BC „Gazuotas pienas“ vs VU KHF (53:44)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 28 d., Penktadienis, 19:40 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

BC „Gazuotas pienas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė VU KHF ekipą

2014 lapkričio 28 d., Penktadienis, 22:19 val., peržiūros: 1017

Penktadienį, lapkričio 28 dieną, Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių dvikova tarp BC „Gazuotas pienas“ ir VU KHF ekipų. Visas rungtynes vyko atkakli, įnirtinga kova ir nei vienai komandai nepavyko labiau atitolti nuo varžovų įgyjant didesnį pranašumą iki paskutinio ketvirčio. Rungtynių pabaigoje BC „Gazuotas pienas“ ekipos žaidėjai įjungė aukštesnę pavarą ir iškovojo pergalę rezultatu 53:44 (14:14, 11:12, 13:10, 15:8).

Rungtynes šiek tiek sėkmingiau pradėjo BC „Gazuotas pienas“ ekipos nariai, kurie išsiveržė į priekį 4 taškais (6:2, 8:4), tačiau įpusėjus pirmajam ketvirčiui priekyje jau buvo VU KHF komanda (11:12), o po pirmojo ketvirčio protokole buvo galima matyti kovingąsias lygiasias (14:14).

Antrasis ketvirtis klostėsi taip pat atkakliai kaip ir pati rungtynių pradžia, kiekviename aikšės centimetre virė kova, o įpusėjus antrajam kėlinukui 3 taškų pranašumą (22:19) turėjo VU KHF ekipa. Vis dėlto BC „Gazuotas pienas“ komandos krepšininkai nei neketino toli paleisti varžovų ir po dviejų kėlinių užfiksuotas jau tik minimalus VU KHF komandos pranašumas 25:26. Verta paminėti, jog likus žaisti vos 3 minutes iki antrojo ketvirčio pabaigos, VU KHF komandos žaidėjas Edvinas Urbaitis patyrė gana šiurpią traumą, jam stipriai buvo prakirsta nosies sritis ir veidas bei dalis aikštelės buvo apipilta krauju, rungtynių tęsti jis nebegalėjo.

Nepaisant to, kad VU KHF antrajame ketvirtyje neteko vieno žaidėjo dėl traumos, po pertraukos nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo ir tik šiek tiek geriau sužaista trečiojo kėlinio pabaiga leido BC „Gazuotas pienas“ ekipai igyti 2 taškų pranašumą (38:36) prieš lemiamą kėlinuką.

Ketvirtajame kelinyje po truputį ėmė ryškėti Jomanto Eibuko vadovaujamos komandos pranašumas ir įpusėjus lemiamam ketvirčiui, dėka dviejų Roko Malecko bei vieno Manto Semėno tritaškio, BC „Gazuotas pienas“ išsiveržė į priekį 49:41. BC „Gazuotas pienas“ ekipos žaidėjams pavyko išlaikyti įgytą pranašumą iki rungtynių pabaigos ir švęsti pergalę rezultatu 53:44.

Po pergalingų rungtynių BC „Gazuotas pienas“ treneris Jomantas Eibukas kalbėjo: „VU KHF komanda šiais metais yra sustiprėjusi, todėl su jais kovoti yra sunkiai, be to, mūsų komanda galbūt dar nėra itin gerai susižaidusi. Komandą šiandien į priekį labai padėjo patraukti Roko Malecko tolimi metimai, tikimės ateityje geresnio žaidimo iš visų. Labai gaila, kad tokią traumą patyrė varžovų komandos žaidėjas, linkime jam greičiau pasveikti“.

BC „Gazuotas pienas“: Rokas Maleckas – 24 tšk., Mantas Stankevičius – 10 tšk., Aidas Borodinas – 8 tšk.

VU KHF: Aurimas Kiveris – 20 tšk., Vytis Bulkevičius – 11 tšk., Marius Lukauskas – 7 tšk.

BC „Gazuotas pienas“ nubaudė „Nepyk“ ekipą (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:56 val.)„Akademija“ antroje rungtynių dalyje palaužė „VU KHF“ ekipą (2015 sausio 30 d., penktadienis, 22:31 val.)„Gazuotas pienas“ po intriguojančios kovos palaužė „Partizaną“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:15 val.)BC „Gazuotas Pienas“ iškovojo ketvirtą pergalę C lygoje (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 00:44 val.)BC „Gazuotas Pienas“ išlygino serijos rezultatą palaužęs „Akademija“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 23:52 val.)Antrojo etapo starte BC „Gazuotas Pienas“, vedamas Roko Malecko, palaužė „Ice“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:08 val.)„BC Gazuotas Pienas“ įveikė Žaliai-baltus“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 22:59 val.)BC „Gazuotas pienas“ gan lengvai nugalėjo A.S.K „Persvara ‒ 2“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 13:45 val.)BC „Gazuotas pienas“ po atkaklios kovos iškovojo svarbią pergalę (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:38 val.)„Kaunas“ atsirevanšavo „VU KHF“ ekipai. (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)