Aurelinas vs ICE (51:65)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2015 vasario 20 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Pirmojoje šešioliktfinalio kovoje „ICE“ įveikė dvikovos favoritą „Aureliną“

2015 vasario 20 d., Penktadienis, 22:03 val., peržiūros: 1172

Vasario 20-osios vakarą Kauno technikos kolegijos sporto arenoje įvyko C lygos „ALTreklama“ pirmenybių Didžiosios taurės šešioliktfinalio kova, kurioje „Aurelinas“ priėmė „ICE“ komandą. Nors „Aurelinas“ po reguliariojo sezono reitingo buvo aukštesnėje 14-ojoje pozicijoje ir buvo laikomas rungtynių favoritu, visgi įspūdingo žaidimo pirmajame ketvirtyje, „ICE“ (19-oji reitingo pozicija) palaužė šeimininkų ekipą rezultatu 51:65 (7:24, 15:15, 16:12, 13:14).

Nuo pat rungtynių pradžios „ICE“ pradėjo daryti tvarką aikštelėje ir varžovus užklupo tikrai nepasiruošusius tokiam galingam antpuoliui. Vienas po kito tinklelį skrodė tolimi metimai, kurių per pirmą ketvirtį komanda pataikė penkis. Tuo tarpu „Aurelino“ puolimas gerokai strigo subalansuotoje ir tvirtoje varžovų gynyboje. Sužaidus 7 minutes komandas skyrė jau 15 taškų (4:19), o pirmojo kėlinio rezultatas išliko tendencingas – 7:24.

Antrojame žaidimo kėlinyje aktyvesni pasirodė „Aurelino“ krepšininkai, kurie „sausa“ atkarpa aptirpdė priešininkų vienvaldystę ir sugebėjo deficitą sumažinti iki minimalaus dviženklio skirtumo (14:24). Likęs ketvirčio laikas buvo apylygis, o galutinis kėlinio rezultatas buvo 15:15, po kurio „ICE“ turėjo tą patį 17 taškų pranašumą.

Po ilgosios pertraukos keletą minučių buvo „ramu“ ir nei viena komanda nesugebėjo rodyti savo galimybių, tačiau netrukus „driokstelėjo“ vienas iš „ICE“ lyderių Kęstutis Petrauskas, sugebėjęs keletą iš eilės atakų baigti 2+1 taškais ir skirtumas iš karto šoktelėjo iki 24 taškų (26:50). Rodės, jog svečių komanda įsivažiuoja, norėdama šį atkrintamųjų varžybų etapą baigti šiose rungtynėse, tačiau netrukus identišką atkarpą atliko „Aurelino“ krepšininkai Egidijus Šalkauskas bei Lukas Sutkus, pelnę taškus su bauda ir pristabdę varžovų spurtą. Per likusį kėlinio laiką „ICE“ sugebėjo sukrapštyti vos vieną tašką, o šeimininkai baigę ketvirtį atlošdama dar 6 taškus ir pamažėle tirpdydami persvarą iki 13 taškų (38:51).

Paskutinį ketvirtį geriau pradėjo „ICE“ komanda, kuri, šiek tiek pailsėjusi per keletos minučių pertrauką, ėme spausti varžovus ir, sėkmingai baigdama savo atakas, ketvirčio viduryje po eilinio Roko Misevičiaus tritaškio metimo įgijo 19 taškų persvarą (40:59). Visgi antroji kėlinio pusė nesusiklostė taip sėkmingai ir varžovai šiek tiek primažino savo deficitą, tačiau tai nesutrukdė „ICE“ švęsti pergalę rezultatu 51:65.

Po šių rungtynių „ICE“ turi 14 taškų persvarą šešioliktfinalio dvikovoje, kurioje žaidžiama iš taškų skirtumo. Kitos rungtynės vyks jau šį sekmadienį 19:30 val. V. Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto arenoje, kurioje šį sezoną „ICE“ ekipa žaidžia gana banguotai, o „Aurelino“ komanda po rungtynių tarpusavyje ramino save – „Nieko tokio. Atlošime“. Visgi antrosiose varžybose taipogi turėtų nusimatyti įdomi kova, po kurios paaiškės, kas susitiks aštuntfinalyje su vienais iš C lygos favoritų – „emobilus.lt & SK „Mattas““ ekipa, reitinge užėmusia trečiąją vietą ir iki šiol patyrusia vos vieną pralaimėjimą.

Aurelinas: Giedrius Bartkus – 12 tšk., Egidijus Šalkauskas – 12 tšk., Rokas Šapalas – 9 tšk.

ICE: Rokas Misevičius – 21 tšk., Kęstutis Petrauskas – 19 tšk. (7 išpr. praž.), Laurynas Miščikas – 8 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai įveikė „Aureliną“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 22:38 val.)Atkakliai kovojusi „Komanda X“, ketvirtojo kėlinio viduryje palūžo ir nusileido „Aurelinui“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:08 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ice“ susitvarkė su „Abstinentais“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 23:28 val.)„Aurelinas“ nesunkiai įveikė „BC Liuksą“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 23:26 val.)„Aurelinas“ antrą kartą įveikė „Grizlius“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 23:29 val.)„Aurelinas“ įveikė „Grizlių“ pasipriešinimą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 14:42 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Aurelinas“ įveikė „Kauno Rami“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 21:16 val.)„ICE“ komandai pavyko išvargti pergalę prieš „Kauną“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:21 val.)„ICE“ lengvai nugalėjo BC „Liuksą“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:58 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Hidraulinės Sistemos“ pratęsime įveikė „ICE“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:30 val.)