Akademija vs Dumblas (62:57)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 14 d., Šeštadienis, 13:00 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Pogrupio lyderių dvikovoje ‒ pirma istorijoje „Akademijos“ pergalė prieš „Dumblą“

2015 vasario 14 d., Šeštadienis, 15:43 val., peržiūros: 1050

Šeštadienį, vasario 14 dieną ASU sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių H pogrupio rungtynės, tarp vietos "Akademijos" ir svečių "Dumblo" ekipų. Susitikimą kiek geriau pradėjo aikštės šeimininkai ir po pirmojo kėlinuko turėjo dešimties taškų persvarą, kurią, antrojo ketvirčio metu "Dumblas" panaikino bei rezultatą išlygino. Po ilgosios pertraukos viskas prasidėjo iš naujo ir geriau atrodę svečiai įgijo keleto taškų pranašumą, tačiau paskutinės rungtynių dalies pradžioje spurtavę ir iniciatyvą perėmusi "Akademija" iškovojo pergalę rezultatu 62:57 (21:11, 10:20, 14:18, 17:8).

Susitikimo pradžioje abi komandos viena po kitos rengė rezultatyvius išpuolius, tačiau kiek vėliau aikštės šeimininkai surengė spurtą 8:0 ir įgijo aštuonių taškų pranašumą. Atsigriebti bandę "Dumblo" krepšininkai žygdarbių nenuveikė, o per likusį laiką šiek tiek geriau žaidę "Akademijos" žaidėjai padidino skirtumą tarp komandų iki dešimties taškų. 21:11.

Antrasis kėlinukas buvo visiškai priešingas pirmąjame. Jau pačioje pradžioje svečiai surengė spurtą 1:10 ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Kiek vėliau, iš toli pataikęs A.Nausėda dar atitolino savo ekipą nuo priešininkų, tačiau ir toliau puolime rezultatyviai žaidę "Dumblo" krepšininkai sugebėjo pasivyti varžovus ir iki ilgosios pertraukos pradžios rezultatą išlyginti. 31:31.

Trečiasis ketvirti buvo plius minus apylygis. Nors pirmoje kėlinuko pusėje aikštės šeimininkai, taiklių tolimų metimų dėka, įgijo aštuonių taškų persvarą, tačiau antroji pusė priklausė "Dumblo" krepšininkams, kurie, pelnę vienuolika taškų be jokio atsako, persvėrė rezultatą savo naudai bei išlaikė iniciatyvą savo rankose iki pat kėlinuko pabaigos. 45:49.

Paskutinėje rungtynių dalyje emocijų netrūko. Jau pačioje ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkai griebė jautį už ragų ir surengė spurtą 11:2, kurio dėka susigrąžino persvarą į savo rankas. Kiek vėliau svečių krepšininkai desperatiškai bandė vytis varžovus, tačiau jų nelaimei "Akademija" realizavo didžiąją dalį baudos metimų, kas ir leido jiems išlaikyti pranašumą savo rankose bei pasiekti pergalę rezultatu 62:57.

Po pergalės Linas Juknys kalbėjo: "Pergalę pasiekti padėjo susikaupimas gynyboje. Svarbiausia mums yra sutvardyti savo charakterius ir ramiai žaisti savo žaidimą. Kai karščiavomės, rezultatas eidavo į minusą, o kai tik nusiramindavome, žaisdavome, tuomet iškart judėdavome teigiama linkme. Sveikinu visas moteris ir savo komandą su Šv. Valentino diena. Beje, komanda pirmą kartą istorijoje įveikė "Dumblą"".

"Akademija": Tomas Pileckas – 25 tšk. (8 išpr. praž.), Dainius Balkus – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Artūras Nausėda – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

"Dumblas": Paulius Žekonis – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Rimantas Šiumeta – 11 tšk., Mantas Didžiulis – 10 tšk.

Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje ‒ „Akademijos“ pergalė (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:45 val.)Grupės lyderių akistatoje „Sporto manija“ įveikė „Akademiją“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:43 val.)Trečiajame kėlinyje atitolusi „Akademija“ atlaikė BC „Ambi“ šturmą (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)Antroje rungtynių pusėje „Akademija“ įveikė „Straight“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:55 val.)„VU KHF“ krepšininkai atsilaikė prieš „Dumblą“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 22:01 val.)Pirmą kėlinį pramiegojusi „Akademija“ per likusius įrodė savo pranašumą prieš A.S.K. „Persvarą & Orca.lt“ (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)„Akademija“ nugalėjo „Kauno Rami“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:24 val.)Antroje rungtynių pusėje „VU KHF“ įrodė savo pranašumą prieš „Akademiją“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 22:34 val.)Klaidų kupinose rungtynėse, „Akademija“, trečiajame kėlinyje palaužė „Nepyk“ (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 23:39 val.)„Lietuviški patiekalai“ palaužė „Dumblą“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:21 val.)