Komanda X vs Hidraulinės sistemos (60:91)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 25 d., Antradienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai nugalėjo „Komanda X“

2014 lapkričio 26 d., Trečiadienis, 00:14 val., peržiūros: 1560

Antradienio vakarą Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Komanda X" (šeimininkai) ir "Hidraulinės sistemos" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių "Hidraulinės sistemos" perėmė rungtynių kontrolę į savas rankas, bet "Komanda X" sugebėjo sumažinti skirtumą iki 4 taškų. Vis dėlto, "Hidraulinės sistemos" pademonstravo puikų žaidimą antroje rungtynių pusėje ir iškovojo pergalę, rezultatu - 60:91.

Nuo pat pirmųjų minučių svečiai neleido pagalvoti varžovams apie pergalę ir įgijo dviženklį pranašumą ( 2:12). Toliau su kiekviena minute pranašumas augo. Likus žaisti apie tris minutes "Komanda X" puolimas atsigavo ( 10:20). Vis dėlto, užtikrinčiau kėlinuko pabaigą sužaidė "Hidraulinės sistemos", kurios laimėjo atkarpą 7:0 bei padidino savo pranašumą iki 17 taškų – 10:27.

Antrasis ketvirtis prasidėjo "Komanda X" "sausa" atkarpa 8:0 ( 18:27). "Hidraulinės sistemos" puolimas šiame kėlinyje subyrėjo, o šeimininkai pradėjo lipti ant kulnų varžovams. Prieš ilgąją pertrauką "Komanda X" priartėjo prie varžovų iki šešių taškų. Rezultatas – 31:37.

Po ilgosios pertraukos tarp ekipų vyko taškas į tašką kova. Aikštelės šeimininkams įpusėjus kėlinukui pavyko priartėti iki keturių taškų ( 38:42). Vis dėlto, "Hidraulinės sistemos" ekipai pavyko atsigauti po šalto dušo ir pademonstravo puikią gynybą, kur prieš paskutinį ketvirtį sugebėjo atstatyti 15 taškų pranašumą. Rezultatas – 43:58.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus "Hidraulinės sistemos" toliau dominavo po krepšiu ir su kiekviena minute pranašumas tik augo. "Komanda X" nesugebėjo daugiau pasipriešinti ir triuškinančią pergalę iškovojo "Hidraulinės sistemos" ekipa, rezultatu – 60:91.

Po laimėtų rungtynių "Hidraulinės sistemos" ekipos treneris, V.Kirilovas, kalbėjo:" Šiandien negalėjome parodyti viso savo žaidimo, nes aikštelė buvo slidi. Bijojome, kad negautume traumų. Pirmajame kėlinyje pavyko atiktrūkti, tačiau varžovai mus prisivijo. Per ilgąją pertrauką pasikalbėjome, kad reikia pradėti žaisti ir antroje pusėje pradėjome demonstruoti savo žaidimą bei iškovojome pergalę."

Komanda X: Dangirdas Vinkšnaitis – 14 tšk., Deividas Puodžiulis – 13 tšk. (11 atk. kam.), Lukas Klangauskas – 11 tšk.

Hidraulinės sistemos: Tadas Vasiliauskas – 32 tšk. (7 išpr. praž.), Martynas Kudakas – 17 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Ignas Plečkaitis – 11 tšk., Marius Šumlinskas – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Zaidejas12014 lapkričio 30 d., 12:22 val.
Ne į tą lygą atėjo Hidraulinės :)
„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 21:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Aleksotą“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ pusfinalį pradėjo pergale (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 00:13 val.)„Hidraulinės Sistemos“ užsitikrino pirmąją vietą grupėje (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Partizano“ (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:37 val.)„Hidraulinės Sistemos“ ketvirtfinalį pradėjo įtikinama pergale (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 23:58 val.)„Komanda X“ lengvai nugalėjo „Kulautuvą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:40 val.)„Kolingo kolegija“ nesunkiai įveikė „Komandą X“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 00:14 val.)„Hidraulinės Sistemos“ sutriuškino „Darbiečius“ ir žengė į kitą etapą (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 16:40 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Hidraulinės Sistemos“ pratęsime įveikė „ICE“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:30 val.)