Ryterna Group vs vaistinė.lt (38:59)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 27 d., Ketvirtadienis, 17:40 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Puiki antra rungtynių pusė leido pergalę pasiekti „vaistinė.lt“ komandai

2014 lapkričio 27 d., Ketvirtadienis, 19:47 val., peržiūros: 1094

Lapkričio 27 dieną, 17:40 val., "Santaros" gimnazijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Ryterna Group" (šeimininkai) ir "vaistinė.lt" (svečiai). Rungtynių pirmoje dalyje abi komandos žaidė gana lygiai, bet toli gražu ne rezultatyviai. Daugybė klaidų ir netaiklių metimų lydėjo praktiškai kiekvieną ataką. Vistik po ilgosios pertraukos "vaistinė.lt" išsprendė du dalykus – sumažino klaidų skaičių, bei sėkmingai provokavo varžovų pražangas. Tai leido svečiams nutolti, o rungtynių pabaigoje jų pranašumas jau nekėlė abejonių 38:59.

Rungtynių pradžioje komandos rungtyniavo lygiai, bet pats žaidimas nebuvo aukšto lygio, dažnai buvo galima stebėti neparuoštus metimus ar net klaidas lygiose vietose. Nei vienai ekipai nepavyko pasiekti ženklesnio pranašumo ir skirtumas visą laiką išliko vos keletas taškelių. Rungtynėms įsibėgėjus "vaistinė.lt" pradėjo pataikyti iš toli, tačiau savo ginklų rado ir šeimininkai, kurie sėkmingai kovojo dėl atšokusių kamuolių ir nors taip kompensavo savo prastą taiklumą. Prasidedant ilgajai pertraukai vos 3 taškeliais pirmavo svečiai 34:37.

Po ilgosios pertraukos žaidimas ir toliau išliko nerezultatyvus, abi komandos tiesiog tragiškai metė dvitaškius, o šeimininkai iš toli atakavo tiesiog nesuprantamai prastai (kiek daugiau nei 4% tritaškių pataikymas). Negana to komandos labai daug klydo ir tokiame chaotiškame žaidime buvo sunku nuspėti kuri ekipa verta pergalės. Vistik "vaistinė.lt" sugebėjo padaryti išvadas. Pirmiausia jų žaidime dingo klaidos, o tai jau buvo rimtas žingsnis į priekį. Kiek vėliau komandos žaidimas tapo aštresnis ir būtent išprovokuotos pražangos, bei baudų metimai jiems leido nutolti. "Ryterna Group" ir toliau neišsikapstė ir nesėkmingų atakų serijos, bei rungtynių pabaigoje turėjo jau nemažą deficitą. O puikiai sužaista antroji rungtynių dalis leido pergalę pasiekti "vaistinė.lt" komandai 38:59.

Ryterna Group: Justas Mozerskis – 11 tšk., Antanas Silvestravičius – 10 tšk. (14 atk. kam.), Mindaugas Andriušaitis – 8 tšk.

vaistinė.lt: Ramūnas Švagždys – 20 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Vytautas Peseckis – 13 tšk., Paulius Pocius – 8 tšk. (11 atk. kam.)

Elektrėnų „Senoji versmė“ antroje rungtynių pusėje įveikė „vaistinė.lt“ komandą (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:18 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Kulautuva“ (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„Abstinentai“ po pratęsimo turėjo pripažinti „vaistinė.lt“ ekipos pranašumą (2015 sausio 09 d., penktadienis, 23:10 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse Elektrėnų „Senoji versmė“ įveikė „vaistinė.lt“ komandą (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:27 val.)BC „Straight“ įveikę „vaistinė.lt“ komandą išliko be pralaimėjimų (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 21:59 val.)„Abstinentai“ neturėjo daug vargo rungtynėse prieš „vaistinė.lt“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 22:59 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Košmaras“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 21:21 val.)„Aleksotas“ išplėšė pergalę iš „Ryterna Group“ komandos rankų (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 20:05 val.)Paskutiniame kėlinyje „vaistinė.lt“ įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:13 val.)Fortūnos šypsnis rungtynių pabaigoje leido „Ryterna Group“ laimėti ištvermės mūšį prieš „Aleksotą“ (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 23:39 val.)