Aleksotas vs Compensa (50:54)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 03 d., Šeštadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Compensa“ naujus metus pradėjo nelengva pergale prieš „Aleksotą“

2015 sausio 03 d., Šeštadienis, 22:32 val., peržiūros: 791

Šeštadienį, sausio 3 dieną, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTrekalmos" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "Aleksoto" (0/3) ir svečių "Compensos" (3/0) ekipų. Nuo rungtynių pradžios abi komandos žaidė vangiai, todėl nei viena komanda pernelyg neišsiskyrė. Po ilgosios pertraukos geriau žaidę aikštės šeimininkai atitrūko nuo varžovų, tačiau spurtavę svečių žaidėjai pasivijo priešininkus ir persvėrę rezultatą iškovojo pergalę rezultatu 50:54 (7:10, 12:12, 21:13, 10:19).

Susitikimo pradžioje abi komandos žaidė labai nerezultatyviai, tačiau kiek geriau vieną atkarpą sužaidę svečių ekipos krepšininkai įgijo nedidelį pranašumą. Vis tik, paskutinėmis pirmojo kėlinuko minutėmis tiksliau žaidę aikštės šeimininkai sumažino skirtumą tarp komandų iki trijų taškų. 7:10.

Antrojo kėlinuko pradžioje kiek geriau sužaidę "Aleksoto" žaidėjai sumažino deficitą iki minimumo, tačiau netrukus kelis iš eilės sėkmingus reidus surengęs M.Samuolis padidino skirtumą tarp komandų iki keturių taškų. Kiek vėliau abi ekipos žaidė labai panašiai, todėl skirtumas tarp jų žymiai nepakito. 19:22.

Po ilgosios pertraukos abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau praėjus kelioms trečiojo kėlinuko minutėms "Compensos" krepšininkai kiek atitrūko, bet neilgam, nes netrukus spurtavę aikštės šeimininkai ne tik pasivijo varžovus, bet ir persvėrė rezultatą, taip, prieš lemiamą ketvirtį turėdami penkių taškų pranašumą. 40:35.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje ir toliau sėkmingai žaidę aikštės šeimininkai padidino skirtumą tarp komandų iki dešimties taškų, tačiau pačiu laiku susiėmę šio susitikimo favoritai surengė spurtą net 1:16, kurio dėka susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir taip išsigelbėjo, kas reiškė jų trečią pergalę iš eilės Mažojoje taurėje. 50:54.

"Aleksotas": Edgaras Čižinauskas – 18 tšk., Ernestas Andriuškevičius – 10 tšk. (10 atk. kam.), Donatas Krasnoumovas – 9 tšk.

"Compensa": Mindaugas Samuolis – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Justas Medekšas – 18 tšk., Merūnas Visockis – 13 tšk.

„Compensa“ vos atsilaikė prieš „Ryterna Group“ šturmą (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 19:57 val.)„Compensa“ nesunkiai susitvarkė su pergalės skonio dar nepajutusiais „Naujokais“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Aurelinas“ nepaliko jokių vilčių „Aleksotui“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 00:22 val.)„Rind“ su kaupu atsirevanšavo „Aleksotui“ (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 19:41 val.)„Baltic Transline““ nesunkiai įveikė „Aleksotą“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)„Compensos“ šešetukas antroje rungtynių pusėje nebesuspėjo paskui „Akademiją“ (2014 spalio 31 d., penktadienis, 23:20 val.)„Compensa“ pirmoje atkrintamųjų akistatoje įveikė „Kulautuvą“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:18 val.)Keturiese likę „Aleksoto“ žaidėjai nebeatsilaikė prieš „Komandą X“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 22:19 val.)Keturiese likę „Aleksoto“ žaidėjai neatsilaikė prieš „Kolpingo Kolegiją“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 23:39 val.)Po ilgosios pertraukos „Kaunas“ nesunkiai susitvarkė su „Aleksotu“ (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)