Darbiečiai vs emobilus.lt & SK „Mattas“ (72:78)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Darbiečiai“ neatsilaikė prieš emobilus.lt & SK „Mattas“ ekipą.

2014 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 16:07 val., peržiūros: 1460

Sekmadienį, lapkričio 16 dieną, Kauno mechanikos mokykloje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės kuriose susitiko "Darbiečių" ir emobilus.lt & SK "Mattas" ekipos. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (15:21). Antrame kėlinyje emobilus.lt & SK "Mattas" komandai pavyko padidinti skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 14 taškų – (28:42). Trečiame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, svečiai toliau kontroliavo rungtynių eigą – (45:63). Ketvirtame kėlinyje "Darbiečiai" sukilo į lemiamą šturmą, ėmė po truputi mažinti skirtumą, bet emobilus.lt & SK "Mattas" išsaugojo minimalią persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (72:78).

Rungtynes abi komandos pradėjo apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis, sužaidus apie 4 minutes rezultatas buvo lygus – (10:10). Sužaidus dar apie minutę "Darbiečių" komandai pavyko įsiveržti į priekį – (15:11). Vėliau sekė puiki svečių atkarpa – (0:10) ir po pirmo kėlinio rezultatas buvo palankesnis svečiams – (15:21).

Antrą kėlinį komandos pradėjo žaisti mažomis atkarpomis. Pirmieji 3 taškus pelnė emobilus.lt & SK "Mattas", vėliau sekė šeimininkų 5 taškai iš eilės ir sužaidus apie 2 minutes rezultatas buvo – (20:24). Sužaidus dar 3 minutes svečiai sužaidė dar vieną atkarpą – (2:12) ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 14 taškų – (22:36). Antroje kėlinio dalyje komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (28:42).

Trečiasis kėlinys prasidėjo "Darbiečių" laimėtą atkarpa – (5:3), vėliau sekė svečių atsakas – (5:9) ir sužaidus pusę kėlinio komandas skyrė 17 taškų – (41:58). Antroje kėlinio dalyje komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir po trijų kėlinių rezultatas tapo – (45:63).

Ketvirtą kėlinį šeimininkai pradėjo laimėta atkarpa – (9:2), po kurios skirtumas tarp komandų aptirpo iki 11 taškų – (54:65). Vėliau svečiams pavyko laimėti dar vieną atkarpą, po kurios skirtumas vėl šoktelėjo iki 15 taškų – (59:74). Likus žaisti apie 4 minutes šeimininkai surengė paskutinį spurtą (13:4) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (72:78).

Po laimėtų rungtynių emobilus.lt & SK "Mattas" komandos treneris kalbėjo: "Susikaupę atėjome į varžybas, nepilnos sudėties šiandieną buvome, trūko kelių žaidėjų. "Darbiečiai" praeitų metų "C" lygos čempionai, tai tas motyvuoja gerai žaisti. Praeitas varžybas sužaidėme puse savo galimybių, nors ir laimėjome, bet pats žaidimas nebuvo gražus. Šiandien pavyko sužaisti komandiškai, kamuolių visi dalinomės. Pagrindinė priežastis dėl ko šiandien pavyko laimėti, tai buvo gynybą. Geros varžybos buvo."

Darbiečiai: Mantas Lukminas – 26 tšk., Modestas Latkauskas – 17 tšk. (14 atk. kam., 7 išpr. praž.), Vaidas Valiulis – 9 tšk.

emobilus.lt & SK „Mattas“: Paulius Lekečinskas – 17 tšk. (16 atk. kam.), Eimantas Daunora – 17 tšk. (7 išpr. praž.), Deividas Baika – 17 tšk., Aurimas Gavelis – 13 tšk. (10 atk. kam.)

„Darbiečiai“ nepasigailėjo „Košmaro“ ekipos (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 00:17 val.)„Darbiečiai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Partizano“ ekipą. (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 17:05 val.)„Darbiečiai“ be didesnio vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 17:09 val.)„Darbiečiai“ pasismagino su „Partizanu“ (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 01:49 val.)Namų tvirtovę gynusiai „Žaliai-Balti“ komandai teko pripažinti „emobilus.lt & SK „Mattas““ pranašumą. (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 00:52 val.)„Darbiečiai“ be vargo įveikė „Lituanica“ komandą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:25 val.)„Darbiečiai“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:35 val.)Ketvirtajame kėlinyje prabudę emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo pergalę (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 01:11 val.)„Darbiečiai“ be vargo sutriuškino „Kauno SRC-2“. (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 17:07 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas““ nesunkiai nugalėjo „Nepyk“ ekipą (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:13 val.)