Košmaras vs Ryterna Group (31:51)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 06 d., Penktadienis, 17:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Nerezultatyviose rungtynėse „Ryterna Group“ įveikė „Košmaras“

2015 vasario 06 d., Penktadienis, 21:51 val., peržiūros: 1046

Penktadienį J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Košmaras" (šeimininkai) ir "Ryterna Group" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių "Ryterna Group" penketukas pradėjo diktuoti savo sąlygas. "Košmaras" ekipos pataikymas tiesiog buvo košmariškas, o "Ryterna Group" užtikrinčiau rungtyniavę nesunkiai įveikė varžovus - 31:51.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Ryterna Group" ekipa ( 0:5). "Košmaras" ekipai niekaip nesisekė pataikyti metimų laisvų. Krepšys buvo lyg užrištas. Įpusėjus kėlinukui "Ryterna Group" toliau išlaikė susikrautą pranašumą, o kėlinuko pabaigoje padidino iki šešių taškų - 9:15.

Antrajam ketvirtyje toliau "Košmaras" tragiškai metė metimus, o tuo pasinaudoję varžovai padidino savo pranašumą iki dviženklio ( 11:22). "Košmaras" sugebėjo per kėlinuką sukrapšyti vos keturis taškus, o tuo tarp "Ryterna Group" ekipos aukštaūgių dėka išlaikė dviženklį pranašumą - 13:24.

Trečiajam ketvirčiui prasidėjus "Košmaras" ekipos puolimas atsigavo, tačiau to buvo maža. "Ryterna Group" toliau žaidė užtikrintai ir neleido varžovams priartėti ( 18:28). Ketvirčio pabaigoje šeimininkai sugebėjo užpilti keletą greitų atakų ir sušvelnino skirtumą iki 8 taškų - 22:30.

Paskutiniam kėlinukui "Košmaras" ekipai neįkandamas riešutėlis buvo "Ryterna Group" bokštai, kurie karaliavo po krepšiu ir svečiai padidino pranašumą iki 15 taškų ( 22:37). "Košmaras" rungtynių pabaigoje truputį atsigavo ir sušvelnino skirtumą, tačiau toliau svečių aukštaūgiai žaidė nesustabdomai ir padidino savo pranašumą iki 20 taškų. "Ryterna Group" užtikrintai nugalėjo varžovus - 31:51.

Po laimėtų rungtynių "Ryterna Group" ekipos treneris, D.Petrilionis, kalbėjo:" Šitą pergalę norėtume skirti G.Čiužauskui gimtadienio proga ir mūsų trenerio, V.Marcinkevičiaus, mamos gimtadienio proga taip pat skirsime šią pergalę. Penkiese šiandien atvaikščiojome, atkentėjome ir pasisekė."

Košmaras: Mindaugas Kluonius – 12 tšk., Petras Kuzminskas – 8 tšk., Andrius Juravičius – 4 tšk.

Ryterna Group: Antanas Silvestravičius – 22 tšk. (26 atk. kam., 9 išpr. praž.), Mantautas Neverbickas – 10 tšk. (12 atk. kam.), Justas Mozerskis – 8 tšk.

Atkakliose rungtynėse „Ryterna Group“ įveikė „Sportiją“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 20:54 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Kulautuva“ (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ įveikė „Ryterna Group“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:33 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Compensa“ įveikė „Košmarą“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „BL Old“ ekipą (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)Pirmame kėlinyje dominavę „Ryterna Group“ palaužė „Baltic Transline“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Košmaras“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 21:21 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Košmarą“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 19:26 val.)Fortūnos šypsnis rungtynių pabaigoje leido „Ryterna Group“ laimėti ištvermės mūšį prieš „Aleksotą“ (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 23:39 val.)BC „Straight“ nušlavė „Ryterna Group“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 23:34 val.)