Green Death vs R2P Sport – 2 (50:75)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 02 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„R2P Sport – 2“ be didesnio vargo įveikė „Grean Death“

2015 vasario 02 d., Pirmadienis, 23:20 val., peržiūros: 860

Vasario 2 dieną, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų "Grean Death" ir svečių "R2P Sport – 2". Prieš šias rungtynes šeimininkai savo sąskaitoje turėjo 7 pergales ir 8 pralaimėjimus, o svečiai 10 pergalių ir 7 pralaimėjimus.

Pirmąjį ketvirtį geriau pradėjo šeimininkai. Sužaidus kelias minutes, pastarieji įgijo 5 taškų persvarą – 9:4. Tempo ir toliau nemažinę ketvirčio pabaigoje dar turėjo 6 taškų pranašumą, tačiau neilgam. Surengę spurtą 6:0, svečiai prieš pirmojo kėlinio pabaigą išlygino rezultatą. (17:17)

Antrajame kėlinyje svečiams pavyko sustyguoti savo gynybą galima sakyti iki aukščiausio lygio – per visą ketvirtį praleisti tik 6 taškai. Nors ir patys atakavo varžovų krepšį neįspūdingai, tačiau geros gynybos dėka leido sau laimėti kėlinuką rezultatu 16:6 ir prieš ilgąją pertrauką įgyti 10-ties taškų pranašumą. (33:23)

Trečiajame ketvirtyje svečiai ir toliau įrodinėjo, kodėl jie yra grupės lyderiai. Jeigu kėlinio pradžioje šeimininkai dar bandė rodyti atsigavimo ženklus, tai antroje kėlinuko pusėje jie išnyko galutinai. Surengę atkarpą 11:2, svečiai atitrūko jau 15 taškų persvara ir atgal nebesigręžiojo, o ketvirtį užbaigė dar keliomis sėkmingomis atakomis. Po trijų kėlinių rezultatas bylojo, jog " R2P Sport – 2" turi 19 taškų pranašumą. 56:37

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas. "Grean Death" jausdami, jog varžovų jau nebepavys leido žaisti atsarginiams komandos nariams, o tuo svečiai pasinaudoję paskutinį ketvirtį laimėjo 19:13. Galutinis rungtynių rezultatas 50:75.

Po rungtynių "Grean Death" komandos žaidžiantis treneris Nerijus Krygeris neslėpė nusivylimo: "Mūsų komanda palūžus morališkai dėl traumų, nes netekom 5 žaidėjų, nes iš keturiolikos žaidėjų liko tik septyni. Todėl tokie prasti ir rezultatai".

Green Death: Mindaugas Čižas – 13 tšk., Petras Aleksonis – 13 tšk., Igoris Konovalenko – 9 tšk.

R2P Sport – 2: Linas Akstinavičius – 28 tšk., Laurynas Andrijauskas – 12 tšk. (16 atk. kam., 7 rezult. perd.), Darius Bliudžius – 9 tšk.

Negausiai susirinkę „R2P Sport – 2“ krepšininkai nesunkiai įveikė „Grean Death“ ekipą (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 22:49 val.)„R2P Sport – 2“ neturėjo vargo su „Bl OLD“ ekipa (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 01:51 val.)„R2P Sport-2“ nesunkiai įveikė „BL Old“ ekipą. (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:53 val.)„R2P Sport ‒ 2“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su LCP KK „Ragais“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 21:57 val.)„R2P Sport ‒ 2“ įtikinamai nugalėjo „Kauno liberalus“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:00 val.)„BL Old“ nesugebėjo pasipriešinti „Green Death“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:27 val.)„R2P Sport ‒ 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Šilainius ‒ 2“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 00:17 val.)Po atkaklios kovos „R2P Sport ‒ 2“ ekipa palaužė „BK Centre“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 19:56 val.)„R2P Sport – 2“ įsirašė svarbią pergalę (2015 kovo 13 d., penktadienis, 22:02 val.)„Naujokai“ šventė pergalę, tačiau į aštunfinalį žengė „Green Death“ (2015 vasario 24 d., antradienis, 00:03 val.)