Compensa vs Aleksotas (68:35)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 16 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Aleksotas“ neįveikė „Compensos“ gynybos

2014 gruodžio 16 d., Antradienis, 23:50 val., peržiūros: 1123

Antradienį (12.15), Kauno Kolegijos sporto salėje įvyko "C" lygos, "Mažosios" taurės rungtynės, kuriose "Compensos" krepšininkai (šeimininkai) ir "Aleksotas" (svečiai). "Aleksotas" neįmetė nei 40 taškų ir pralaimėjo – 68:35 (17:14, 21:10, 14:4, 16:7).

Rungtynių pradžioje "Aleksotas" dar priešinosi, tačiau neapsigynė prieš varžovu tritaškius ir jau tada turėjo 7 taškų deficitą (11:4). Visgi keli Donato Krasnumovo tritaškiai priartino "Aleksotą" iki minimumo (13:12). Kėlinuko pabaigoje "Compensa" nežymiai padidino skirtumą ir išsiveržė į priekį (17:14).

Antrajame kėlinyje "Compensa" spurtavo ir padidino skirtumą iki dešimties taškų (26:16). "Aleksotas" sumažino atsilikimą iki šešių taškų, tačiau vėliau pralaimėjo likusią kėlinio dalį (10:2) ir per ilgąją pertrauką jau turėjo 14 taškų deficitą – 38:24.

Po ilgosios pertraukos "Aleksoto" puolimas visiškai sustojo. Jie šiame kėlinyje imetė vos keturis taškus ir pralaimėję kėlinį (14:4), po trijų kėlinių turėjo 24 taškų deficitą – 52:28.

Ketvirtajame ketvirtyje "Compensa" laimėjo dar vieną atkarpą (10:3) ir padidino skirtumą iki 31 taško. Rungtynių pabaigoje skirtumas išaugo dar šiek tiek, kadangi į "Compensos" taiklius tritaškius, "Aleksotas" atsakydavo dvitaškiais. Šeimininkai nugalėjo varžovus – 68:35.

Compensa: Justas Medekšas – 22 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd.), Ugnius Buda – 18 tšk., Mindaugas Sakalis – 10 tšk. (10 atk. kam., 11 rezult. perd.), Darius Digaitis – 10 tšk. (13 atk. kam.)

Aleksotas: Donatas Krasnoumovas – 10 tšk., Jonas Andreikenas – 8 tšk., Deividas Krasnoumovas – 7 tšk.

„Aleksotas“ po sunkios kovos įveikė „Rind“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 00:57 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Compensa“ ekipą. (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:56 val.)„Aleksotas“ nesugebėjo pasipriešinti „ICE“ komandai (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Aleksotą“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:35 val.)„Kulautuva“ krito prieš „Compensa“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)„Baltic Transline““ nesunkiai įveikė „Aleksotą“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)„Nepyk“ po įtemptos kovos palaužė „Compensa“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:54 val.)„Aleksotas“ po atkaklios kovos palaužė „Košmarą“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 00:26 val.)„Aleksotas“ išplėšė pergalę iš „Ryterna Group“ komandos rankų (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 20:05 val.)„Kauno rami“ neturėjo vilčių prieš „Compensa“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:39 val.)