Kauno technikos kolegija vs R2P Sport – 2 (72:44)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 29 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „R2P Sport – 2“

2014 spalio 29 d., Trečiadienis, 23:01 val., peržiūros: 1415

Spalio 29 dieną, Kauno technikos kolegijos salėje įvyko C lygos reguliariosios B pogrupio rungtynės tarp "Kauno technikos kolegijos" (šeimininkai) ir "R2P Sport – 2" (svečiai). Pirmame kėlinyje šeimininkai įrodė kad yra pranašesni ir pirmavo 24:6. Antrame kėlinuke jų turimą persvarą svečiams pavyko sumažinti – 28:18. Trečiame ketvirtyje "Kauno technikos kolegija išlaikė savo persvarą ir neleido "R2P Sport – 2" ekipai priartėti – 46:34. Paskutiniame ketvirtyje svečiams pasivyti varžovų nepavyko ir "R2P Sport – 2" turėjo pripažinti "Kauno technikos kolegijos" pranašumą rezultatu 72:44.

Rungtynės prasidėjo apylygiai ir rezultatas buvo 6:6. Tada šeimininkai pradėjo rengti vieną rezultatyvią ataką po kitos, taip pat ir puikiai dirbdami gynyboje. Tas leido "Kauno technikos kolegijai" galingai spurtuoti 18:0 ir baigti kėlinį turint saugią persvarą. Po pirmojo kėlinuko 24:6 pirmavo šeimininkai.

"R2P Sport – 2" antrojo kėlinuko pradžioje laimėjo nedidelę atkarpą 7:2 (24:13), o netrukus ir 5:2, kurios leido sumažinti turimą deficitą iki dešimties taškų. Po pirmos pusės rezultatas buvo 28:18 "Kauno technikos kolegijos" naudai, kuriai šis kėlinys buvo ypač nesėkmingas. Per jį šeimininkų krepšininkai sugebėjo įmesti tik 4 taškus.

Trečiame kėlinyje svečiai pajutę žaidimo ritmą spurtavo 7:0 kėlinio pradžioje ir atsilikinėjo tik trimis taškais (28:25), tačiau bėgant kėliniui šeimininkams pavyko susigrąžinti dviženklį pranašumą (44:31). Iki kėlinuko pabaigos komandos apsikeitė taikliais metimais ir po trijų kėlinių 46:34 priekyje buvo "Kauno technikos kolegija".

Paskutiniame rungtynių kėlinuke šeimininkai žaidė greitą krepšinį ir tas leido jiems padidinti savo persvarą iki 20 taškų (62:42), o vėliau dar viena atkarpa 10:2 nepaliko jokių vilčių "R2P Sport – 2" ekipai. Galutinis rezultatas 72:44 skelbė "Kauno technikos kolegijos" pergalę rezultatu 72:44.

Po rungtynių "R2P Sport – 2" treneris sakė: "Pirmą kartą susitikom, daug kas ilgai neturėjo kamuolio rankose, susižaidimo stoka, manau, tai lėmė pralaimėjimą"

Kauno technikos kolegija: Klaidas Jankaitis – 23 tšk., Arminas Čapkauskas – 20 tšk., Aivaras Kazlauskas – 12 tšk., Nerijus Aleknavičius – 10 tšk.

R2P Sport – 2: Darius Bliudžius – 14 tšk. (10 atk. kam.), Audrius Daniulis – 14 tšk., Ričardas Petraitis – 6 tšk.

„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Kėdainiai“ ekipą (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Kaunas“ ekipą (54:80). (2015 vasario 06 d., penktadienis, 01:23 val.)„Kauno technikos kolegija“ neatsilaikė prieš „Sporto maniją“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:09 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ užtikrintai įveikė KK „13“ (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 21:29 val.)Rungtynių pabaigoje „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Kauno SRC ‒ 2“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:07 val.)„Kauno technikos kolegija“ šventė sunkią pergalę prieš „Birštono Olimpą“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 21:59 val.)„ Lietuvos Šaulių Sąjunga“ nesunkiai nugalėjo „R2P Sport-2“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 23:21 val.)„Kauno technikos kolegija“ pasiekė nesunkią pergalę namuose (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 21:18 val.)„Kauno Technikos kolegija“ paskutiniame ketvirtyje palaužė „Birštono Olimpą“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 21:42 val.)„Kauno technikos kolegija“ šventė lengvą pergalę prieš „Kauno Liberalus“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:35 val.)