Baltic Transline vs Kolpingo kolegija (56:94)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 18 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Kolpingo Kolegija“ užtikrintai žengė į ketvirtfinalį

2015 kovo 18 d., Trečiadienis, 22:00 val., peržiūros: 1045

Kovo 18 dieną, ASU universiteto sporto salėje įvyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių, mažosios taurės, lemiamos aštuntfinalio rungtynės, tarp aikštelės šeimininkų „Baltic Transline“ ir svečių komandos „Kolpingo kolegija“. Nors tai buvo trečiosios serijos rungtynės ir buvo galima tikėtis atkaklių rungtynių, vis dėlto taip neįvyko. Nuo pirmųjų minučių svečiai išsiveržė į priekį, ir bėgant laikui tik didino savo pranašumą. „Kolpingo kolegija“ šventė pergalę rezultatu – 94:56.

Rungtynės prasidėjo apylygiai ir sužaidus 3 min, komandas skyrė tik 1 taškas – 9:8, svečių naudai. Kėlinio pabaigoje rezultatas tarp komandų taip pat buvo nedidelis – 19:15, bet „Kolpingo kolegija“ kėlinį užbaigė spurtu 9:2, ir jau po pirmojo kėlinio susikrovė 11 taškų pranašumą – 28:17.

Antrajame kėlinyje „Kolpingo kolegija“ vėl, nors ir nežymiai tačiau po truputį didino savo persvarą. 15 tą minute komandas skyrė 16 taškų – 27:43. „Baltic Transline“ niekaip nesisekė rasti priešnuodžių prieš puikų svečių puolimą. Po dviejų kėlinių „Kolpingo kolegijos“ persvara buvo – 52:33.

Po ilgosios pertraukos svečiai spurtavo 10:0, ir galima sakyti šiuo spurtu išsprendė rungtynių baigtį. Kėlinio pabaigoje 2 M. Zavecko taiklūs tritaškiai dar labiau padidino „Kolpingo kolegijos“ pranašumą – 75:42.

Lemiamas ketvirtis jau buvo tik formalumas.Tačiau ir šį kėlinuką laimėjo svečiai bei iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rezultatas -94:56.

Aštuntfinalio seriją „Kolpingo kolegija“ laimėjo rezultatu – 2:1.

Po rungtynių, pergalę šventusios komandos treneris Aldas Daubaras sakė:

Gražiai žaidėm, mažai klydom ir iškovojom pergalę.

Tuo tarpu „Baltic Transline“ komanda juokavo, kad su trenksmu uždarė sezoną.

Baltic Transline: Tomas Klimavičius – 16 tšk., Darius Kisielius – 14 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 8 tšk. (11 atk. kam.)

Kolpingo kolegija : Aivaras Bisigirskas – 22 tšk., Tomas Vaškevičius – 15 tšk. (6 rezult. perd.), Martynas Zaveckas – 15 tšk., Edvinas Masiokas – 11 tšk., Simas Pakeltis – 10 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.)

„Kolpingo kolegija“ nugalėjo „Rind“ ir žengė į finalą (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 23:31 val.)„Kolpingo kolegija“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:13 val.)„Kolingo kolegija“ nesunkiai įveikė „Komandą X“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 00:14 val.)„Kolpingo Kolegija“ pratęsė seriją lemiamoms, trečiosioms rungtynėms (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 21:42 val.)„Kolpingo kolegija“ gana nesunkiai įveikė „Naujokų“ pasipriešinimą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:51 val.)„Kolpingo kolegijos“ penketukas pasiekė pirmą pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 23:58 val.)„Kolpingo kolegija“ pademonstravo kovingumą ir panaikinę 23-ijų taškų deficitą prasibrovė į pusfinalį (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:23 val.)„Kolpingo Kolegija“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kulautuva“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)„Kolpingo kolegija“ nepasigailėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 ekipos (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:33 val.)„Kolpingo kolegija“ neturėjo vargo žaisdami prieš „A.S.K. „Persvara“ – 2“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:51 val.)