Birštono „Olimpas“ vs Kauno SRC – 2 (95:80)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 31 d., Šeštadienis, 13:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

„Kauno SRC“ neperlipo ir Birštono „Olimpo“ barjero

2015 sausio 31 d., Šeštadienis, 19:06 val., peržiūros: 1002

Šeštadienį, sausio 31 dieną, Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių rungtynės, tarp vietos Birštono "Olimpo" ir svečių "Kauno SRC" ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios atitrūkę aikštės šeimininkai išlaikė iniciatyvą visų rungtynių metu ir iškovojo pergalę rezultatu 95:80 (24:15, 31:18, 17:23, 23:24).

Rungtynių pradžioje aikštės šeimininkai pasinaudojo netaikliais varžovų baudos metimais ir atitrūko. Vis tik, kėlinuko eigoje puolimą pagerinę "Kauno SRC" krepšininkai prisivijo priešininkus, tačiau neilgam, nes per likusį laiką iš toli pagirtinai atakavę birštoniečiai įgijo devynių taškų persvarą. 24:15.

Antrojo ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkai pelnė dar septynis taškus iš eilės ir įgijo jau šešiolikos taškų persvarą. Kiek vėliau svečių krepšininkai bandė vytis varžovus ir po kelių sėkmingų išpuolių ir vėl šiek tiek sušvelnino atsilikimą. Lygiai taip pat, kaip ir pirmame kėlinuke, Birštono "Olimpas" geriau užbaigė kėlinuką ir padidino skirtumą tarp komandų iki 22-iejų taškų. 55:33.

Po ilgosios pertraukos kiek atsigavę ir chaotišką žaidimą žaidę svečių žaidėjai sugebėjo sumažinti skirtumą tarp komandų iki dvylikos taškų, tačiau laiku atsibudę aikštės šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir susigrąžinti solidų pranašumą. 72:56.

Paskutinėje rungtynių dalyje stebuklų neįvyko. Nors pačioje ketvirčio pradžioje svečiai buvo sumažinę atsilikimą iki vienuolikos taškų, tačiau ir toliau puolime užtikrintai žaidę Birštono "Olimpo" krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 95:80.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Vidas Kabašinskas kalbėjo: "Priešininkai iki pat rungtynių pabaigos kovojo, nepasidavė, tačiau pergalę lėmė mūsų greitas puolimas manau, tiesiog buvome greitesni. Antroje dalyje įsivėlėme į chaosą ir žaidimas nelabai gražus gavosi".

Birštono "Olimpas": Osvaldas Braždžionis – 29 tšk. (12 atk. kam., 8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Artiomas Marchockis – 25 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.), Mindaugas Knyšius – 17 tšk.

"Kauno SRC – 2": Andrius Bubelis – 30 tšk. (18 atk. kam.), Mantas Birutis – 18 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Paulius Aleksynas – 11 tšk.

Rungtynių pabaigoje „Kauno SRC ‒ 2“ turėjo pripažinti Birštono „Olimpo“ pranašumą (2015 sausio 06 d., antradienis, 21:00 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ atsirevanšavo „Kauno“ ekipai (2015 vasario 13 d., penktadienis, 00:16 val.)SK „Neveronys“ be didesnio vargo eliminavo Birštono „Olimpą“ aštuntfinalyje (2015 kovo 07 d., šeštadienis, 00:00 val.)„Kauno technikos kolegija“ šventė sunkią pergalę prieš „Birštono Olimpą“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 21:59 val.)„Kauno SRC -2“ nesunkiai įveikė „Sportija“. (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 14:34 val.)Po atkaklios kovos „Gazuotas pienas“ iškovojo pergalę prieš Birštono „Olimpo“ ekipą. (2014 spalio 25 d., šeštadienis, 19:21 val.)„Kauno Technikos kolegija“ paskutiniame ketvirtyje palaužė „Birštono Olimpą“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 21:42 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ be didesnio vargo nugalėjo „Krepsininkas.net“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 01:12 val.)„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „Kulautuvos“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 22:47 val.)Svečiuose rungtyniavę „Grizliai“ nušlavė Birštono „Olimpą“ (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 01:02 val.)