Akademija vs A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt (84:63)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 12 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Pirmą kėlinį pramiegojusi „Akademija“ per likusius įrodė savo pranašumą prieš A.S.K. „Persvarą & Orca.lt“

2015 vasario 12 d., Ketvirtadienis, 23:10 val., peržiūros: 908

Ketvirtadienį, vasario 12 dieną, V.Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių H pogrupio rungtynės, tarp vietos "Akademijos" ir svečių A.S.K. "Persvaros "& Orca.lt" ekipų. Susitikimo pradžioje žymiai geriau atrodę svečiai sugebėjo atitolti nuo priešininkų dešimties taškų skirtumu, tačiau per likusius tris galingą puolimą pademonstravusi "Akademija" sugebėjo atsitiesti bei iškovoti solidžią pergalę rezultatu 84:63 (13:23, 24:8, 23:12, 24:20).

Pačioje susitikimo pradžioje abi komandos dar apsikeitė taikliais metimais, po kurių sekė svečių ekipos spurtas 0:10, suteikęs jiems devynių taškų persvarą. Kiek vėliau "Akademijai" pavyko šiek tiek priartėti, tačiau ir toliau puolime itin sėkmingai rungtyniavę A.S.K. "Persvaros & Orca.lt" ekipos žaidėjai padidino skirtumą tarp komandų iki dviženklio ir išsaugojo jį iki pat kėlinuko pabaigos. 13:23.

Antrojo ketvirčio pradžioje spurtavę aikštės šeimininkai iškart sumažino atsilikimą iki dviejų taškų, ko pasekoje žaidimas išsilygino. Dalį antrojo kėlinuko laiko abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau ketvirčio laikui slenkant į pabaigą "Akademijos" krepšininkai dar kartą spurtavo, ko pasekoje perėmė iniciatyvą ir įgijo šešių taškų pranašumą. 37:31.

Po ilgosios pertraukos "Akademija" ir toliau terorizavo priešininkų gynybą, ko pasekoje skirtumas tarp komandų nepastebimai išaugo iki dvylikos taškų. Kiek vėliau A.S.K "Persvara & Orca.lt" dar bandė mažinti deficitą, tačiau nesėkmingai, nes puolime galingai žaidę aikštės šeimininkai pelnė dar dešimt taškų be atsako ir atitolo jau dvidešimčia taškų. Per likusį laiką kiek geriau sužaidę svečiai sugebėjo nežymiai sušvelninti atsilikimą. 60:43.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje aikštės šeimininkai ir toliau žaidė itin rezultatyviai, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 26-ių taškų, tačiau netrukus lengvą spurtą surengę svečių krepšininkai sugebėjo jį šiek tiek sušvelninti. Vis tik, tvirtai iniciatyvą savo rankose laikę "Akademijos" žaidėjai išlaikė ir solidų pranašumą. ko pasekoje džiaugėsi pergale. 84:63.

Po pergalės Linas Juknys kalbėjo: "Visų pirma, tai nevisi atėjome į rungtynių pradžią, o atėję buvo kiek atsipalaidavę, todėl pradžioje "nepaėjo" žaidimas. Pasiėmėme minutės pertraukėlę, nusiraminome, tuomet viskas stojo į savo vietas ir pradėjo "eiti" žaidimas. Taip, galiausiai, "išėjome" į pliusą. O, kai priešininkas "įkrito" į minusą, pradėjo žaisti mums parankų krepšinį. Jie stengėsi bėgti, bet gavosi taip, jog mes pelnydavome taškus ir poziciniame, ir po greitų atakų. Tarpais buvo labai gražu žiūrėti kaip puolėme, kaip vaikščiojo kamuolys. Atrodė tarsi žaistume septyni aštuoni prieš penkis. Svarbiausias dalykas buvo apsiginti ir žaisti savo žaidimą, o po to priešininkai patys save nusižudė".

"Akademija": Tomas Pileckas – 23 tšk. (5 rezult. perd.), Edmundas Staugaitis – 15 tšk., Vilius Valantinas – 15 tšk., Aurimas Juozapaitis – 12 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.)

A.S.K. "Persvara & Orca.lt": Gytis Jankauskas – 20 tšk., Karolis Zujus – 12 tšk. (10 atk. kam.), Saulius Pakalniškis – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

„Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 02:08 val.)„Akademija“ be didesnio vargo susitvarkė su „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 00:11 val.)Antroje rungtynių pusėje „VU KHF“ įrodė savo pranašumą prieš „Akademiją“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 22:34 val.)„Dumblas“ nesulaukė didelio pasipriešinimo iš A.S.K. „Persvara & Orca.lt“ ekipos. (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 15:26 val.)„Darbiečiai“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:35 val.)„Straight“ nesunkiai įveikė A.S.K. „Persvarą“ & Orca.lt (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 23:34 val.)Pirmąjį kėlinį pralošusi „Akademijos“ komanda nepasigailėjo varžovų. (2015 sausio 06 d., antradienis, 22:58 val.)Puikiai ketvirtąjį kėlinį sužaidę „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 17:04 val.)Trečiajame kėlinyje atitolusi „Akademija“ atlaikė BC „Ambi“ šturmą (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje ‒ pirma istorijoje „Akademijos“ pergalė prieš „Dumblą“ (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 15:43 val.)