK Mattas“ buvo neženkliai pranašesni (50:56).

Ketvirtasis rungtynių kėlinys tapo visiška trečiojo kėlinio priešingybe. Komandos dabar jau užmiršusios aktyvesnius veiksmus puolime ėmėsi iš visų jėgų ginti savojo krepšio saugumą. Nuveiktą darbą gynyboje abi varžovės galėjo vertinti kaip labai puikų, tačiau puolimas tapo itin skurdus. "ICE" toks žaidimas buvo pragaištingas. Šeimininkams reikėjo žiūrėti ne savojo krepšio saugumo tačiau kaip panaikinti turimą deficitą ir įgyti pranašumą. Akivaizdu, kad per kėlinį surinkus vos 10 taškų galvoti apie pergalę itin sunku. Tuo tarpu "emobilus.lt & SK Mattas“ puolime taip pat nespindėjo, jie per kėlinį surinko viso labo 13 taškų, tačiaua to buvo daugiau nei pakankamai, kad svečiai iškovotų pergalę rezultatu (60:69).

Po rungtynių "ICE" komandos treneris Tomas Jonkus kalbėjo: "Trečiojo kėlinio metu varžovai vienu momentu pradėjo labai gerai pataikyti ir įmetė, gal tris ar net keturis tritaškius iš eilės ir skirtumas tarp komandų pavojingai išaugo. Principe sužaidėme neblogas rungtynes, žinant kokia yra antrojo sezono pusė. Vis tik, to ką šiandien parodėme buvo per mažai ir šiek tiek pritrūko iki pergalės. Komanda jau šiek tiek sužlugdyta ir stipriai jaučiasi pergalių trūkumas. Kovojame, stengiamės ir lieka tikėtis, kad sėkmė ateis ir į mūsų pusę. O šių rungtynių eigą nulėmė viena prastesnė atkarpa gynyboje".

"emobilus.lt & SK Matto“ ekipos strategas Aurimas Dervinskas po susitikimo sakė: "Šiuos varžovus visi žino ir žino, kad pas juos motyvacijos niekada netrūksta. Jie ir su "Hidraulinėmis Sistemomis" žaidė taškas į tašką. "ICE" yra komanda, kuri gali įveikti bet kurį varžovą. Manau, kad šiandien gerai gynėmės, neblogai pataikėme ir turėjome porą didelių žmonių po krepšiu, kurie buvo šiek tiek aukštesnio meistriškumo, jei apskritai toks dalykas mėgėjų krepšinyje gali būti (juokiasi). Manau, kad šiandien tiesiog gerai sužaidėme gynyboje".

ICE: Rokas Misevičius – 21 tšk., Kęstutis Petrauskas – 11 tšk., Laurynas Miščikas – 11 tšk. (5 perimt. kam.)

emobilus.lt & SK „Mattas“: Eimantas Daunora – 18 tšk., Aurimas Gavelis – 14 tšk., Aurimas Dervinskas – 12 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2015 vasario 02 d., 12:29 val.
ice turbut labiausiai nuvylusi komanda siemet..gaila,nes visa laika buvo viena stiprausiu komandu,pasirinkti netinkami lyderiai ir sedimas zemyn atsiranda..
„Nepyk“ sezoną baigė triuškinančiu pralaimėjimu grupės lyderiams. (2015 vasario 16 d., pirmadienis, 00:26 val.)„ICE“ komandai pavyko išvargti pergalę prieš „Kauną“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:21 val.)„ICE“ laimėjo išlikimo kovą (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 21:35 val.)„emobilus.lt & SK Mattas“ išlieka be pralaimėjimų (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:14 val.)„ICE“ lengvai nugalėjo BC „Liuksą“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:58 val.)„ICE“ su „Green Death“ vargo tik vieną kėlinį. (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 01:28 val.)„Hidraulinės Sistemos“ ketvirtfinalį pradėjo įtikinama pergale (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 23:58 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:51 val.)„Aurelinas“ atsirevanšavo „ICE“ ekipai, tačiau į aštunfinalį žengė pastaroji (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Emobilus.lt & SK Mattas“ po permaningos kovos atsirevanšavo vieninteliems skriaudikams šį sezoną (2015 sausio 30 d., penktadienis, 22:43 val.)