Kėdainiai & Addeco vs Sporto manija (62:84)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 kovo 27 d., Penktadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sporto Manija“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale

2015 kovo 27 d., Penktadienis, 23:20 val., peržiūros: 1198

Kovo 27-ąją dieną, penktadienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko pirmoji „C“ lygos „ALTreklama“ pirmenybių Didžiosios taurės pusfinalio serijos akistata tarp namuose žaidusių „Kėdainių & Addeco“ ir svečių rolėje buvusių „Sporto Manijos“ krepšininkų.

Pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė „Kėdainiai & Addeco“ (2:0), tačiau netrukus pirmaujančiųjų estafetę perėmė „Sporto Manija“. Po spurto 2:9 M.Vaškūno kariauna atitrūko (4:9), tačiau įpusėjus kėliniui aikštės šeimininkai priartėjo iki 2 taškų (9:11). Antroje ketvirčio pusėje įsismagino abiejų komandų snaiperiai ir pasipylė taiklūs tritaškiai. Vis dėlto „Sporto Manija“ pataikė keturis tolimus metimus, į kuriuos varžovai atsakė dviem, ir po pirmųjų 10 minučių svečiai susikrovė 8 taškų pranašumą – 17:25.

Antrasis ketvirtis kur geriau prasidėjo „Kėdainiams & Addeco“, kurie kėlinį starte spurtavo 10:3 ir sužaidus 3 minutes, prisikasė iki minimumo (27:28). Visgi persverti rezultato „Sporto Manija“ neleido ir netrukus atsakė varžovams su kaupu. Svečių komanda iniciavo spurtą 0:13, po kurio skirtumas tarp ekipų šoktelėjo jau iki 14 taškų ir „Kėdainių & Addeco“ padėtis po truputį komplikavosi. Nors pirmosios mačo pusės tiesiojoje aikštelės šeimininkai netylėjo ir rengė sėkmingas atakas, tačiau „Sporto Manija“ toliau lenkė priešininkus ir įpusėjus susitikimui susikrovė 17 taškų pranašumą – 33:50

Po didžiosios pertraukos „Kėdainiai & Addeco“ ir vėl ėmėsi ryžtingų veiksmų, trečiąją susitikimo dalį pradėjo laimėta atkarpa 7:2 ir priartėjo iki 12 taškų (40:52). Pora T.Ilčiuko taiklių metimų grąžino „Sporto Manijai“ 15 taškų persvarą (42:57), bet aikštės šeimininkai toliau neketino kapituliuoti ir nesiruošė lengvai dovanoti pergalės. 7 taškai iš eilės leido „Kėdainiams & Addeco“ sušvelninti nuostolius iki 8 taškų (49:57), o po T.Lukoševičiaus baudų metimų komandas skyrė jau tik 7 taškai (51:58). Vis dėlto ketvirčio finiše „Sporto Manija“ įsūdė dar porą tritaškių, susigrąžino dviženklį pranašumą ir laimėjo tris kėlinius rezultatu 53:65.

Ketvirtojo kėlinio pirmosiomis minutėmis „Sporto Manija“ ėmė ryškinti pergalės kontūrus, o kur kas trumpesnį atsarginių žaidėjų suolelį turėję „Kėdainiai & Addeco“ atrodė išnaudoję nemažai jėgų praėjusiuose trijuose kėliniuose. 7 taškais be atsako ketvirtį pradėję svečiai nutolo 19 taškų skirtumu (53:72) ir intriga apleido salę. Visus 9 „Kėdainių & Addeco“ taškus ketvirtajame kėlinyje surinkęs T.Lukoševičius buvo per maža paspirtis aikštės šeimininkams ir „Sporto Manija“ rungtynių finiše įtvirtino solidžią pergalę rezultatu 62:84.

Modestas Vaškūnas („Sporto Manija“):

“Labai gaila, kad varžovai šiandien buvo ne pilnos sudėties. Negalėjom patikrinti jų tikrojo pajėgumo. Gal ir patys varžovai buvo lengvai nusiminę dėl to, kad susirinko ne visi. Dėl to manau ir nebuvo tos tokios bekompromisės kovos. Mes tiesiog žaidėm savo žaidimą ir pasinaudoję varžovų bėdomis šiek tiek lengviau laimėjom.“

„Kėdainiai & Addeco“ susitikimo nekomentavo.

„Sporto Manijos“ gretose pirmaisiais smuikais griežė D.Rinkūnas (20 tšk., 10 rez. p., 30 naud. b.), M.Kvedaras (15 tšk., 6 atk. k.), R.Adžgauskas (13 tšk.), M.Kudirka (13 tšk.), M.Mackevičius (10 tšk., 6 atk. k.), T.Ilčiukas (10 tšk., 6 atk. k.) ir J.Pocius (3 tšk.).

„Kėdainių & Addeco“ komandoje išsiskyrė T.Lukoševičius (30 tšk., 6 atk. k., 7 išpr. pr.), D.Mackus (15 tšk.), D.Čepas (9 tšk., 9 atk. k., 5 rez. p.), D.Tiškus (6 tšk., 8 atk. k.) ir M.Šležys (2 tšk.).

Antrosios serijos rungtynės vyks kovo 30-ąją dieną, pirmadienį, 20:45 val., A.Sabonio krepšinio centre.

„Sporto Manija“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 20:01 val.)„Sporto Manija“ nesunkiai laimėjo Birštone (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Sporto manija“ toliau skina pergales (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Sporto manija“ iškovojo eilinę pergalę (2015 vasario 13 d., penktadienis, 21:20 val.)„Sporto manija“ nepasigailėjo KK „13“ komandos (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Sporto manija“ keliauja į finalą (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Sporto manija“ ir toliau išlieka nepalaužiama (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:58 val.)„Kėdainiai & Addeco“ antrą etapą pradėjo įspūdinga pergale po pratęsimo (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:12 val.)„Sporto manija“ tvirtu žingsniu žengė į pusfinalį (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 01:39 val.)Sporto Manija tęsia triuškinančių pergalių serija (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:06 val.)