Kaunas vs BC „Liuksas“ (89:42)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 27 d., Ketvirtadienis, 19:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Kaunas“ nesunkiai įveikė BC „Liuksas“ ekipą.

2014 lapkričio 27 d., Ketvirtadienis, 21:55 val., peržiūros: 1223

Ketvirtadienį, lapkričio 27 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko "C" lygos varžybos tarp "Kaunas" (šeimininkai) ir BC"Liuksas" (svečiai) ekipų. Rungtynes geriau pradėjo "Kaunas", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (24:13). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė, šeimininkai toliau diktavo sąlygas rungtynėms ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (47:21). Antroje rungtynių pusėje svečiai toliau neprilygo šeimininkams ir rungtynės baigėsi rezultatu – (89:42).

Pirmasis kėlinys prasidėjo BC "Liuksas" komandos žaidėjo A. Karpavičiaus taikliu dvitaškiu metimu, kuris leido svečiams įsiveržti į priekį. Netrukus "Kaunas" atsakė tolimu metimu ir persvėrė rezultatą savo naudai – (3:2). Sužaidus dar 3 minutes komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (9:8). Antroje kėlinio dalyje šeimininkams pavyko laimėti atkarpą – (15:5) ir po pirmo kėlinio rezultatas buvo – (24:13).

Antrasis kėlinys prasidėjo "Kauno" ekipos rezultatyvia atkarpa – (11:0), po kurios skirtumas šoktelėjo iki 21 taško – (34:13). Vėliau komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis ir likus žaisti apie 2 minutes komandas skyrė 20 taškai – (43:21). Per likusį laiką šeimininkai pelnė dar 6 taškus ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 26 taškai – (47:21).

Trečiasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus abiems komandoms. Kėlinį geriau pradėjo šeimininkai, kurie sužaidus 2 minutes buvo padidinę skirtumą iki 29 taškų, bet vėliau BC "Liuksas" komandai pavyko pelnyti 7 taškus iš eilės ir kėliniui įpusėjus skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 25 taškų – (53:28). Antroje kėlinio dalyje komandos apsikeitė po keletą atakų ir po trijų kėlinių komandas skyrė – 25 taškai – (58:33).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo "Kauno" ekipos spurtu – (12:3), vėliau sekė dar 7 pelnyti taškai iš eilės ir kėliniui įpusėjus "Kauno" ekipa padidino skirtumą iki 41 taškų – (77:36). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai laimėjo dar vieną atkarpą -(12:4) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (89:42).

Po laimėtų rungtynių "Kauno" ekipos treneris kalbėjo: "Laimėjom! Džiaugiamės pergale, manau buvo paskutinės tokios lengvos varžybos šiais metais."

Kaunas: Andrius Olberkis – 29 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Žygimantas Pilipavičius – 28 tšk. (10 atk. kam.), Mantas Lenkus – 11 tšk. (7 rezult. perd., 9 perimt. kam.), Martynas Paulaitis – 10 tšk.

BC „Liuksas“: Julius Fiodorovičius – 11 tšk., Tomas Ziutelis – 8 tšk., Lukas Tamašauskas – 7 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Kirkas2014 lapkričio 28 d., 00:51 val.
Sakiau,kad chujovos licenzijos.Lengvai plysta :D
„Aurelinas“ nesunkiai įveikė „BC Liuksą“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 23:26 val.)„Liuksas“ nesunkiai įveikė „Naujokus“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:43 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Kaunas“ ekipą (54:80). (2015 vasario 06 d., penktadienis, 01:23 val.)„KMAIK“ be didesnio vargo palaužė BC „Liuksas“ ekipą (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 01:20 val.)„Kaunas“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno SRC ‒ 2“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„KMAIK“ lengvai susitvarkė su BC „Liuksas“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:39 val.)„Kaunas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Savi“ ekipa. (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:30 val.)„Abstinentai“ tik po atkaklios kovos palaužė BC „Liuksas“ ekipą. (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 22:24 val.)„Kaunas“ nesugebėjo pasipriešinti „Hidraulinių sistemų“ ekipai. (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:27 val.)„ICE“ lengvai nugalėjo BC „Liuksą“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:58 val.)