KMAIK vs LCP KK „Ragai“ (44:56)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 10 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

Rungtynių kontrolę savose rankose turėję „LCP KK „Ragai“ iškovojo pergalę

2014 lapkričio 10 d., Pirmadienis, 23:33 val., peržiūros: 996

Pirmadienį, lapkričio 10 dieną, Vaišvydavos pagrindinėje mokykloje savus ginklus surėmė "C" lygos ekipos – "KMAIK" (šeimininkai) ir "LCP KK "Ragai" (svečiai). Nerezultatyvumu pasižymėjusiose rungtynėse, "Ragams" pavyko išsivežti pergalę iš Vaišvydavos. Svečiai visas rungtynes turėjo kontrolę savose rankose ir pergalės iš jų nepaleido.

Pirmasis kėlinys nebuvo itin rezultatyvus, o tas atsispindėjo ir rungtynėse. Nemažai pramestų metimų bei klaidų. Visgi, kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė "Ragai", kurie laimėjo atkarpėlę 0:5 bei įgijo keturių taškų pranašumą. Po pirmojo kėlinio rezultatas 8:12. Antrasis kėlinys buvo lygiai toks pats nerezultatyvus, kaip ir pirmasis. Visą šį kėlinį komandos žaidė taškas į tašką, o aikštės šeimininkai neleido svečiams bėgt į priekį. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 18:22.

Vėlgi, trečiasis kėlinys buvo toks pats nerezultatyvus, kaip ir pirmieji du. Kėlinuką sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie netrukus sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Tačiau "Ragų" žaidėjas T.Butkevičius pelnė aštuonis iš eilės savo komandos taškus, o "KMAIK" į tai neturėjo atsako ir pralaimėjo atkarpą 0:8, taip leidę "raguotiems" įgyti dviženklį pranašumą. Kėlinuko pabaigą sėkmingiau užbaigė šeimininkai ir sumažino atsilikimą. Po trijų kėlinių rezultatas 27:34. Lemiamas ketvirtis prasidėjo komandų žaidimu taškas į tašką, o einant kėliniui į pabaigą, komandas skyrė šeši taškai. Tačiau tuomet "Ragų" puolėjas M.Gilius smeigė tris iš eilės tolimus metimus bei galutinai paskandino "KMAIK" laivą. Galutinis rungtynių rezultatas 44:56.

KMAIK: Aurimas Gudaitis – 11 tšk. (18 atk. kam.), Gražvydas Mockus – 9 tšk., Jonas Navackas – 6 tšk.

LCP KK „Ragai“: Mindaugas Gilius – 15 tšk., Tomas Butkevičius – 12 tšk., Viktoras Žukauskas – 10 tšk.

Ketvirtą kėlinį galingai sužaidę LCP KK „Ragai“ išplėšė pergalę (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:04 val.)Visas rungtynes pirmavusi „VU KHF“ vos nepaleido iš rankų pergalės prieš „LCP KK Ragai“ ekipą (2014 gruodžio 04 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)Antroje rungtynių pusėje LCP KK „Ragai“ palaužė „Šilainiai ‒ 2“ ekipą (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 00:08 val.)Advokatų kontora „Konsus“ atsirevanšavo LCP KK „Ragams“ ir žengia toliau (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 00:56 val.)Intrigą sugrąžinę „Rind“ krepšininkai nusutrukdė LCP KK „Ragams“ išlyginti serijos rezultato (2015 kovo 20 d., penktadienis, 22:49 val.)LCP KK „Ragai“ atlaikė varžovų spaudimą rungtynių pabaigoje ir iškovojo pergalę. (2015 vasario 07 d., šeštadienis, 00:18 val.)Ketvirtajame kėlinyje kur kas geriau atrodę „Olimpo“ krepšininkai, iškovojo pergalę (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:00 val.)„R2P Sport ‒ 2“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su LCP KK „Ragais“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 21:57 val.)Tragiškai iš toli atakavę LCPP KK „Ragai“ nusileido „New Team“ ekipai (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 00:44 val.)Po įtemptos kovos, LCP KK „Ragai“ palaužė „Partizanas“ komandą (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 01:18 val.)