vaistinė.lt vs Lietuvos šaulių sąjunga (77:64)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Draugiškos rungtynės
2015 kovo 16 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Pirmą tarpusavio dvikovą ketvirtfinalyje užtikrintai laimėjo „vaistinė.lt“

2015 kovo 16 d., Pirmadienis, 22:15 val., peržiūros: 618

Pirmadienį, kovo 16 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALTreklamos“ pirmenybių, „Mažosios“ taurės ketvirtfinalio pirmosios rungtynės, tarp vietos „vaistinė.lt“ ir svečių „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios užtikrintai žaidę aikštės šeimininkai išlaikė iniciatyvą savo rankose visų rungtynių metu, ko pasekoje serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė 1:0. 77:64 (27:10, 16:20, 18:16, 16:18).

Pirmojo kėlinuko pradžioje kiek geriau sužaidė svečių krepšininkai, tačiau jau netrukus spurtavę „vaistinė.lt“ ekipos žaidėjai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įgijo keturių taškų pranašumą. Kiek vėliau abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais ir skirtumas tarp jų pernelyg nepasikeitė, tačiau pačioje pirmojo kėlinuko pabaigoje spurtavę ir dešimt iš eilės taškų pelnę šeimininkai įgijo septyniolikos taškų pranašumą. 27:10.

Antrojo kėlinuko pradžioje žymiai rezultatyviau sužaidę „Lietuvos šaulių sąjungos“ krepšininkai sumažino atsilikimą iki devynių taškų. Kiek vėliau aikštės šeimininkai atsigavo ir taikliais baudos metimais rinko taškus. Vis tik, dar du tolimus metimus iš eilės pataikę svečiai sugebėjo sumažinti deficitą iki šešių taškų, bet ir vėl kėlinuko pabaigą užtikrintai sužaidę „vaistinė.lt“ žaidėjai susigrąžino solidų pranašumą. 43:30.

Po ilgosios pertraukos niekas pernelyg nepasikeitė. Aikštės šeimininkų gretose pirmas kelias minutes visus taškus rinko M.Lukas, tačiau kiek geriau tuo metu sužaidę svečiai nežymiai sušvelnino atsilikimą. Vis tik, vienženkliu deficitu „Lietuvos šaulių sąjunga“ nesidžiaugė, nes čia pat, kaip jau buvo įprasta, kėlinuko pabaigą geriau sužaidę aikštės šeimininkai spurtavo 11:3 ir padidino skirtumą tarp komandų iki penkiolikos taškų. 61:46.

Paskutinėje rungtynių dalyje kiek geriau žaisti pradėję svečių krepšininkai jau iškart sumažino atsilikimą iki dešimties taškų, tačiau laiku atsibudę „vaistinė.lt“ ekipos žaidėjai susigrąžino solidesnę persvarą. Kiek vėliau abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Toks žaidimas tęsėsi iki pat susitikimo pabaigos, ko pasekoje gana nesunkią pergalę pasiekė „vaistinė.lt“. 77:64.

Sekantis susitikimas tarp šių komandų įvyks kovo 19 dieną (ketvirtadienis), 21:30 val. Kauno kolegijos mažojoje salėje.

„vaistinė.lt“: Ramūnas Švagždys – 23 tšk. (10 atk. kam., 10 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Vytautas Peseckis – 19 tšk., Matas Lukas – 17 tšk.

„Lietuvos šaulių sąjunga“: Mantas Ručinskas – 21 tšk., Evaldas Jančauskas – 12 tšk. (12 atk. kam.), Šarūnas Karūnaitis – 10 tšk. (12 atk. kam.)

Puiki antra rungtynių pusė leido pergalę pasiekti „vaistinė.lt“ komandai (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 19:47 val.)„Kauno SRC-2“ sunkioje dvikovoje palaužė „Vaistinė.LT“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 23:18 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ antroje rungtynių pusėje įveikė „vaistinė.lt“ komandą (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:18 val.)„Abstinentai“ po pratęsimo turėjo pripažinti „vaistinė.lt“ ekipos pranašumą (2015 sausio 09 d., penktadienis, 23:10 val.)„Abstinentai“ neturėjo daug vargo rungtynėse prieš „vaistinė.lt“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 22:59 val.)„Žaliai ‒ Balti“ nesunkiai įveikė „vaistinė.lt“ ekipą. (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:05 val.)Paskutiniame kėlinyje „vaistinė.lt“ įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:13 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse Elektrėnų „Senoji versmė“ įveikė „vaistinė.lt“ komandą (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:27 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ užtikrintai žengė į ketvirtfinalį (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:54 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos šaulių sąjunga“ nugalėjo „RIND“ (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:57 val.)