emobilus.lt & SK „Mattas“ vs Lietuviški patiekalai (96:86)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 16 d., Penktadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Ketvirtajame kėlinyje prabudę emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo pergalę

2015 sausio 17 d., Šeštadienis, 01:11 val., peržiūros: 1127

Penktadienį, sausio 16 dieną, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos "ALT reklama" pirmenybių varžybos. Susitiko J pogrupio komandos: emobilus.lt & SK "Mattas" (šeimininkai) ir "Lietuviški patiekalai" (svečiai). Prieš susitikimą buvo galima laukti labai atkaklios kovos, nes abi komandos yra šio pogrupio lyderės. Nors "Lietuviški patiekalai" rungtynėse vertėsi be kelių savo pagrindinių žaidėjų, jie tris kėlinius laikė rungtynių kontrolę savo rankose. Tačiau fantastiškai ketvirtąjį kėlinį sužaidę emobilus.lt & SK "Mattas" perėmė iniciatyvą ir iškovojo pergalę – 96:86.

Rungtynės prasidėjo 6 šeimininkų taškais. Tačiau po truputį išsijudinę svečiai sužaidus pusę kėlinio išlygino rezultatą – 13:13. Nors pirmajame kėlinyje darę labai daug klaidų "Lietuviški patiekalai" dėka kėlinio pabaigoje surengto spurto – 8:0, sugebėjo laimėti pirmąjį kėlinį - 27:18.

Antrajame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką. "Lietuviški patiekalai" laikė iniciatyvą savo rankose ir vienu momentu jų persvara siekė 13 taškų – 46:33. Tačiau kėlinio pabaigą šiek tiek geriau sužaidę šeimininkai, kiek aptirpdė varžovų persvarą – 40:50.

Po ilgosios pertraukos vaizdas nepasikeitė. Emobilus.lt & SK "Mattas" bandė kaip įmanoma greičiau ištirpdyti varžovų pranašumą, tačiau į kiekvieną bandymą "Lietuviški patiekalai" atsakydavo tiksliomis atakomis ir persvara beveik visą kėlinį svyravo tarp 6-10 taškų. Šiame kėlinyje kaip ir visose rungtynėse netrūko emocijų, tačiau M.Gustainis ir P.Lekečinskas kėlinio viduryje peržengė leistinas ribas ir už apsižodžiavimą buvo nubausti techninėmis pražangomis. Po labai rezultatyvaus ir atkaklaus kėlinio, "Lietuviški patiekalai" išliko priekyje – 75:67.

Nors tris kėlinius svečiai pagirtinai kontroliavo situaciją aikštėje, ketvirtajame kėlinyje jų žaidimas tiesiog subyrėjo. Emobilus.lt & SK "Mattas" kėlinį pradėjo įspūdingu spurtu 22:2 ir netik persvėrė rezultatą į savo pusę, tačiau ir įgijo dviženklę persvarą. Po šio nokdauno "Lietuviški patiekalai" jau nebe sugebėjo atsigauti ir patyrė skaudų pralaimėjimą. Galutinis rezultatas – 96:86, emobilus.lt & SK "Mattas" naudai.

Po rungtynių emobilus.lt & SK "Mattas" komandos treneris Aurimas Dervinskas sakė:

Jau prieš rungtynes buvo aišku, kad bus daug emocijų, nes abi komandos yra stiprios. Aišku varžovai žaidė be kelių savo pagrindinių žaidėjų, bet nežinau ar tai jiems palengvino ar pasunkino užduotį. Buvo labai atkaklios ir geros varžybos, ko ir tikėjomės.

emobilus.lt & SK „Mattas“: Kęstutis Dimitrijevas – 25 tšk., Paulius Lekečinskas – 20 tšk. (18 atk. kam.), Aurimas Gavelis – 14 tšk. (10 atk. kam.), Eimantas Daunora – 10 tšk. (9 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Šarūnas Kenstavičius – 10 tšk.

Lietuviški patiekalai: Mindaugas Daraškevičius – 23 tšk. (8 išpr. praž.), Tomas Grigalevičius – 17 tšk., Tomas Vaičiulis – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Gytis Vyšniauskas – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Martynas Gustainis – 11 tšk.

Emobilus.lt & SK „Mattas“ pasiekė nelengvą pergalę (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Darbiečiai“ neatsilaikė prieš emobilus.lt & SK „Mattas“ ekipą. (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 16:07 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:51 val.)Inirtingos dvikovos atomazgoje sunki „emobilus.lt & SK Matto“ pergalė (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 21:49 val.)„emobilus.lt & SK Mattas“ išlieka be pralaimėjimų (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:14 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas““ sutriuškino „Elektromontuotojas“ ekipą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 22:35 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ savo varžovus sutriuškino beveik dvigubai (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:10 val.)Namų tvirtovę gynusiai „Žaliai-Balti“ komandai teko pripažinti „emobilus.lt & SK „Mattas““ pranašumą. (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 00:52 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ pergalę apkartino V.Vainausko patirta trauma (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 03:05 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas““ nesunkiai nugalėjo „Nepyk“ ekipą (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:13 val.)