Žaliai-Balti vs Lietuviški patiekalai (63:90)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 19 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Lietuviški patiekalai“ be didesnio vargo įveikė „Žaliai ‒ Baltų“ ekipą.

2015 sausio 19 d., Pirmadienis, 22:25 val., peržiūros: 1623

Pirmadienį, sausio 19 dieną, Kauno Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės, kuriose šeimininkai "Žaliai – Balti" priėmė svečius "Lietuviškų patiekalų" ekipą. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (6:20). Antrame kėlinyje šeimininkams pavyko šiek tiek atsitiesti ir skirtumas sumažėjo iki vienženklio – (32:39). Trečiasis kėlinys geriau susiklostė "Lietuviškų patiekalų" ekipai, kurie laimėjo kėlinį – (17:29) ir skirtumas tarp komandų vėl šoktelėjo iki dviženklio – (49:68). Ketvirtasis kėlinys niekuo neišsiskyrė nuo trečio, svečiai toliau didino atsilikimą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (63:90).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Lietuviškų patiekalų" spurtu – (0:14), vėliau sekė pirmi "Žaliai – Balti" komandos taškai ir sužaidus apie 7 minutes svečiai pirmavo rezultatu – (2:14). Per likusį laiką svečiai padidino skirtumą dar 2 taškais ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (6:20).

Antrą kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis, šiek tiek geriau sekėsi "Lietuviškų patiekalų" ekipai, kuri padidino skirtumą tarp komandų dar 3 taškais – (14:31). Kėliniui įpusėjus "Žaliai – Balti" komandai pavyko surengti puikų spurtą – (18:4) ir likus žaisti nepilną minutę skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 3 taškų – (32:35). Per likusį laiką svečiams pavyko padidinti atsilikimą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 7 taškai – (32:39).

Trečiasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu – (4:11), kuris leido padidinti skirtumą iki dviženklio – (36:50). Vėliau komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė 11 taškų – (47:58). Antroje kėlinio dalyje "Lietuviški patiekalai" sužaidė vieną geresnių atkarpų, po kurios skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 17 taškų ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (49:68).

Ketvirtame kėlinyje svečiai toliau tęsė puikų savo žaidimą. "Lietuviški patiekalai" laimėjo 5 minučių atkarpą – (4:14), po kurios skirtumas šoktelėjo iki didžiausio rungtynėse 29 taškų – (53:82). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai pristabdė svečių greitą žaidimą, sumažino skirtumą 2 taškais ir rungtynės baigėsi "Lietuviškų patiekalų" pergale rezultatu – (63:90).

Žaliai-Balti: Aivaras Pūras – 20 tšk., Darius Grigas – 20 tšk., Mantas Ugianskis – 13 tšk.

Lietuviški patiekalai: Vaidas Palaikis – 14 tšk., Edgaras Zaidelis – 13 tšk. (7 išpr. praž.), Martynas Gustainis – 13 tšk., Gytis Vyšniauskas – 13 tšk.

„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „Kauno liberalų“ ekipos. (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:06 val.)„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „BK Centre“ ekipos. (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Lietuviški Patiekalai“ antrą kartą įveikė „Dumblą“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:48 val.)„Lietuviški Patiekalai“ palaužė „“R2P SPORT-2“ ekipą (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:45 val.)„Lietuviški patiekalai“ nesunkiai nugalėjo „Kėdainiai & Addeco“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 23:03 val.)„Lietuvisški patiekalai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ICE“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Lietuviški patiekalai“ neturėjo vargo su „Nepyk“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 22:58 val.)„Lietuviški patiekalai“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos šaulių sąjunga“ ekipą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Lietuviški patiekalai“ palaužė „Dumblą“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:21 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai susitvarkė su „Žaliai ‒ Balti“ ekipa (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:15 val.)