Kauno SRC – 2 vs Birštono „Olimpas“ (92:95)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 06 d., Antradienis, 18:00 val. @ Kauno statybininkų rengimo centras, V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

Rungtynių pabaigoje „Kauno SRC ‒ 2“ turėjo pripažinti Birštono „Olimpo“ pranašumą

2015 sausio 06 d., Antradienis, 21:00 val., peržiūros: 1082

Sausio 6 dieną "KSRC" sporto salėje įvyko "C" lygos "ALT reklamos" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno SRC – 2" Priemė svečius Birštono "Olimpą". "Kauno SRC – 2" buvo iškovvoję aštuonias pergales ir keturis kartus buvo pralaimėję. "Olimpo" sąskaitoje buvo aštuonios pergalės ir trys pralaimėjimai.

Rungtynes taikliu metimu pradėjo "Olimpas", bet netrukus į tai dviem taikliais metimais atsakė "Kauno SRC – 2" (5:2). Trečią minutę persvarą susigrąžino "Olimpas" (5:6). Vėliau komandos žaidė apylygiai, keitėsi taikliais metimais. Baigiantis septintai minutei, po keturių taiklių A. Marchockio tritaškių, vieno taško persvarą turėjo "Olimpas" (20:21). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė "Olimpas" (20:27). Ketvirčio pabaigoje geriau rungtyniavo "Kauno SRC – 2", kurie sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (27:30).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė septyni taškai (31:38). Svečių persvara pamažu augo. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 11 taškų (33:44), o minutės pertraukėlės paprašė "Kauno SRC – 2". Po jos dar keturis taškus pelnė "Olimpas" (33:48). Aštuntą minutę "Olimpo" pranašumas padidėjo iki 17 taškų (37:54). Pirmos rungtynių pusės pabaigoje spurtą surengė "Kauno SRC – 2". Šeimininkai laimėjo atkarpą rezultatu 12:2 ir sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų (49:56).

Sužaidus pirmas tris trečio kėlinio minutes komandas skyrė aštuoni taškai (55:63). Ketvirtą minutę penkis taškus be atsako pelnė "Olimpas" (55:68). Prasidėjus antrai kėlinio pusei spurtą pradėjo "Kauno SRC – 2", kurie pelnė 11 taškų be atsako (66:78). Prasidėjus devintai minutei, po ilgesnės pertraukos, taškus pelnė "Olimpas" (66:70). Per likusį laiką geriau rungtyniavo "Kauno SRC – 2", kuriem pavyko pelnyti septynis taškus be atsako (73:70).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus tris minutes komandas skyrė vienas taškas (77:76). Įpusėjus kėliniui "Kauno SRC – 2" turėjo dviejų taškų persvarą (85:83). Antrą ketvirčio pusę geriau pradėjo "Olimpas", kuris pelnė aštuonis taškus be atsako (85:91). Paskutinę kėlinio minutę "Kauno SRC – 2" priartėjo prie varžovų iki vieno taško (92:93). Visgi rungtynių pabaigoje svečiai gynėsi užtikrintai, o taiklūs J. Tamošiūno baudos metimai įtvirtino Birštono "Olimpo" persvarą (92:95).

"Olimpas" iškovojo devintą pergalę, o "Kauno SRC – 2" pralaimėjo penktą kartą.

Birštono "Olimpo" treneris V. Kapačinskas: "Gražios šiandien buvo rungtynės, tik gaila, kad įgytą persvarą iššvaistėme. Vienu metu varžovai pradėjo mus spausti ir pataikyti labai gerai, tada ir praradome įgytą pranašumą." Paklaustas, kas labiausiai padėjo šiandien iškovoti pergalę, treneris atsakė: "Pirmoje dalyje visi labai gerai pataikėme, o antroje labai gerai gynėmės, ypač ketvirtame kėlinyje."

"Kauno SRC – 2" komandos kapitonas Marius Juozapavičius: "Šventės atsiliepia žaidimui. Varžovų komanda labiau sukomplektuota, o pas mus trūko kelių žaidėjų svarbių. Gan mažai buvo šiandien žaidėjų, sunkūs mūsų žaidėjai žaidė beveik be keitimų, pritrūko jėgų. Mes tikrai tikėjome, kad bus sunkiau, tikrai garbingai pasipriešinome." Paklaustas, ar savo salėje buvo lengviau žaisti, žaidėjas atsakė: "Ji maža, bet smagi. Ji neparanki priešininkams, o mes labiau įpratę. Sąlygos visiems vienodos, kamuolys apvalus."

Kauno SRC – 2: Paulius Aleksynas – 25 tšk., Andrius Bubelis – 22 tšk. (18 atk. kam., 7 rezult. perd.), Mantas Birutis – 20 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mantas Juozapavičius – 12 tšk. (7 rezult. perd.)

Birštono „Olimpas“: Osvaldas Braždžionis – 34 tšk. (18 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Artiomas Marchockis – 25 tšk., Justinas Tamošiūnas – 16 tšk.

„Kauno SRC ‒ 2“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„Kauno SRC“ neperlipo ir Birštono „Olimpo“ barjero (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 19:06 val.)Tik po atkaklios kovos „Kauno SRC ‒ 2“ nugalėjo „Ryterna Group“ ekipą (2014 gruodžio 04 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ atsirevanšavo „Kauno“ ekipai (2015 vasario 13 d., penktadienis, 00:16 val.)Po atkaklios kovos „Gazuotas pienas“ iškovojo pergalę prieš Birštono „Olimpo“ ekipą. (2014 spalio 25 d., šeštadienis, 19:21 val.)Svečiuose rungtyniavę „Grizliai“ nušlavė Birštono „Olimpą“ (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 01:02 val.)Rungtynių pabaigoje „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Kauno SRC ‒ 2“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:07 val.)KK „13“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno SRC – 2“ krepšininkus (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 00:11 val.)SK „Neveronys“ be didesnio vargo eliminavo Birštono „Olimpą“ aštuntfinalyje (2015 kovo 07 d., šeštadienis, 00:00 val.)„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „Kulautuvos“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 22:47 val.)