BC „Liuksas“ vs BK Centre (44:41)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 03 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Liuksas“ iškovojo sunkią pergalę, išsaugojo viltis žengti į ketvirtfinalį

2015 kovo 04 d., Trečiadienis, 01:07 val., peržiūros: 1024

Kovo 3-ąją dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos „ALTreklama“ atkrintamųjų rungtynių antroji dvikova tarp šeimininkų BC „Liuksas“ ir svečių BK „Centre“, kurioje po labai nervingų ir nerezultatyvių rungtynių pergalę pasiekė šeimininkai – BC „Liuksas“.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo labai slogiai, tiek viena, tiek kita ekipos nesugebėjo pelnyti taškų net 6 minutes. Vis gi tiksint septintai pirmojo kėlinio minutei, Kiril Abramtsov smeigė tritaškį metimą ir nutraukė taškų badą. Antroje kėlinuko dalyje sėkmingiau žaidimas klostėsi svečiams, o šeimininkai nepasinaudojo jiem suteiktais šansais pelnyti lengvus taškus nuo baudų metimo linijos – pramesta 8 iš 11 baudų metimų. Dar ketvirčio pabaigoje BC „Liuksas“ atsarginis suolelis gavo techninę pražangą, o tuo pasinaudoję svečiai realizavo baudos metimą ir prieš pats kėlinio galą spėjo surengti rezultatyvią ataką. Po pirmojo ketvirčio rezultatas tapo 13:7, svečių naudai.

Antrajame kėlinyje komandos ir toliau švaistė geras progas pelnyti taškus. Vis dėlto BC „Liuksas“ surengė atkarpą 14:2 ir įgijo 6 taškų pranašumą. BK „Centre“ prieš ilgąją pertrauką dar spėjo atsakyti dvitaškiu ir dvejomis taikliomis baudomis, bei sumažinti rezultatą iki 2 taškų. (21:19)

Po pertraukos abi komandos pasitempė ir pradėjo sparčiau pelnyti taškus. Trečiasis kėlinys taip pat pasižymėjo nedideliomis rezultatyvumo atkarpomis, dažnai keitėsi vedančioji komanda, bet svečiams pavyko laimėti ketvirtį minimaliu skirtumu (15:14) ir prieš lemiamą ketvirtį sumažinti atsilikimą iki to paties minimalaus. (35:34)

Paskutinysis ketvirtis buvo kaip niekad nerezultatyvus. Pelnę du taškus, šeimininkai įgijo 3 taškų pranašumą, bet svečiai atsakė 5 iš eilės taškais ir persvėrė rezultatą savo naudai (39:37). Vis gi, jaunieji BK „Centre“ žaidėjai nesusitvarkė su jauduliu, o lemiamomis rungtynių akimirkomis nesugebėjo realizuoti laisvų metimų. Rungtynes rezultatu 44:41 laimėjo BC „Liuksas“.

Po šio susitikimo, šioje poroje vyrauja lygybė 1:1. Lemiamas 3-sis susitikimas bus žaidžiamas kovo 7-ąją dieną, toje pačioje vietoje 14:15.

BC „Liuksas“: Simonas Ziutelis – 12 tšk., Tomas Ziutelis – 9 tšk. (14 atk. kam.), Julius Fiodorovičius – 9 tšk. (6 perimt. kam.)

BK Centre: Armandas Čiras – 12 tšk., Andrej Shmajun – 10 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Petrauskas – 9 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Antrąsias rungtynes laimėjusi BC „Liuksas“ ekipa užtikrintai žengia į aštunfinalį. (2015 vasario 24 d., antradienis, 00:12 val.)BC „Liuksas“ laimėjo tik po pratęsimo (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:16 val.)BC „Liuksas“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Ambi“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 00:02 val.)„Rind“ išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę (2014 gruodžio 04 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)BC „Liuksas“ neprilygo grupės lyderiams (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 21:18 val.)„Liuksas“ nesunkiai įveikė „Naujokus“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:43 val.)„Sparta“ nepaliko vilčių BK „Centre“ komandai. (2014 spalio 21 d., antradienis, 23:30 val.)BC „Liuksas“ užtikrintai susitvarkė su „Olympic“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 00:38 val.)Po atkaklios kovos BC „Liuksas“ palaužė „Komanda X“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:50 val.)„R2P Sport – 2“ įsirašė svarbią pergalę (2015 kovo 13 d., penktadienis, 22:02 val.)