Kolpingo kolegija vs Lietuvos šaulių sąjunga (60:67)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 26 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lietuvos šaulių sąjunga“ po ilgosios pertraukos perėmė iniciatyvą ir nugalėjo „Kolpingo kolegija“.

2015 sausio 26 d., Pirmadienis, 22:40 val., peržiūros: 1328

Pirmadienį, sausio 26 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės kuriose susitiko "Kolpingo kolegijos" ir "Lietuvos šaulių sąjungos" ekipos. Rungtynes geriau pradėjo "Kolpingo kolegija", kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (16:14). Antrame kėlinyje šeimininkams pavyko dar 3 taškais padidinti skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 5 taškai – (34:29). Trečiame kėlinyje "Lietuvos šaulių sąjungai" pavyko perimti iniciatyvą, kuri leido įsiveržti į priekį rezultatu – (41:50). Ketvirtame kėlinyje svečiams pavyko išlaikyti tokį patį žaidimo lygį ir po permainingos kovos iškovoti pergalę rezultatu – (60:67).

Pirmasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant keliomis tiksliomis atakomis, po kurių sužaidus 3 minutes rezultatas buvo – (8:6). Sužaidus dar 2 minutes svečiams pavyko pelnyti 2 taškus ir rezultatas tapo lygus – (8:8). Antroje kėlinio dalyje šeimininkams buvo pavykę pabėgti 4 taškais – (12:8), bet svečiai netrukus atsakė 6 sausais taškais ir likus žaisti 2 minutes rezultatas tapo – (12:14). Per likusį laiką "Kolpingo kolegijai" pavyko persverti rezultatą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (16:14).

Antro kėlinio pradžia geriau susiklostė "Kolpingo kolegijai", kuri surengė spurtą – (9:4) ir po 3 sužaistų minučių padidino skirtumą iki 7 taškų – (25:18). Vėliau sekė "Lietuvos šaulių sąjungos" laimėta atkarpa – (0:11), kuri leido ne tik išlyginti rezultatą, bet jį ir persverti – (25:29). Visgi išlaikyti įgyto pranašumo svečiams nepavyko, per paskutines 2 minutes šeimininkai pelnė 9 taškus ir po dviejų kėlinių jau turėjo 5 taškų persvarą – (34:29).

Trečiasis kėlinys šį kartą geriau susiklostė "Lietuvos šaulių sąjungos" ekipai, kuri laimėjo puikią atkarpą – (0:13) ir įsiveržė į priekį rezultatu – (34:42). Vėliau sekė apylygė kova, kuri nei vienai komandai neleido per daug išsiskirti. Po trijų kėlinių svečiai pirmavo rezultatu – (41:50).

Ketvirtame kėlinyje komandos ėmė žaisti atsargiau, daugiau dėmesio pradėjo skirti gynybai. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes svečiams pavyko padidinti skirtumą iki 12 taškų – (49:61). Antroje kėlinio dalyje "Kolpingo kolegija" dar bandė vytis varžovus, bet svečiai puikiai apsigynė nuo greitų šeimininkų atakų ir išlaikė turėtą persvarą iki rungtynių pabaigos. Rungtynės baigėsi rezultatu – (60:67).

Kolpingo kolegija : Edvinas Masiokas – 12 tšk. (5 perimt. kam.), Tomas Vaškevičius – 11 tšk., Aldas Daubaras – 11 tšk.

Lietuvos šaulių sąjunga: Mantas Ručinskas – 15 tšk., Tomas Kmitas – 12 tšk. (9 rezult. perd.), Šarūnas Karūnaitis – 12 tšk., Evaldas Jančauskas – 11 tšk. (10 atk. kam.)

„Lietuvos Šaulių sąjunga“ iškovojo pergalę prieš „Kolpingo Kolegijos“ krepšininkus (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 00:45 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neatsilaikė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:56 val.)„ Lietuvos Šaulių Sąjunga“ nesunkiai nugalėjo „R2P Sport-2“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 23:21 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ ekipos. (2015 sausio 16 d., penktadienis, 22:51 val.) „Lietuvos šaulių sąjunga“ rungtynių pabaigoje palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo su „Kauno liberalų“ ekipą. (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 20:30 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ šventė lengvą pergalę prieš „Kulautuvą“ (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 00:41 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ po įtemptos kovos žengia į pusfinalį (2015 kovo 24 d., antradienis, 00:14 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „A.S.K. „Persvara“ – 2“ ekipos (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:55 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos šaulių sąjunga“ nugalėjo „RIND“ (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:57 val.)