Grizliai vs Kėdainiai & Addeco (80:89)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 12 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šv. Pranciškaus mokykla, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

Vyriškoje kovoje „Kėdainiai & Addeco“ antrą kartą palažė „Grizlius“

2015 vasario 12 d., Ketvirtadienis, 22:38 val., peržiūros: 1168

Vasario 12-ąjį vakarą Šv. Pranciškaus mokyklos sporto arenoje buvo sužaistos C lygos „ALTreklama“ pirmenybių antrojo G pogrupio rungtynės, kuriose antrąjį kartą susitiko vietos „Grizliai“ ir absoliutūs pogrupio lyderiai „Kėdainiai & Addeco“. Tai buvo jau antrasis komandų tarpusavio mačas ir abu kartus triumfavo kėdainiškiai, kurie šį kartą varžovus įveikė rezultatu 80:89 (23:20, 16:22, 23:18, 18:29).

Pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė „Grizliai“, tačiau netrukus iniciatyvą į savo rankas perėmė kėdainiečiai, po spurto įgiję net 12 taškų persvarą (2:14), bet, šiek tiek atleidus vadžias, netruko pasižymėti ir šeimininkai, vedini nenukarūnuojamo lyderio Martyno Valaičio, kurie, atidirbę „sausą“ atkarpą 10:0, beveik sugrąžino rezultato balansą. Keletą minučių vyko apylygė kova, tačiau ketvirtį septyniais taškais be atsako užbaigė „Grizliai“, laimėdami jį rezultatu 23:20.

Antrojo kėlinio pirmąją minutę apsikeitus keliomis rezultatyviomis atakomis skirtumas nekito, tačiau „Kėdainiai & Addeco“ nusprendė pakeisti žaidimo atspalvį, įnešdami į mačą „šiek tiek“ vyriškesnės kovos poziciniame žaidime, kas leido kelių minučių atkarpą sulošti sėkmingiau, tačiau, šeimininkai, perpratę priešininkų taktikos viražus, taipogi įsivėlė į kietą kovą, kas ilgainiui ne tik neatnešė naudos nei vienai komandai, o tik padidino klaidų skaičių. Vis tik svečių ekipa, pasinaudojusi sėkmingos atkarpos dėka, sugebėjo laimėti šį ketvirtį 6 taškais, taip įgaudama ir 3 taškų persvarą prieš antrąją rungtynių pusę – 39:42.

Po ilgosios pertraukos žaidimas vėl grįžo į labiau pozicinį žaidimą be ypatingų kontaktinių vingrybių, todėl žaidimas tapo šiek tiek dinamiškesnis ir tai labiausiai atsispindėjo pražangų bei klaidų skaičiuje, o, kaip parodė kėlinio eiga, toks žaidimo stilius buvo parankesnis „Grizlių“ ekipai, kuri ne tik laimėjo trečiąjį kėlinį rezultatu 23:18, bet ir susigrąžino, nors ir trapią, bet visgi persvarą – 62:60.

Paskutiniame ketvirtyje „Kėdainiai & Addeco“ pradėjo rodyti išvadomis iš ankstesnių kelinių pagrįstą krepšinį – aikštelėn grįžo kietas krepšinis, bet labiau apgalvotas. Dėl erdvės besigrumiant apiejų ekipų žaidėjams, vis dažniau iniciatyvą pradėjo rodyti svečių komandos įžaidėjas Einoras Stankus, radęs landų „taktiniame chaose“. Verta pažymėti, kad 13 iš 21 savo pelnytų taškų jis pelnė būtent šiame kėlinyje. Vienintelis „Grizlių“ komandos žaidėjas, jau minėtas Martynas Valaitis, bandęs tiesmukiškiau atakuoti varžovų krepšį iš tolimų distancijų net ir per aukštai iškeltas oponentų rankas, neprilygo komandinei „Kėdainių & Addeco“ dvasiai, kuri, kėlinio viduryje esant lygiam rezultatui (75:75), sugebėjo žaibiškai spurtuoti 10:0, po ko likusios kelios minutės tapo tik formalumu ir eiline „Kėdainių & Addeco“ iškovota pergale.

„Kėdainiai & Addeco“ šiomis rungtynėmis užbaigė antrojo etapo kovas jau gerokai anksčiau užsitikrinę vienvaldžių grupės lyderių statusą, tuo tarpu „Grizliams“ liko paskutinės rungtynės su „Advokatų kontora „Konsus““. „Grizliams“ šis mačas jokios įtakos turnyrinėje lentelėje neturės ir po reguliariojo sezono teks tenkintis 4-ąja vieta, tačiau būsimiems priešininkams reikalinga pergalė, kuri išsaugotų garantijas likti pogrupyje antroje pozicijoje.

„Grizliai“: Martynas Valaitis – 30 tšk. (5 išpr. praž.), Audrius Butkus – 14 tšk., Andrius Aleknavičius – 12 tšk., Darius Špakauskas – 10 tšk. (8 rezult. perd.), Mantas Malinauskas – 10 tšk.

„Kėdainiai & Addeco“: Tadas Lukoševičius – 25 tšk., Einoras Stankus – 21 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mindaugas Dilys – 16 tšk.

„Kėdainiai & Addecco“ nesunkiai susitvarkė su „Grizliais“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Kėdainiai & Addeco“ palaužė „krepšininkas.net“ ekipą (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 03:17 val.)„Aurelinas“ antrą kartą įveikė „Grizlius“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 23:29 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po atkaklios kovos palaužė „Konsus“ pasipriešinimą. (2015 sausio 20 d., antradienis, 12:09 val.)„Kėdainiai & Addeco“ sutriuškino „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:45 val.)„Kėdainiai & Addeco“ komanda nepasigailėjo „Krepšininkas.net“ ekipos. (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 21:14 val.)„Kėdainiai & Addeco“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Rami“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:05 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po pratęsimo įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Kėdainiams & Adecco“ teko pavargti su „Kauno Rami“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 21:40 val.)