Green Death vs Lietuvos šaulių sąjunga (64:50)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 02 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Vyriškoje kovoje „Green Death“ pranoko „Lietuvos Šaulių Sąjungą“

2015 kovo 02 d., Pirmadienis, 23:05 val., peržiūros: 1343

Kovo 2-ąją dieną, pirmadienį, J.Dobkevičiaus mokykloje įvyko „C“ lygos „ALTreklama“ pirmenybių Mažosios taurės aštuntfinalio serijos startas tarp namuose žaidusių „Green Death“ krepšininkų ir „Lietuvos Šaulių Sąjungos“ ekipos.

Dvikova prasidėjo permainingu žaidimu ir kurį laiką vienos ekipos sėkmingą atkarpą, keisdavo kitos panaši atkarpėlė. Už poros minučių žaidimo „Lietuvos Šaulių Sąjunga“ truktelėjo į priekį, spurtavo 0:6 ir kuriam laikui įsitvirtino priekyje (6:10). Nors „Green Death“ alsavo priešininkams į nugarą, bet įpusėjus ketvirčiui svečiai įgijo didžiausią turėtą pranašumą šiame kėlinyje – 5 taškus (11:16). Tiesa sėkmingai į komandos žaidimą įsijungęs A.Grabauskas įsūdė porą tritaškių ir sykį pasižymėjo iš arčiau ir likus žaisti apie 2,5 minutės, rungtynėse grįžo pusiausvyra (16:16). Visgi per likusį laiką „Lietuvos Šaulių Sąjunga“ sugebėjo susigrąžinti pranašumą savo pusėn ir laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 17:20.

Antrasis ketvirtis abiems komandoms klostėsi ne itin gerai. Pradžioje kėlinio svečiai tvirtino pozicijas, per 3,5 minutės surinko 6 taškus be atsako ir padidino atotrūkį iki 9 taškų (17:26). Vis dėlto vėliau patys „Lietuvos Šaulių Sąjungos“ krepšininkai įkrito į tokią pat duobę, kaip ir varžovai ir kelioms minutėms jų puolimas pritilo. Tik beveik įpusėjus kėliniui savo taškų sąskaitą atidariusi „Green Death“ ekipa smeigė porą tritaškių, atsakė spurtu 7:0 ir po P.Kliauzos tolimo šūvio prisikasė iki ranka pasiekimos ribos (24:26). Tiesa paskutinį žodį pirmoje rungtynių pusėje tarė ir kelių minučių svečių tylą nutraukė A.Kaminskas ir šio žaidėjo taiklus metimas padėjo „Lietuvos Šaulių Sąjungai“ įpusėjus mačui džiaugtis 4 taškų pranašumu – 24:28.

Po didžiosios pertraukos „Lietuvos Šaulių Sąjungos“ persvara dukart padidėjo iki 5 taškų (24:29; 26:31), tačiau tuomet priešingoj barikadų pusėje solo šou surengė P.Aleksonis. Šis krepšininkas buvo pagrindinis iniciatorius spurto 11:0 (minėtas žaidėjas pridėjo 9 taškus), po kurio viskas apsivertė aukštyn kojomis ir priekyje atsidūrė „Green Death“ (37:31). Atsigavę po šio akibrokšto svečiai atsakė laimėta atkarpa 3:9 ir 4 Š.Karūnaičio taškai išlygino rezultatą (40:40), tačiau tuomet vėl smogė P.Aleksonis. „Green Death“ lyderis surinko dar 7 taškus paeiliui, į kuriuos varžovai nesugebėjo atsakyti, pelnė 16-ąjį savo tašką šiame kėlinyje ir vėl nutolino savo komandą (47:40). Ketvirčio finiše M.Mažeika dar sušvelnino atsilikimą ir po trijų kėlinių „Green Death“ tenkinosi 5 taškų persvara – 47:42.

Jau ketvirtojo kėlinio starte „Lietuvos Šaulių Sąjunga“ gavo keletą skaudžių smūgių į paširdžius. Pora taiklių tritaškių, spurtas 9:2 ir aikštelės šeimininkai pirmą kartą šios dienos mače atsiplėšė dviženkliu skirtumu (56:44). Nebeturintys kur trauktis „Lietuvos Šaulių Sąjungos“ krepšininkai dar mėgino gelbėtis ir prisikasė iki 8 taškų (56:48), bet arčiau „Green Death“ varžovų neprisileido. Sėkmingas V.Valksmano bei P.Aleksonio žaidimas leido „Green Death“ įtvirtinti pergalę ir laimėti pirmąją aštuntfinalio akistatą rezultatu 64:50.

Dalius Grušauskas („Green Death“):

Pirmos rungtynės, o jei tokios emocingos. Kas bus vėliau?

„Nežinau. Tikiuosi, kad laimėsim antras rungtynes ir baigsim seriją 2:0. Iš tikrųjų varžovai labai neparankūs ir aukšti. Stengsimės sekančiose laimėti dar kartą.“

O kas šiandien padėjo?

„Šiandien nusiteikėm daug rimčiau. Ankstesnė rungtynėse dažnai būdavom atsipalaidavę, bet dabar yra lemiamas sezono metas ir reikia žaisti kur kas rimčiau. Tiesiog komanda žaidė komandinį žaidimą ir todėl laimėjom.“

Tomas Juraitis („Lietuvos Šaulių Sąjunga“):

“Esam patys didžiausi žiopliai...“

O gal sekančiose runtynėse viskas pasikeis?

„Sekančiose jie bus patys didžiausi žiopliai. Jeigu taip rimtai šnekant, šiandien trūko vieno svarbaus mums žaidėjo, žaidžiančiu ketvirtu numeriu. Jo nebuvimas mums viską apsunkino, o dar ir traumos kankina. Todėl taip ir gaunasi.“

„Green Death“ į pergalę vedė P.Aleksonis (24 tšk., 9 išpr. pr.), A.Grabauskas (11 tšk., 6 atk .k.), V.Valksmanas (10 tšk., 7 atk. k.), P.Kliauza (8 tšk.), D.Grušauskas (5 tšk.), M.Čižas (4 tšk., 5 rez. p.) ir I.Konovalenko (2 tšk., 6 atk. k.).

„Lietuvos Šaulių Sąjungos“ gretose pasižymėjo Š.Karūnaitis (19 tšk., 9 atk. k., 4 bl.), T.Kmitas (12 tšk., 12 atk. k., 5 rez. p., 6 išpr. pr.), A.Kaminskas (6 tšk., 8 atk. k.), M.Mažeika (6 tšk., 7 atk. k.), M.Ručinskas (4 tšk.) ir N.Bijaminas (3 tšk.).

Antrosios aštuntfinalio serijos rungtynės iki dviejų pergalių vyks jau poryt, kovo 4-ąją dieną, 20:00 val., Rokų vidurinėje mokykloje. Šios poros nugalėtojo ketvirtfinalyje laukia akistata su Elektrėnų „Senąja Versme“ arba šiuo metu serijoje atsilikinėjančia „Vaistinė.lt“.

Vyriško krepšinio dvikovoje „Komanda X“ palaužė „Lietuvos Šaulių Sąjungą“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:06 val.)„Sparta“ palaužė „Lietuvos Šaulių Sąjungos“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 00:59 val.)„Elektromontuotojas“ nusileido „Lietuvos Šaulių Sajungai“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 17:27 val.)Atkakliose rungtynėse „Green Death“ palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Lietuviški patiekalai“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos šaulių sąjunga“ ekipą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 19:09 val.)„C“ lygos Mažosios taurės bronza po pratęsimo iškovojo „Lietuvos Šaulių Sąjunga“ (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 19:11 val.)„BK Centre“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 19:06 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos šaulių sąjunga“ nugalėjo „RIND“ (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:57 val.)„Green Death“ lengvai nugalėjo „Savus“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 21:59 val.)