Grizliai vs Aurelinas (71:84)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 16 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Aurelinas“ įveikė „Grizlių“ pasipriešinimą

2015 sausio 17 d., Šeštadienis, 14:42 val., peržiūros: 1173

Sausio 16-osios vakarą Kauno mechanikos mokyklos sporto arenoje vyko C lygos "ALTreklamos" pirmenybių G pogrupio mačas, kuriame "Grizliai" priėmė "Aurelino" komandą, kuri įveikė šeimininkus rezultatu 71:84 (20:16, 17:24, 16:22, 18:22).

Pirmoji rungtynių pusė buvo gana apylygė, tačiau pirmaujanti komanda nuolatos keitėsi mini spurtų dėka, o prieš ilgąją pertrauką nugalėtojas toli gražu nebuvo akivaizdus. Pirmąjį ketvirtį laimėjo "Grizliai" rezultatu 20:16, o o antrojo kėlinio priekyje trimis taškais jau buvo "Aurelinas" – 37:40.

Antrojoje pusėje tęsėsi antrojo ketvirčio tendencijos – nors išliko apylygio žaidimo tendencijos, vos pastebimais žingsneliais persvąrą didino "Aurelino" komanda. Po trečiojo kėlionio svečiai buvo įgiję jau 9 taškų persvarą (53:62). Lemiamame ketvirtyje "Grizliai" bandė kilti į lemiamą šturmą, tačiau nesėkmingai, o kėlinio viduryje penktąją pražangą gavus komandos lyderiui M. Valaičiui, galimybių atsitiesti dar labiau sumažėjo, todėl teko pripažinti "Aurelino" pranašumą galutiniu rezultatu 71:84.

Grizliai: Martynas Valaitis – 25 tšk. (10 atk. kam.), Mantas Malinauskas – 16 tšk., Vaidotas Gadliauskas – 12 tšk.

Aurelinas: Simas Šileika – 21 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.), Martynas Judickas – 20 tšk., Giedrius Bartkus – 18 tšk. (17 atk. kam.), Lukas Sutkus – 11 tšk.

„Aurelinas“ antrą kartą įveikė „Grizlius“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 23:29 val.)„Aurelinas“ nesunkiai įveikė „BC Liuksą“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 23:26 val.)„Aurelinas“ turėjo pripažinti „Kėdainių & Addeco“ pranašumą (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 00:01 val.)„Grizliai“ nesunkiai įveikė „VU KHF“ krepšininkus (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 11:07 val.)„Aurelinus“ nušlavė nuo kelio „Savi“ ekipą (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 00:17 val.)„Konsus“ po atkaklios kovos įveikė „Grizlius“ (2015 vasario 13 d., penktadienis, 23:00 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Aurelinas“ įveikė „Kauno Rami“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 21:16 val.)„Aurelinas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepsininkas.net“ ekipą (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Aurelinas“ nesunkiai palaužė „Abstinentus“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:35 val.)Birštono „Olimpas“ vos neužbaigė „Grizlių“ sezono jau pirmajame tarpusavio susitikime. (2015 vasario 20 d., penktadienis, 23:12 val.)