Compensa vs Sporto manija (53:89)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 28 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

„Sporto manija“ ir toliau išlieka nepalaužiama

2014 lapkričio 28 d., Penktadienis, 22:58 val., peržiūros: 933

Penktadienį, lapkričio 28 dieną, Rokų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "Compensos" (3/4) ir svečių "Sporto manijos" (8/0) ekipų. Nors susitikimo pradžioje komandos dar žaidė apylygiai, tačiau jau nuo antrojo ketvirčio tolti pradėję svečių krepšininkai galutiniame rezultate šventė triuškinančią pergalę rezultatu 53:89 (12:14, 16:23, 14:22, 11:30).

Pirmasis kėlinukas abiems komandoms klostėsi labai panašiai. Jos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, todėl skirtumas tarp jų nebuvo itin didelis. Nors įpusėjus ketvirčiui kelių taškų pranašumą turėjo svečiai, tačiau aikštės šeimininkai sėkmingiau sužaidė paskutinę minutę, ko pasekoje sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. 12:14.

Antrojo kėlinuko pradžioje "Compensa" rezultatą išlygino, tačiau netrukus "Sporto manija" atsigavo ir vėl šiek tiek nutolo nuo varžovų. Kiek vėliau aikštės šeimininkai ir vėl pasivijo varžovus iki dviejų taškų, tačiau iškart po to sekė svečių spurtas 0:7, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki devynių taškų. Per likusį laiką abi ekipos dar sugebėjo apsikeisti keliais tolimais metimais, po kurių skirtumas tarp jų išliko devyni taškai. 28:37.

Po ilgosios pertraukos svečiai įjungė dar aukštesnę pavarą, ko pasekoje, jau pačioje trečiojo kėlinuko pradžioje padidino savo pranašumą iki penkiolikos taškų. Nors šiek tiek vėliau aikštės šeimininkams buvo pavykę sumažinti deficitą, tačiau ir toliau nesustabdomai puolime žaidę "Sporto manijos" krepšininkai po trijų kėlinių turėjo jau septyniolikos taškų persvarą. 42:59.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, tačiau "Sporto manijos" krepšininkai net nesiruošė sustoti, ko pasekoje ir toliau didino skirtumą tarp komandų. Jau pirmomis ketvirto kėlinuko minutėmis svečiai padidino savo persvarą iki 21-ieno taško, o dar vėliau surengė spurtą net 2:20, kuris truko iki pat rungtynių pabaigos ir leido "Sporto manijai" iškovoti aštuntą pergalę iš eilės. 53:89.

"Compensa": Mindaugas Sakalis – 17 tšk. (11 atk. kam.), Justas Medekšas – 13 tšk., Ugnius Buda – 12 tšk.

"Sporto manija": Renatas Issak – 25 tšk., Mindaugas Mackevičius – 22 tšk., Deividas Stirbinskis – 15 tšk., Žydrūnas Kaminskas – 11 tšk. (10 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Rytis Adžgauskas – 10 tšk. (9 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

„Sporto manija“ ir toliau neklumpa (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 16:30 val.)„Sporto manija“ toliau skina pergales (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Sporto manija“ keliauja į finalą (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Sporto Manija“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 20:01 val.)„Sporto manija“ iškovojo eilinę pergalę (2015 vasario 13 d., penktadienis, 21:20 val.)„Sporto manija“ per du kėlinius sutriuškino „Lituanica“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:51 val.)„Sporto Manija“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2015 kovo 27 d., penktadienis, 23:20 val.)„Sporto manija“ pasismagino su „Naujokais“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Sporto manija“ tvirtu žingsniu žengė į pusfinalį (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 01:39 val.)„Sporto manija“ nepasigailėjo KK „13“ komandos (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:53 val.)