Elektromontuotojas vs Kolpingo kolegija (66:81)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 17 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kolpingo kolegija“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotoją“

2014 gruodžio 17 d., Trečiadienis, 21:13 val., peržiūros: 1306

Gruodžio 17 dieną, 18:45 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos „Elektromontuotojas“ (šeimininkai) ir "Kolpingo kolegija" (svečiai). Nors rungtynės prasidėjo abiems komandos žaidžiant lygiai, tačiau jau pirmojo kėlinuko pabaigoje svečiams pavyko nutolti. "Kolpingo kolegija" visą likusį rungtynių laiką išlaikė pranašumą savo pusėje, o paskutiame kėlinuke sugebėjo dar labiau nutolti. Rungtynės baigėsi rezultatu 66:81.

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė taip, tarsi nežinotų kas tai yra gynyba. Rezultatyvus, greitas ir lygus žaidimas vyko bene visą kėlinuko laiką, o nutolti ir pasiekti nors kiek didesnį pranašumą pavyko tik paskutinėmis kėlinio atakomis. Tai padarė „Kolpingo kolegijos“ krepšininkai, kurie vis dar išlaikė didelį tempą ir puikų taiklumą. Skirtumas nepastebimai išaugo, komandas netrukus skyrė daugiau nei dešimt taškų. Nors "Elektromontuotojas" nenuleido rankų, bet klaidos, bei netaiklūs metimai vis neleido priartėti. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 34:44.

Po dviejų kėlinukų žaidimas jau vyko lygiau, o šeimininkai kelis kartus priartėjo, bei atkūrė nedidelę intrigą. Vistik „Kolpingo kolegija“ žaidė labai stabiliai, komanda išvengė didesnių duobių, retai klydo, bet svarbiausia išlaikė pranašumą savo pusėje. Lemiamo ketvirčio metu „Kolpingo kolegija“ pasinaudojo varžovų pražangomis ir vėl nutolo. "Elektromontuotojo" komanda pradėjo labai dažnai pažeidinėti taisykles, o jų viltys su kiekvienu varžovų baudų metimu vis labiau blėso. Netrukus skirtumas tapo rekordinis ir visi atsakymai šį vakarą jau buvo aiškūs. Rungtynės baigėsi rezultatu 66:81.

Elektromontuotojas: Arnas Gilius – 16 tšk. (11 atk. kam.), Alius Mažintas – 14 tšk., Dovydas Znutas – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Karolis Kolupaila – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

Kolpingo kolegija : Edvinas Masiokas – 22 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Vaidas Česnauskis – 17 tšk., Tomas Vaškevičius – 11 tšk., Vilius Šiupinys – 10 tšk., Martynas Zaveckas – 10 tšk.

„Kolingo kolegija“ nesunkiai įveikė „Komandą X“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 00:14 val.)„Kolpingo Kolegija“ užtikrintai žengė į ketvirtfinalį (2015 kovo 18 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Kolpingo kolegija“ gana nesunkiai įveikė „Naujokų“ pasipriešinimą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:51 val.)„A.S.K. Persvara & Orca.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:35 val.)„Komanda X“ antrą kartą įrodė pranašumą prieš „Elektromontuotoją“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Kolpingo kolegija“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kulautuvą“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 23:48 val.)Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „Elektromontuotoją“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Kulautuva“ išvargo pergalę prieš „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:10 val.)„Kolpingo Kolegija“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kulautuva“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)Po atkaklios kovos „Šilainiai ‒ 2“ nugalėjo „Elektromontuotoją“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 22:34 val.)